• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
to som rada labus ze je vsetko v poriadku a nerobi ti to problemy
30. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM dík dufam že už bude dobre
lubka gratulujeeeeeeeeem aaaaaaaaaa že by dvojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
labus BM :wink: ako sa mate???
30. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly a ty ako moja co tvoje bublinocky :grinning:
30. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly dík ja už faj :wink:
30. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly dakujem ujde to moja
30. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dakujeeem :wink: len dnes ma doplasil moj, doktor, ze len dufa, ze to nebude mimmomat :angry: ale dufam, ze ked sa to tak pekne zdvihlo, ze to bude oki :sweat_smile: A inak kolegyna mi urobi sono asi uz vo stvrtok - tak potajomky :sweat_smile: :sweat_smile:

Labus - no ved uz mozes pomaly zacat stimulovat :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM moje bublinôčky :- :grinning: :grinning: :grinning: neviem ale snad im
je dobre
30. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka tak vo štvrtok budem držat palce :wink: a ak sa nič nestane tak začínam stimulovat buduci tyžden
30. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus to je super boze z vas uz budu tehulky a ja ako stara konzerva budem na poslednom mieste alebo vobec :sweat_smile: :frowning2: :wink: :grinning: ale ja vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam to kazdej zo srdiecka prajemmmmmmmmmmmmm moooooc moooooooooooooooooooooooc moooooooooooooooc a som stastna za kazdu z vaaaaaaaaaaaas
30. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus buduci týžden ako ten čas letí čo????
30. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky uz prisiel moj postrach :grinning: :grinning: takze vas musim opustit :frowning2: musi ist robit stranku
30. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky!!! :wink:
lubik, kráááásne :grinning: tešííím super HCG :wink: :wink: :wink: :wink:
ahoj BM :slight_smile: co nove?este neplanujete stimulku?
luly, maminka...jaaaj nechje uz ten den, kedy budú vidieť dve // neviem sa dockat!
30. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - hold, dufam, ze budes mat vysokanske HCG o strnast dni :grinning: :grinning: :grinning:

Labus dakujem - no a neboj, budeme tu, ta podporovat, aj ked ja mam tento mesiac straaasne vela sluzieb, ale ved hadam sa bude objavovat, aspon po veceroch :grinning: :grinning:

Tinka- cau :wink:

BM- no mne MM kupil k narodkam novy pc, tak mame kazdy svoj :wink: :grinning:
30. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly mne sa to vlečie :frowning2: a buduci týžden je ešte moc daleko vy už ste tu všetky tehulky.. a ja si nemám ani s kým písat :grinning: :grinning: :grinning: o čakaní :grinning: :grinning: :grinning:
Lubka -dakujem sa teším ako budete na mna všetky plut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lubka aj mne sa to vlieklo vidíš a už som 4 v 1 :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neboj aj tvoj čas príde :wink:
tinuška miláčku ajoj ja už by som testla aj dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus...mozes si pisat so mnou..ja este dva ..tri dni budem cakat :grinning:
30. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia sa tešíš čo???? ja som sa dneskajšieho dna nemohla
ani dočkat
30. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi :grinning: :grinning: :grinning: si zlatá a ja skoro dva týždne :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus to mi budeme testovat akurat tak sa budeme
podporovat navzájom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ...anoooooooooooooooooooooooooooooooooo....strasne sa tesim...len aby bolo na co :sweat_smile:

labusik..co su dva tyzdne oproti tomu co sme uz cakali, ta nie?
30. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labusss!! ako to zlatino ze nemas s kým pisat o cakaní??? ved pockaj, co chvíla ti budem usi pilit :grinning: :grinning: aj ty mne mozes... aj ked ty asi budes stimulkovat skorej :wink: ale aj skorej budeš tehu :wink:

luly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 4v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa pekne zasmiala.... ved ja viuem.... od 6 dna kludne mozes ...kazdy den sa ta budem pýtať...a otravovať ta :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

silvi, no cica, aj ty uz budes mat bobuliatkov doma... :slight_smile: kolko ti rozmrazuju?
30. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak luly ja sa tak tesim z tych tvojich trojiciek :grinning: :grinning: :grinning: ....ma to nabilo energiou...ze hadam aj moje aspon jedno bude k svetu :grinning:
30. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ja mam tiez troch zamrazenych...tak hadam aspon jeden zabojuje
30. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly :grinning: :grinning: :grinning: tak tak zasa tu bude veselo ako za starých oktobrových čias :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz z krajším koncom :grinning: :grinning:
Sivi tak to máš sakra pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
Tinuška ja som celkom zabudla :grinning: :grinning: :grinning: že ty tu so mnou čakáš :grinning: :grinning: a možno ani nie ved ty možno budešš tehulka aj prirodzene ked mrcha bola sama od seba na návštevu možno sa rozlučit na 9 mes.
jaj sranda sa tu striedam z mužíčkom :grinning: :grinning: :grinning: len sa vyhadzujeme zo sedadla :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze zabojuje :slight_smile: pevne verííím :wink: :slight_smile: :slight_smile: drzim palceky
30. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia aby ti nevkladali 3 ako mne a potom za 9 mesiacou sme si nemuseli
objednávat minibus do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem klepat bakalarku....pridem zase zajtra..pa
30. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - ze minibus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok