• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
zuzali všetky som ich spapala lebo ich teraz potrebujem
maaaaaaaaaaš to u mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
paaaa
29. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem off porobit papiere do roboty aby som
nemusela zajtra :wink:
a hned ako si doveziem dropcou vám napíšem pa
myslite na nás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka - asi 1.4...lebo vtedy mam ist na kontrolu..

luly - ja som tu ale ty uz tu asi nie si :unamused: ...zajtra uz budes tehulka, tesis sa ?? :grinning:
29. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaa aj ja chcem byt tehulka...aaaaaaaa....ach nech mi rastie sliznica..nech mam ukazkovych bobikov...toto sa budem modlit az do 1.4. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :grinning:

Idem aj ja buvat, pozerala som na jednotke miss, ale moc sa mi to nepacilo :zipper_mouth:

Luly - myslim na Teba velmi, velmi :wink:

DN + SS vsetkym
29. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,luly držím palčeky,budem na teba myslieť
29. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kočky :wink: ešte že vás mám
krasnu nocku
29. mar 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj Lulik :wink:

Luly, takze az 3 dobky si daaavas? Tak to je super...to sa uuurcite chytia :grinning: :grinning: :grinning: A tomu ver...a este ked Dr. povedala, ze su krasne a peeekne sa delia...Tu na konikovi bola tiez jedna kocka...mala KET, tiez jej davali 3 embryjka a si predstav ze ale slabunke, C kvality a ooops, dve sa chytili...jedno potom neskor odislo :pensive: ale teraz uz je tusim v 11 alebo 12 tt a teska sa miminku!!

Luly, myslim na teba uz teraz, drzim palceky...urcite sa tvojim chrustikom bude u teba paaacit...ved budu traja (zeby musketieri? :grinning: :grinning: )....aspon im nebude smutno...a budu u teba zuurkovat :grinning: :grinning: :grinning:

Luly a opytaj sa zajtra Dr...ze ktore ti rozmrazovali, ci tie mladucke alebo blastiicka, hej? aby sme vedeli, ze kedy sa budu do teba zahryzkaaavat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Papa srdienko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fasa...uz je 01:03 a mne sa nechce este spat :angry: :angry: hovadsky milujem tieto posuny casu :grinning: :grinning: :grinning:

Kejlik? Dnes si sa tu neukaazala, dufam ze si v poriadku aj s MimiOcickom :wink: :wink:

NESPIIIIIIIIIIIIIIIIIIITEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :grinning: :grinning:

Tak jo....DS+SS vsetkym koniiikovskym iiiiiiiiiiiiiihaahaaaaahahaha kvetinkam :grinning: :grinning: :dizzy_face:

:sweat_smile: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som tu prava :grinning:
30. mar 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: druhaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

ale idem si nieco dat papat, lebo mi skvrrrrrrka v bruchu strasne prestrasne

LULY no akooo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Silvi...teba to tiez uz caka za chviiilu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm...dobre ranko btw :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj,

uz som tuuuuu :grinning: :grinning: Vcera sme boli na navsteve-dlllllho-tak potom som uz len odkvecla do postele :grinning:

Luly- naaadhera, ze sa mimiskovia vsetci krasne rozmrazili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To su superdeticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja si myslim,ze Luly vlozia embryjka bez PK,lebo v GF maju taku postupnost,ze najprv rozmrazuju embryjka bez PK a ak uz nie su,tak az potom pridu na rad embryjka po PK...
30. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Kejlusky :dizzy_face:

Uf...ma nestras, ja ze kde sa tuulas, ty ty ty!!! :confused: :grinning:

No tiez som si myslela, ze najprv davaju tie mladucke. Tie sa inac lahsie rozmrazuju...alebo teda prezivaju rozmrazenie bez vacsej ujmy ako tie PKckove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly, takze mas doma 3 baaabiky....hihi...uz asi lezkas, ze? Myslime na teba :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly pohladkaj za nas bambulky :grinning:
30. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte :wink: zdraví vás 4 v jednom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
babulky jo na endzin príkaz som sa pýtala ktore rozmrazovali a tie
zygody to boli :wink: , takže všetky boli najlepšej kvality ani neviem
akej :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulik ahooooooojte rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No kedze boli najlepsej kvality, tak boli uuplne najlepsej kvality :grinning: :grinning: To znamena, ze sa rozmrazili bez ujmy, bunky im nepopukali, bunky maju pekne rovnaky tvar a pekne sa delili dalej....no supisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly, na 100pro sa tak niektoremu (ked nie viacerym) u teba zapaaaci!!! Uvidis to, ty jedna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi snad hej :wink:
30. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaa ti daaam take snaaaad hej!! To je na beton betoonovity najbetonovatejsi, ze bobisci sa chytia! :dizzy_face: :dizzy_face:
A hlavne teraz beries uz lieciky na to, co ti zistili, takze tento problem je vyrieseny :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:

Ale nervoooozna som aj za teba :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A hlavne ja som muuudra jak tacky...Ja som bola total iny pesimista po Ket...ofkoorz ze som duufala a modlila sa, ale bola som pesos jak hovado :confused: :confused:
Teraz dakujem Bohu, ze mi doprial, co mi doprial a dufam, ze ma o to stastie uz nik neoberie! :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ake beries lieciky?
30. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty si taka trubka naša :wink:
silvinka prednison kys.list.,piridox a estrofem a samozrejme utroš
mam toho požehnane čo? :wink:
30. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi, Luly berie tusim tak ako kazda nejakeky estrogen (neviem aku znacky ma), Utrogestan, Prednison a Piridox :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly prednison musim aj ja brat. bola si na vysetreni v Prahe? kolko ho uz beries? na co je dobry Piridox?
30. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, ja ako hovorkyna Luly piiisem:
Luly zevraj vytvára protilátky proti embryu, tak preto jej nasadili Prednison, Piridox a aj kyselinu listovu

A nebola v Prahe, zistili jej to v GF :wink: Ale az po 2.IVF, ked jej babatenko odislo :cry:

Ale teraz sa tak nestane, nikto nikam chodit nebude...ostaaaava sa doma v Lulinom brusenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly je tak? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ako dlho berie ten Prednison som nevyspiiizovala, ale nezda sa mi ze dlho..tusim mesiac ked nie trosku dlhsie, mozno aj dva...to musi ona povedat :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ty si super hovorkyna :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 ml denne :wink:
30. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a brala som to 2 mesiace pred ketom a ododnes čiže od transferu
len pol tabletky prednisonu
30. mar 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no endzi super ovladaš to velmi dobre herečka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
kde ste
30. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok