• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kuk :grinning: ,doteraz sme boli na navsteve,idem poprečítavať čo ste popísali,pá
24. jan 2010 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ste sa teda nevytiahli,prečítala som to za minutu :wink:
24. jan 2010 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaanko ko ko roko rokokokooooooooooooooo :wink:

Preco vzdy ked vstanem, ciiitis sa jak mrrrtvola? :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: lebo od sviezosti to ma daleko :grinning: :grinning: :grinning:

Jeeeezisku, jaaaaaa bych spaaaala :sweat_smile:
24. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiii dakujem za pusu to má moj krpček svoj prvý boštek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vikuš veru tak včera som tu sama strašila :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus uz mas pregnyl zasebou-supeeer,takze dnes sa ani nehni-zajtra idete na opu ze? tak vsetko dobre, nech su kvalitne vajicka a krasne sa oplodnia-si na rade mojko -ocakavana tehulka :wink: :sunglasses:

ahooj endzi-nevyspinkala si sa :cry:

vika kedy planujes testnut?
24. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute pampeliiicky :wink:

Tak dnes mame nedelu...pre mna den ako vsetky ine :grinning: :grinning: :grinning: To je uz aj zbytocne registrovat :grinning: :grinning:

Jaaaaj Diorik, ono aj celkom vyspala...sla som spat o 00:30, potom som vstavala o 5:30 potom o 9:00 a NESTACIIIII MI TO!!! musim spat v kuse, ale to bude asi tak za 3-4 roky pociiitam :grinning: :grinning: :grinning:

Babyyy..malinka ma hnisave ocinko...co mozem s tym robit? doma nemam nist z lekarne, takze nieco na priirodno neviete poradit? :confused: A plus ma akesi vyrazticky na lickach aj pod uskami a uz aj na plieckach....take cervene...ako keby zihlavka :unamused:
Moze to byt z toho ze som zmenila ten Nutrilon hypoalergenny na Nutrilon Comfort (na kakanie a prdiky)? Lebo tie vyrazky registrujem od tej zmeny :confounded:
24. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kuse.... = vkuse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta dzivcataaaa....co ste este v kostole? :confused: :confused: saaaak su uz 4 hodziny popoledniiiii :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicek susurky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no do ocka je najlepsie materske mliecko, alebo potom do lekarne skocit :wink:
a vyrazky kludne mozu byt zo zmeny mliecka a prasok, abo kremik si nezmenila?

no my sme uz okrsteni :wink: len to bol strasne narocny den, nielen pre mna ale aj maly bol chudak totalka hotovy :frowning2: ale uz od dnesneho obeda je to trosku lepsie, ale nie moc :unamused:
24. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, hej hej...to MM som pocula, uz len cakam, dokym sa mi roztopi v chladnicke (este ze som si zamrazila nieco :sweat_smile: )....ak to nepomoze, myslis, ze mozem pouzit repik?

a tie vyrazky...no nic som nemenila, akurat to mlieko...dufam, ze jej to zmizne...doprdele...chudatenku...lebo toto mlieko sa mi zda, ze jej je lepsie na crievka ako to hypalergenne...no uvidim :rolling_eyes:

Tak uz mate pokrsteneho Egusiika? :dizzy_face: :dizzy_face: Aj ste ho nasuukali do obleku? :grinning: :grinning: daj fotocku, nech sa pokochame :dizzy_face: a to verim, ze je zmordovany z celeho dna...pipulko :slight_smile:
24. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,babi začínam mať také zmiešané pocity,lebo už ma nič nebolí,nič neťahá ,je to až podozrivé,prsia už úplne splasli/teda ani pred tým to nebolo bohvie čo/ :unamused:
24. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki...klud...mna tiez nic nebolo...vooobec nic!!!!! dnes si 6den, ci 7? skus testnut...ked budu // bude supisko a ked nebudu, tak je na // este casuuuuuuuuuuu :wink:
24. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,vy ste sa tu akosi rozkecali :slight_smile: nezda sa vam,ja som taka nascipana chytila som to od manzelika tak dufam ze to neprepukne az k horucke.baby zo vcerajsej noci na dnesny den sa mi snivalo ze mi zistili ze som tehotna co to moze znamenat...inac uz ma tak bolia prsia presne tak ako pred kramamy :frowning2: v stredu by mala dojst mrcha tak neviem babule moje.labus moja som rada ze si to vydrzala do konca co sa tyka pichania gonalu moja a dufam a verim ze z tvojich uzasnych vajuch budu aspon dvojky moja.kedy ides do brna v utorok alebo uz zajtra moja lebo mi to vypadlo.endzi na co ty myslis moja ze na manzelovych vajciach :grinning: ty srandistka,vikus no ako bruseno dufam ze sa najomnici poriadne zahryzli kedy spravis testik moja alebo to nechas tak az na krvicku hmm luly,kejli,lubkaeck vy sa ako mate
24. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky tak vás ešte pozdravým a poberiem sa buvat ráno o 04,00 vyrážame.Cesty v čechách su vraj špatne tak ideme skor...držte nám palce
Deni ahoj zlatinko ..zajtra mám OPU :slight_smile: a neboj občas aj pocity že ide na teba choroba bývaju prvý príznak tehu lebo zahniezdujuce sa embrijko oslabuje imunitu aby sa mohlo krásne zavrtat a aby ho imunita matky nevypudila ved niektore kočky uplne na začiatku maju aj zvýšenu teplotu Mrcha už dlho nedojde :wink:
24. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj labuska kiez by si mala pravdu moja.budem na teba zajtra mysliet,hlavne ty sa drzkaj a davajte si velky pozor moja na ceste.cmukcmukcmuk.drzkam palceky.
24. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l :slight_smile: abus drž sa na zajtra
zdravím ostatok a endzi ,berem ťa za slovo,ked nič tak nič,testovať sa ešte nechystám
24. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labusik....myslime na teba vsetky zajtra! Hooodne stastiicka a nech ti to riadne zahrkota a vypadnu kraasne vajuuska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Deni, ty tiez sa snaz lezkat!!! Pekne si navlec fusakle na nozky, duchnu az po usi a hajenkaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vika..neser mniaaa :angry: :angry: :angry: Kaaazem ti vycuurat dve rovnobezky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No my ideme papkat a duuufam, ze potom aj spat :angry: :grinning: :grinning: :wink:

papaaaa

Kejliiii, a ty kde si tak dlho? Dufam, ze je vsetko v poriadku s vami! :sweat_smile:
(alebo ta svokra zasa vytaca?? :angry: :angry: ) :sweat_smile:
24. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labuska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak akooooooo? :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi veríme si :wink:
25. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj VIkus :wink: co poraaabas? :grinning: :grinning:

Nasa Millka-cokolaadka sa praaave vypraaavia so zvieratkami na kolotoci...(dokedy?) :grinning: :grinning: :grinning:

Vcera tooolko vypraaavala so mnou, ze som sa musela az rehotat :grinning: :grinning: a ona so mnou!

Inac straaaaaasne miluje byt v kupelni a ja jej mosim spievat, a ona spieva so mnou...tam sa to totiz super odraza ten zvuk a jej sa to luuubi...vydrzi tam aj hodinu lezat! a ja sa mooozem vklude osprsit,...aaaale musim spieeevat! a to je spievat neviem hehehe...a tie slovaaa...no vymyslam ine hovadziny :grinning: :grinning: :grinning:
Vcera som vychadzala z kupelne uplne s vysusenym hrdlom, co som vrestala, aby mala co najvacsie ozveny :grinning: :grinning: :grinning:

A pekne spinkala dnes...od polnoci do 5:30 a potom do 9:30 :slight_smile: :slight_smile:

A Lubka, to mliecko asi pomohlo...dnes to ma uz lepsie...ale dala som aj repik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moooc sa jej to neluubilo, tak som jej to kvapkala to mliecko ked dundala mleeeko z flasky :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi a ako sa s ňou rozprávaš,po slovensky,alebo hatlaninou?
SOM V ROBOTE A Už SA OD 8 PRESVIEDčAM,žE MOSíM ROBIť
25. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika....si predstav, ze slovensky, chrochtansky a anglicky :grinning: :grinning: :grinning: chudatko moje :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika tak nerob vykasli sa na robotu

u som sa objednala dnes na genetiku pred amniocentezou tak 10.2. idem na genetiku do martina a asi v 19tt amniocenteza
25. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte labuska hlasi 5 vajicok - juuj sa tesiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labuska super gratulujem ... sikulka
25. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus myslím na teba

ahojte kočky
25. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - ahooj :wink:

samoska myslim aj ja na labusku, jooj a ako velmi :grinning: aj rukavicu som stratila co som sa ponahlala vam to napisat :grinning: :grinning:

no drobec moj je ako certik zly od toho krstu :unamused: no ale teraz zaspal na mne tak som ho ulozila na brusko, tak som zvedava kolko bude buvat :wink: clovek by neveril ze niekomu sa moze pacit moj spev a on pri nom vacsinou zaspi - teda pomahaju mi cdcka od Canakyho a Podhardskej :wink:

endzi - noo sprcha by bodla :wink: ale kedze krpec spi na gauci, tak to nemam odvahu, ved hadam zachvilu pride mm a ja sa dam do gruntu :slight_smile:

vika- prosim ta ved o roboty aj kone dochnu :confounded: :grinning: neprepracuj sa :wink: vidis ma teraz napadlo, ja ked som ostala tehula, tak som chodila do roboty a vstavala som o piatej a Aduso mi to riadne dava teraz pocitit, tiez tak vstava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

wolfi - AMC dobre dopadne, ja to viem :wink:
25. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko labus gratulujem ti moja,vidis a ty si sa tak bala.ver ked ti nieco tento spolok hovori :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidim co mi povedia na tom vysetreni pred amniocentezou, kolko trvaju vysledky tripletestov ?
25. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok