• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Ahoooooj tehulka,este raz gratulujeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A neboj,HCG je krasne,co by si chcela mat patorcata? :astonished: Pri tom opakovanom odbere uvidis,ako ti HCG kraaasne rastie a budes kludnejsia :wink:
27. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - dakujem za povzbudenie :wink: dufam, ze budes mat pravdu :wink: Ozaj nohavice si vyriesila?
27. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slane kesu orechy su mnam-mnam :wink:

A pochval sa,ako sa citis? Co kolegovci a buduci tatino? :grinning:
27. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som ich neriesila,lebo vcera som tie nohavice zapla...Tak dufam,ze ich zapnem aj zajtra :sunglasses:
27. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - u nas su na to vsetci odbornici, cize mi nikto nepovedal, ci je to dost, alebo malo :sweat_smile: tak sme sa s kolegynou zhodli, ze este v pondelok si to zopakujeme :grinning: A tatino? Nooo zatial je normalka, aaale ze do GF na sono so mnou pojde - som zvedava :wink: A neboj zapnes :wink: aj ked ako tehula by si po funusoch moc chodit nemala, lebo mozes skoncit na zemi od toho kadidla :confounded: :grinning:
27. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No supeeer, my sme sa tu veeeelmi tesili :grinning:

Ja mam este stale problemy s tou zapchou,nezabralo nic...Ty si spominala nejaky caj, ale neviem, z coho bol :wink:
27. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - senny list :slight_smile: ale ja som to neskusala, ja som zatial taky problem nemala :grinning:
27. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ten senny list,alebo caj sa da kde kupit? V lekarni? Ja som o tom este nepocula... :sweat_smile:
27. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli- aj normalka v potravinach, nase baby na oddeleni to pijavali :wink:
27. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli aj lyžička olivoveho oleja rano zabera
27. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa,uz som to nasla....ale vraj to velmi nedoporucuju v tehotenstve :angry:
27. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne staci teply vyvar a za 20 min som o pol kila lahsia :grinning:
27. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja som s tym tiez v zivote nemala problem,ani teply vyvar som nepotrebovala ,ale za posledny tyzden je to katastrofa :angry: :angry: Pomooooooooc
27. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla - no si tehotna a este sa aj nasilu napchavas :grinning: skus viacej pit vody a caje ked uz viacej jes :wink: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo, ved ja denne vypijem aj 3l vody, jem ovsene vlocky, zeleninu,ovocie-vsetko,co radia proti zapche jem a aj som jedla, kym som ju nemala...Plus som pridala psyllium+slivkovu stavu a nepomaha...Asi sa stavim u vas na oddeleni a supnes mi jeden klistyrcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Asi skoncim pri tom sennom caji :grinning:
27. mar 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla.. hehehe mala som rovnake problemy.. a pomohli rano na lacny zaludok 2 jogurty a zapit pomarancovym dzusom hehehehe a espumisan.. vrele doporucujem..
27. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka dakujem :wink: Activie nalacno uz tlacim par tyzdnov a Espumisan mam druhy den a niiiist :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale este som neskusala ten pomarancovy dzus za jogurtami, vyskusam :wink:
27. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze babenky, zbalene auto nalozene .. o 5,00 vyrazame .... a drzte palce
27. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, drzime palce, papapapapa a davajte si pozoooor :wink:
27. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki staaaasne si to uzite.. drzim palce..

kejla, ja odkedy pijem dzusiky namiesto mineralok ci pomarancovy alebo jablkovy tak to pomaha..
mineralky mi zakazali v nemocnici.. pozor na ne.. hlavne na bublikny..
27. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka, zajtra nakupim dzusy :grinning: :grinning: Mineralky pijem bezbublinkove-Lucku..Dakujem za radu :wink:
27. mar 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubenkaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratuluuujeeeem isco raaaaz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj ja chcem veediet ake mam HCGGGGGGGGGGGGGG :unamused: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

Lubka a mas nejake priiznaky? Asi ano, ze? :dizzy_face: :dizzy_face:

Kejlik...caf pizzomaaamo....tak sme sa dnes zasa natlacili? :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som už tu :wink:
27. mar 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Viky nazdaaarek...akurat ze ti idem odpisat na mailik :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čakám IP
27. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viky, takze cisielko na teba maaam :wink: :wink:
ja budem doma len kraaaatko :frowning2: nebola som tam uz 3 mesiace...a mam toho na mrte vela na plaaane! a plus musim este tatovi urobit papiere za 3 mesiace, pochodit po doktoroch, pre vodicak, do zdravotky, na danovy...a to vsetko za 5 dni postiihat! :angry: :angry:
takze ak by mi to vyslo, tak JASNEEEEE :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Endzi a Vika :grinning: :grinning:

Endzi-natlacila som sa a teraz mi ide prasknut brucho...Ja mam fakt pocit, ze sa mi tam tie vnutornosti nezmestia :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi a rodicom a braskovi si uz povedala,ze si tehu? :wink:
27. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika...a rodinka uz zalahla? ked sa tu takto po noci tuuulas? :grinning: :grinning:

Kejla...naaabodobne zlatko...a ani sa nepyytaj co som praave dojedla :angry: :angry: :angry: :angry: ...kazdy vecer si poviem, ze uz na dalsi den sa toho ani nedotknem!!! a vzdy ked idem do potravin, tak si kupim 4 baliiiky..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty si nasa ChipsyEndzi :grinning: :grinning: :grinning: A okrem chipsov si si dala co dobreho?
27. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok