• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
no ja teda sice neskorsie ale gratulujem ti moc a som stastna s tebou moc,luly a ty sa ako citis moja co najomnici,kiki a ty ako pevne verim ze tvoj utok na vajka tentoraz uz konecne zabral moja.kejli a ty ako miminko sa ma dobre,zuzali a ty moja :wink:
30. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikaaaaaaaaaaaa, ty mas doma skolopovinne dieta....mala VIka by to mala vediet :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prednison su tabletky, ktore beriem kvoli pozitivnej reakcie na trofoblast
30. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem BM :wink: Kejla aj Zuzali sa maju fajn, aj ich miminecka :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vylaadovat praacku.....snad mi na tu dusu niekto odpovie...nikto neodpoveda, ......bo nikto neviii :grinning: :grinning:

je to ta Ulica, ci ne e? :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi tak teba caka v piatok velky den vsak
30. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ma to byt pokoj v mojej dusi,pre pokoj v mojej dusi a v kutiku duse ci dusi to neviem ani ja tod otazka :sweat_smile:
30. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziii, dusa je vzor ulica :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvia, aj tebe straasne drzim palce, nech sliznica krasne rastie a mrnusi sa zahryznu :grinning:
30. mar 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jasnacka,ze BM a Tinke a Kiki drziiim silno palce v prijemnejsej forme snazenia :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj kejla ako sa mate :grinning:
30. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zmizli vsetky halooooooooooooooooooo :frowning2:
30. mar 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ocicko :grinning: :grinning: :grinning: sak preto, ze ulica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som vedela, ze ty to budes vediet :wink: :wink: :wink:

BM, no my tu stale takto pobehujeme jak s nasolenymi ritkami.... :grinning: :grinning: :grinning:

Idem si umyt vlaaaaasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj,BM...ja som sa odskocila - s prepacenim-prezrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Babyyyy, ja ledva funiiiim...Mala som asi 8 platkov peceneho bravcoveho masa+zemiaky+salat+kolacik :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja nie som normalna :grinning: :grinning: A vraj mam jest viacero mensich davok :grinning: :grinning: Jasneee, ja si dam viacero megadavok :grinning: :grinning:

Endzi, duufam, ze ma potesis a aj ty si si dala do tela :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute - idem pocitat co ste dnes popisali, aaaale musim Vam povedat, za HCG bolo dnes 857 :grinning:
30. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj lubkaeck to je super moja ze takto pkne hcg rastie
30. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som vás skočila mrknut a čo to nevydím? Lubka paráda vravela som že budeš mat dvočátka :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj labus
30. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM ahoj tak ako chrbátik už nebolí?
Luly blahoželám ty chceš Zuzku z Lubkou tromfnut čo? trojčatka to už je ine kafe :grinning: :grinning: :grinning: sa z manželom zapotíte ked dojdeš s porodnice :grinning: :grinning: :grinning: - srandičky srandičky ale fakt sa teším je velka šanca že budeš tehulka to je moc super
30. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo Labus, neviem ci dvojcaaaatka - Zuzali mala HCG 3200, takze asi len jedno, ale ja budem spokojna aj s jednym :grinning: :sweat_smile:

BM - aahoooooj, sa tesim ze ta tu vidim :grinning:

Endzi - a Ty mas odkial taku fajn pamat???? TY teda toho o nas vies, fuuuuuha :confused: :confused: :confused: :dizzy_face:

Kejli - ahoj :wink:

SIlvi - neboj vsetko bude oki :wink:
30. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka -presne tak jedno alebo dve hlavne že je a nech krásne rastie až do porodu
30. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj labus chrbatik boli stale este som nebola u lekara este kolegyna maroduje asi az na buduci tyzden pride
30. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaa, to je paraaadne HCG :grinning: :grinning: Tesiiim sa :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzali sice mala vyssie HCG,ale mam pocit, ze druhy odber mala neskor, myslim,ze ho trosku oddialila :wink:
30. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM mne lepšie zabrali masaže ako lieky a tie by sa nemali brat ak chceš byt tehulka tak sa objednaj na masaže alebo aspon manžel nech ti to večer masíruje-ako predohru :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved on masiruje ale nepomaha to labus moja
30. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne poradila neurologička suche teplo že si mam puštat na chrbat fen-skus
30. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja dakujem za radu a co tvoj zadocek
30. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo je tu niekto????
30. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj luly
BM už celkom fajn kontrola dopadla dobre a kedže sa to pomaličky hoji tak mam ešte jednu o mesiac ale to ma upozornili hned pred zákrokom že hojenie trvá 2 mesiace a už som piaty týžden po ..
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok