• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
NO SAMOZREJME ,žE SEM Endzi ideš vybavovať,ale keby si mala chviľu,budem rada
kejla,ty furt iba ješ a nič nepriberáš,nemáš okrem malej kejláčky aj pásomnicu :grinning:
27. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jurko je ešte hore,surfuje a Vika konečne zaľahla ,pod výhražkou všetkého možného
27. mar 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli....bratovi som chcela volat hned ako som nasla //, lenze nasa pevna linka bola prepnuta na fax...a nevedela som ako to prepnut... :angry: :angry: :angry: tak som musela pockat az na MP...a potom som mu volala hihi

som volala a on ze co sa deje, a ja ze nic...a ze kedy priidem...a ja ze zaciatkom apriiila a on ze ci sama, alebo aj s MP....ja ze...nooo nie sama....a on ze...supeeer tak aj s polovickou priiides? a ja ze ...nieeeee, len s detmi...a on ze s akymi detmi? jeho detmi? a ja ze nieeeee, so svojimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak sme sa teeeeeeeeeeesili spolu cez telefon hihi, aspon s niekym....

nasim este nic, uvidim co bude teraz po tom UTZ :unamused: :unamused: :unamused: i tak neviem, ci by to nebolo skoro povedat...ved vsetky dobre vieme ze tie prve tt su najhorsie a hocico sa moze stat!!!
no ale ja to asi nevydrziiim a poviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ak budu aspon machulky/a vidiet na UTZ...ak nebudu, tak nepoviem nikomu nic :confounded:
27. mar 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikis...no jasne...ak mi vyjde hodinka medzi uuradmi, tak skociiime :wink: :wink:

a vika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to si vystihla...kejla ma aj paaaasomnicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla, okrem chipsov som mala ....asi neuveris, ale zasa PIZZU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale dnes salaaaamikovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

namiesto toho aby som teraz zdravo papala, tak tlacim vsetky chujoviny, co by som nemala :angry: :angry: :angry:
27. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac zdravim mojho braaaaska ked to ciiiita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj lovely...ako sa mate doma? a nie ze sa prezradis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo bude vyyyprask :grinning: :grinning: :grinning:
yr sis
27. mar 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac diiiky baby, ze mi nechaaavate priestor na vyjadrenie....ale uz nemam sama o com piiisat :grinning: :grinning: :grinning: ci nechaaavate mi hodinku na samomluvu? :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi,bude to všetko o.k.
27. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, nieeee, pasomnicu nieeee-len psa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja ked sa vazim vecer, prejedena a s prepacenim "nevyprazdnena" tak vazim viac, ale asi to vysportujem v spanku, lebo rano je to uz ok :grinning: :grinning: :grinning: Ale ked budem zapchou trpiet do konca tehu, tak naberiem aj za susedy :angry: :angry: :angry:

Endzi-sepeeer, bracho sa tesiiiil,ze? Ale sranda, ze chlapa hned ta moznost nenapadne, teba by napadla,ze? :grinning: :grinning: :grinning: A vasim to nevydrzis tajit...Vies ako sa budu tesit machulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoj bracho ,číta koníka ,no to sa niekedy asi hodne nasmeje
27. mar 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzii, my sme Ti dali priestor pokecat s rodinou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Inak-myslis,ze brachu by bavilo citat taketo hovadinky? Nieeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ak ano, pozdravujem ho aj ja, nech nikomu nehovori o mojej zapche :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A o Kikinych velkych prsiach mooooze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki...no modlim sa :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

este papas tu psenicu ci co to je za zelenu gebuzinu? :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlorellu??? :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,endzi,že budeš mať asi poznámky,ale ja som naozaj nakukla iba na skok a už sa mi zatvárajú očká/som už prezretá snažilka/tak sa lúčim a idem spať,Vika má zajtra bežeckú súťaž a dnes mi zahlásila,že ju bolí kotník,tak ani neviem či nastúpi na štart ,ale ked áno,musím ráno skoro vstať,tak DN a SS
27. mar 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praaaveze ciiita...minule mi aj vravel...sak si tam dlllho nebola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a vravel teda, ze sa nasmeje :grinning: :grinning: :grinning:

no snad nikomu nic nevykeca o nasich probleeemoch....ved nabuduce ho mozem zobrat na stretko :grinning: :grinning: :grinning:

inac on ma doma tiez tehulku :grinning: :grinning: :grinning: tak porovnaaava asi
27. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN a SS Vika :wink: :slight_smile: A zajtra si dobre zabehnite :slight_smile:
27. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EšTE PAPáM A zo zdravotných dôvodou som bola nútená začať fajčiť,lebo moje hrubé črevo zaštrajkovalo a bez nikotínu nrchce so mnou spolupracovať
27. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papam chlorellu a čakám na zázrak
27. mar 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Tak potom ma o tehulkach a snazilkach dokonaly prehlad :grinning: :grinning: A aj vies, ci budes mat synovca,alebo neterku?
kejla, hej hej ...choleru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vika...ja ti dam prezretu...chces po holej? :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
a vy zasa suuutaziiite? si pamatam ze aj minule ste bezali...davno pradaavno... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nechod spat... :sunglasses: :grinning: :grinning: pozri ako nam je tu fajn!!
ved ešte sa zapájam,nečítaš?
27. mar 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vika, to je supeeer-zo zdravotnych dovodov zacat fajcit :grinning: :grinning: Take seriozne dovody na fajcenie ma malokto :wink:
vyzera to na malu buchtu :grinning: :grinning: :grinning: juuj sa teskam...som uz aj nejake hadriiiky nakuupila :grinning: :grinning: :grinning:

vika, ty si zacala huulit? no ja odpadnem :grinning: :grinning: :grinning: a ja prestala :angry: :angry: :fearful: :confused:
a kejla...ked sa dozvedeli nasi, ze cakaju vnuucika, vnucku...tak nas tato ten len ruuukal, aj mama :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
27. mar 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, ja mam aj neterku, aj synovcov...Noo, ale dievcatka su nazozratie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zappaaalila by som si :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pomooooooooooc
27. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jeeej, Endzi, normalne mi slzy vybehli,ked som si to predstavila-ako sa tesili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi-daj si radsej chipsy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ty nemas adekvatne dovody na opatovne zacatie fajcenia :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vážne ,prestala som 20.1.2008,zodpovedne som išla pristupiť k IVF A moje črevo si povedalo,čo ti šibe,20 rokov dávaš nikotín a teraz ma ideš oblbnúť nikot.tabletkami,?tak to teda nie ,a tak sa rozkrvácalo,že som museka brať vysoké dávky prednisonu a aj tak prd,tak som sa naštvala a 5.1.2009 som si zapália a ešte je tam krv ,ale už omnoho lepšie a doktoroviu som to ešte nepovedala :grinning:
27. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobte si zo mňa prdel,stačí ,že ta moja si so mnou robí čo chce
27. mar 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok