• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
ja tiez beriem 5 ml prednisonu denne, musim potom pripomenut doktorke ze nech mi znizi davku. na co je dobry piridox?
30. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly pohladkaj za man trojciatka :grinning:
30. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyyyyy, drziiiim silno palce a posielam posilyyyyy:

T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:

A pozdravujem hovorkynuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piridox je vitamin B pomaha vlastne pri zníženej imunite, dokina ti
sama zníži dávku.silvi do akeho caru to vlastne chodíš?
30. mar 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla mááááááááááááááááááááááááám
silvia len aby boli dropci :wink: :wink: :wink:
30. mar 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi hej a od teba kde mam výrusiky ty lokomec lakomí šupni mi ich
na plochu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly buduuuuu....musis tomu verit...ja VERIM...lebo potom chcem od teba straaaaaasne vela virusikov..aby som mala aj ja o par dni pozitivnu spravicku :grinning:
30. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte susurky :grinning: :grinning: :grinning:

Na ta dobre som informovanaaa, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
Inac som aj vycitala ze ten Piridox davaju tehulam, ked zvracaju casto :wink: Ale ci je to pravda, alebo blud, neznam :grinning:

Ehm, ja som si tiez jedneho Tehu-smajliiky uzdibla od Kejlusky... :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Ostatne su pre Luly a potom ak bude vsetko fajn, tak Luly vseeeetky moje daaam :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ja teraz chodim do Iscaru, mame tam troch stvorocnych mrazacikov...hmm....leti to hrozne...medzi tym som bola vo ferticente ale bez uspechu. ja verim ze nam prednison pomoze :dizzy_face:
30. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi...Luly, ja este nemozem plut...ked mne nikto nepovedal, ze som tehu...to si len ja myslim a tie moje testy...:sweat_smile: :sweat_smile:

aleeee potoooooom...ta budem nimi dlaaavit :grinning: :grinning: az budes z toho za 2 tyzdne oddnes vracat :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mneeeeeeeee....na mna dufam, ze s virusikmi nezabudnente.. :frowning2:
30. mar 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SIlviska nic sa ty neboooj....aj pre teba maaame rezervovaneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ...uz som sa zlakla :sweat_smile:
30. mar 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a saaamoska aj pre Kiki....ktora sexuje od nemlaaatom do nemlaaatom teraz :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia aj ja verím že mi ten prednison pomože :wink: , no uvidíme
ty kedy si ideš pre dropcou????
endzi ja som povedala že si tehula tak si tehula oki :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nic sa ty nelakaj...az ked budes mat deticky v brusku, tak sa zacne sibacka s pluvancami :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OUKI LULY....lebo inac si ta naaajdem :grinning: :grinning: :wink:
30. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kikina vás pozdravuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly..1.4. idem na ultrazvuk...asi 2. alebo 3....uvidime co povie doktor...zatial polievam sliznicu alchemilkou :slight_smile:

endzi ...kedy mas krvicku?
30. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi mne ked vložili embrijka tak asi za polhodku ma začalo
boliet brucho, hm aj ty si to mala???
30. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe...tak to sa moooooc tesim na pluvancove virusiky...
30. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia a toho 1.4 maš kolky den od menzesu????alchemilka nieje
dobra v tehotnosti
30. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa mi mate vyuzivam toho ze muz nie je ete doma inac nemam sancu ist k pocitacu co je prosim vas nove :grinning:
30. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi, tak to mas uz za par dni...to uz mozes aj na hodiny pociiitat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A ja na krvicku nejdem vobec...tu ju neberuu :frowning2: :frowning2: preto som z toho taka na maslu..neviem co sa vo mne deje sajze

Luly, ani ti neviem...mna to bolelo, ked mi ich tam vkladali :confused: :confused: ale bola som potom straaasne nafucana a az pred par dnami som sa ako tak odfucala :sweat_smile: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ty si taka hypochodrička teba boli všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
BM ajoj
30. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ...1.4. mam 16 den cyklu...ja viem ale do tehotnosti ju mozem pit...takze este dva dni ...nech si sliznica porastie.. tebe ktory den vkladali?
30. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ano alchemilka nie je dobra v tehu, ale pred tehu je vyyyborna na rast sliznice maternice :wink:

Ahoj BM...no co je nove? Lubka nasa je uz oficialne tehu, Luly ma oddnes u seba 3 mimiskov, Kiki zahajuje utok na jej vajiiicka na lyzovacke a Silvisku caka KET o par dni...ostatne holky neviem kde sa flaaakaju :grinning:
30. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly tak pozdravuj troch najomnickov :grinning:
30. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze z lubky je tehulka to sa hrozne tesimm ze sa to tu rozbieha :grinning: a verim ze budu aj z dalsich tehulky
30. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM :wink:
silvia mne robili ket na 18 den,hej baby ja ani neviem aku som mala
sliznicu nikto mi to nepovedal oooooooooo ja hlava derava :grinning:
30. mar 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok