• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
vika ja som fajčiarka a prestala som vždy fajčit už pred transferom :wink:
22. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikuš netuším či chodí na koníka. Máš tam nejaku partáčku z LV? Ona je tak stará ako my :slight_smile:
Vikuš a máš obrovsku pochvalu že si prestala fajčit :wink:
22. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trochu mam vycitky svedomia,lebo som neprestala fajcit,bojim sa ,ze ked prestanem zacnem krvacat z hrubeho creva,tak sama sebu presviedcam,ze pre embrio je horsie zapal v mojom tele ako cigarety.S tych vsetkych tehotenstiv,ktore mam za sebou som nekrvacala iba raz a to som bola dohodnuta s gyndosom,ze neprestanem fajcit pokial sa plod poriadne neuchyti a to bolo to mimomaternicove ostatne vsetky som bud v tom case nefajcila a krvacala,alebo som prestala fajcit a zacala som krvacat y hrubeho creva a nasledne som potratila.Gastroenterolog po vsetkych vysetreniach ,ktore mi urobil a na nic neprisie zkonstatoval,ze najpravdepodobnejsi problem bude to crevo,ze vypudi plod ako neziaduci element ,lebo mam autoimunny problem,odkedy som znovu zacala fajcit{pol roka po poslednom potrate,lebo stav creva bol uz neunostny,pomohli by iba velmi vysoke davky prednisonu a to neni tiez iste},neberiem na to crevo ziadne lieky ,iba hulim a je to o.k.
22. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus prave ze som neprestala,prave som to napisala,prestala som fajcit pred 1 IVF ,ale za mesiac sa mi tak rozkrvacalo crevo,ze ked som isla na ET mala som poriadny relaps ochorenia
22. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikuš a nasadili ti teraz prednison? v Reprofite ho často dávaju babám ked sa nedarý.. a to fajčenie naskočilo až po mojom príspevku ...tak už som pochopila...
22. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavila som sa s gastracom a povedal mi ,ze davky ktore davaju y gynekologickeho hladiska ,cize 5 mg,je taka davka co si telo vyprodukuje aj samo ,ze by som musela brat vyssie davky cca 20 mg a to sa mu zase nezda vhodne pre plod,ze teda ma pacientky aj s mojim ochorenim,ale tie maju aj ine priznaky a nepotracaju,tak som to ani teraz nezacala brat,ja ine priznaky ako krv z konecnika nemam,ostatny chudnu,maju hnacky,krce a je im blbo,mne neni nic iba krvacam z creva
22. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikuš to je ale dost blba choroba... viem o problemoch s črevami svoje tak...nezávidím a gastrošovy chodím a tie vyšetrenia tiež niesu bohviečo :frowning2:
22. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa vôbec nevyšetruje,chodím vlastne iba na konzultácie,na začiatku mi urobil ,kolonoskopiu ,to bolo pred dvoma rokmi a odvtedy ani nekukol/chvalabohu/,povedal,že pokial nemám tažkosti čo mi bude kukať do prdele :grinning:
22. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no de ste
22. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika ja si nemyslím že tvoje tažkosti sú spôsobene tým že prestaneš fajčiť
pre tvoj organizmus a pre samotne babenko je lepšie ak nefajčíš...

jeden mudry človek mi povedal.... fajčíš pretože chceš, nie preto že musíš :wink: musíš len zomrieť.

a ja viem že všetko ak sa niečo stane prikladame k niečomu pre nás k tomu čo nás najviac
utešuje...a fajčiarky najviac utešuje cigareta, bo to je jediná vec ktorá nás uklidní a pritom od nás nič nechce
ale je to veľký omyl Cigarety sú škodlivé

mimochodom ked som toto písala tak som mala v paprčke cigaretu a cmugala som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ,ale ja mám nikotindenpentnú kolitidu,v preklade ,ked fajčím neberem lieky
a ináč máš vo všetkom pravdu,minulý rok som začala fajčiť účelovo,nefajčila som rok ,nemala som žiadne abstinenčné príznaky,ale črevo v prdeli,máš pravdu sama seba presviedčal,doktor povedal,že aj jedno je na hov.... aj to druhé ,mám si vybrať,tak babo raď
22. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi nooooo to je tažke ja by som na tvojom mieste mala aj babo aj cigi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved na tom pracujem,teda už som dopracovala iba čakám
22. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika ja sama neviem ako nato a poviem ti že nikdy som si nemyslela
že ma to dokáže dostat do takých depiek ako som alebo niekedy som
je to tažke ked sa niekomu kto chce nedarí a potom sa topiaci aj slamky chytá
no jedine čo ma utešuje je wofi ako mala beznádej ako neverila nervovala sa a
vidíš čaka drobečka nevzdala to a to je jej sladkou odmenou

a mi to nevzdáme tiež jasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže vika ty si na rade labuska hned zatebou a ja no ešte neviem kedy ae niekedy určite
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika a kedy mieniš testovat???hm
22. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ,nechcem sa ešte vzdať,ešte nenadišiel čas,ale v mojom prípade som už pomaličky na konci cesty,už veľa šancí nemám,ale moja segra tvrdí,že ked sda na to úplne vyprdneme,ked konečne vyhodím všetky pytle detských vecí,čo mám v pivnici,že vtedy to príde,tak možno má pravdu
22. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika nie nemá to nemá s tým nič spoločne a mimochodom veci môžeš vyhodit aj dnes večer :grinning: :grinning: :grinning:
a tým pádom to už prišlo :wink:
22. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja ich nechcem vyhodiť,lebo verím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verit je najdôležitejšie :wink:
kolko si po ET?
22. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 dní,ty si kedy robila test a koľko si mala najmenej HCG na 10 deň
22. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si robila na 5 den a mala som //
a pri HCG 5,4 čo mi robila Zuzali som mala // to bilo najmenšie hcg čo som
mala a ukazovali mi dve
a pri 245 som mala kolajnice ako višite ale čo s toho
22. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spinuškat pa
22. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už idem hajkať,pá
22. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:
Vikuš toto mne stále opakuje Klaudia moja gyn. že ked sa na to vyprdnem vtedy to príde... no ja tomu neverím....
ták hlásim mám za sebou riadnu pichačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes som pichala 11 den a perá som mala vypočítane na 10 dní a tak som musela dnes odpichávat zvyšky z každeho pera aby som dosiahla 225j vyšlo to ale na 3x :grinning: :grinning: :grinning: tak som si zapichala riadne a už ma hned prešla chut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte o hodinku skočím kámoške sestrička do vedlajšieho baraku pichnut CETROTIDE večer na gyndu PREGNYL A FINIŠ :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koonecne ide internet :angry: :angry: :angry: nam vypadla cela siet!

Labuska..uz sa ti to kraaati :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak takto si zmiesavala ampulky? :wink: ale si sikovnica :grinning: :grinning: :grinning:

a vy dve fajcaaaarky vcera, co ste sa tu rozhrkuuutali, haaaaaaaa? :grinning: :grinning: :grinning: ja som fajcila este v den transferu doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi ahoj :slight_smile: veru kráti konečne :grinning: :grinning: :grinning: lebo už ma to tlačí prídem si ako sliepka na vajiciach :grinning: :grinning: :grinning:
a dnes ako som si bola pichnut Cetrotide ..tá kámoška je sestrička na gynde a že ona by nám dvojičky dopriala :grinning: :grinning: sakra .. tak vravým že nieeeeeeeeee lebo moj krčok by to nezvládol vraj neboj zašijeme a odležíš to u nás... no sakra užasná perspektíva :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze sleepka...no vsetky sme tu slepice...hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale pokial nesedis na manzelovych vajciaaaaaaach, tak je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tak zeny, co sa venku korculujete, ci co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: ja sa nekorčulujem :grinning: :grinning: :grinning: ja som bola pichat pregnyl :slight_smile: zajtra mám užasný den už nič nepichám jupííííííííííííí a ani nevarím kedže svokra oslavuje 60tku ideme na obedík :slight_smile: :slight_smile: tak mám zajtra super veget možem polihovat a dávat pozor na poklad :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Labusik...tak pichacky si zvlaaadla...vidis to...a ako si sa bala :wink: A zajtra sa fakt nenamahaj :dizzy_face:

Dobruuu nocku a posielam pusku tym tvojim vajuucham :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: buduucemu Labusiacikovi :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok