• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
luly....jaaaaaaaaaj...sak to by bolo tri jedou ranou :grinning: ...paradicka...
30. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jednou :angry:
30. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labus ja som takáááá nenáááápadnáááááááááááááááááááá ?????!!! :fearful: :confounded: budem ti fakt tie usi trieť !!!! a zacnem hned tento štvrtok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a mrcha prisla, lebo som po kyŕete... teraz som 29 DC a ani naznak.....ja prirozdene asi neeee :sunglasses: :angry:
30. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ze zdravíííme manzelika :grinning:
30. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tinka - ani keksik nepomaha???? :wink:
30. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tinka nie siiiiiiiiiiii ja len mam stale citák že budeš tehu prirodzene neviem prečo :grinning: :grinning: :grinning: ale tak si myslím
lubik, no ako na co :grinning:
jaaaj labusik, zlatko :grinning: cim viac si zistujem o vsetkých tych veciach, co mam, tym viac som presvedcena, ze to prirozdene nepojde, ale napodiv tym viac som pokojnejsia, lebo viem, na com som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tinka aj zázraky sa deju a ked máš fukčné vajicovody všetko je možné :dizzy_face: a ver že tebe by som ten zázrak moc priala :wink:
30. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem labus :dizzy_face: cmuk
30. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halooo,halooo...je tu niekto? :grinning:
30. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kejli už isto buvaš,ale ja som tu mam migrenu ako šlak a neviem zaspat .. tak tu čučím :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Haloo...tak cucme spolu chviilocku Labusik :dizzy_face: :dizzy_face:
Ociiicko pochybujem, ze spii tak skoro :grinning: :grinning: Snad tu nakukne!
30. mar 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zajtra vstavam okolo pol 7, tak pojdem do postielky aj ja skor :confused: :confused:

A z coho mas migrenu Labuska? Tabletky nezaberaju? :confused:
30. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endziiii ahoj tak o.k. čučme :grinning: :grinning: :grinning: ako sa cítiš,ešte negrckáš?
30. mar 2009 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labusik...NIST mi nie je, akurat ma dnes cely den boli podbrusko, tak sa tu trasem, ci nezacnem krvacat...sa pojdem rovno obesit!!! :confused: :confused: :unamused:

A ty ako? Zajtra mas na plane aku masaaaz? :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labus, kedze tu nieje Kejliska, ty nevies nahodou, ze ci vaginalny UTZ moze nejako uskodit mrnusovi?
30. mar 2009 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endzii neboj určite nemože uškodit ,lebo som sa na to pítala kámošky -gynekologičky
a podbruško ta pobolieva lebo sa ti roztahuje maternica-to viem určite mna pri prvom tehu šupli na chirurgiu kedže som bola sopliak a nikoho nenapadlo že som tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ma bolelo brucho :grinning: :grinning: a moj slepá už bude mat v lete 21r. :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej hej, to si spominala minule....nooo este ze ta nerezali :confused: :confused: :confused: :confused:
30. mar 2009 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to aj ja chcem taky slepaaak :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endziiiiiiiiii :confused: :confused: sakriš ved to :grinning: :grinning: :grinning: ani mna to nenapadlo že tehu to sme to robili prvučký krát :grinning: :grinning:
endziiiiiiiiii :confused: :confused: sakriš ved to :grinning: :grinning: :grinning:
už máš neboj :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: vidim ze aj tebe blbne PEJKO :angry: :angry: :angry:

vidis vidis....raz si fiknes a hned ta boli slepak :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no svoj slepaaak mam, este je otazne, kolko ich je vedla...ci jeden, ci dva :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano blbne :grinning: :grinning:
a tak to bolo raz a už ma bolel slepák :grinning: :grinning: :grinning: preto viem že prve tehu može byt take že ta boli bruško prvý mesiac
30. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Endziiiiiiiiiii je jedno či budu dve alebo jedno hlavne nech su tam až do porodu :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz by som chcela celemu svetu vykricat, ze maaaaaaaam dva (tri) slepaaaaaaaaky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

a uz coskoro Labusik aj tebe dalsi narastie hihi :grinning: :grinning: :grinning:

a luly ma az 4 :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo Luly je naša rekordmanka-tolko slepákov :grinning: :grinning: :grinning:
jáj ja dufam že ako stará sliepka ešte nejake vajá vytlačím moc by som chcela ten jeden slepák doplnit -dvomi :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jaaa ti dam, ze staru :angry: :angry: :angry: e e e eeeeee

urcite budu vajka a vlastne takto o tyzden uz zaciinas stimulovat, ze?
a MS si uz mala, ci mas este dostat?
30. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok