• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Labus - pekne meno :wink: a nemam tam svokrovcov, len svokor robi v LV, ale zije mu tm bratranec s rodinou :grinning: :grinning: :grinning:

Dici - hmm uz sa celkom na o nakupovanie aj ja tesim :wink: dnes som bola na nakupy a kupila som krsniatku ciapocku a ponozticky :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi - sladke snicky :wink:
31. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky susurky moje :wink:

Tak ja sa tiez hlaaaasim...som si naplnila kotliiik...ledva fuciiim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kejliocko, tak teba sa uz MiniKejliatko hmyyyri? hihi....to je supeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: aj ja aj jaaaa stem :dizzy_face: :dizzy_face:
Mna boli aj dnes to podbrusko ale aj vajecniiky azanaaat...bojim sa...a piatok sa bliiizi :confused: :confused:

Dicinkaaa ahojky :wink: ciiiitam, ze sa ti praaave malinka zobudila :grinning: :grinning: :grinning: jeeemine, ale to strasne utekaaa, este stale mam pred ocami rok 2008 :grinning: :grinning: :grinning: a hen, uz mate pomaly kazda vysoke ciiisielka pred tt :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzali, a teba kopu az dve potvorky, co? hihihi...len nech kopkaju...treba precvicovat tie ich mini svaliiiky :dizzy_face:

Labusik, tak malinky je zasa choryyy?? chudatenko...ale ta chripajzna fici vsade, sa ani nedivim :unamused: nech sa rychlo vylieci....a ty uz pekne papkat viiirusiky, bo sa ti to bliiiizi :grinning: :grinning:

Lubka, ta tvoja caaaarocka je tlusta jak moje tenke crevo :grinning: :grinning: waaaw...inac aj som dnes cikuskala na papiircok a tiez sa hned objavili //...ta tehu ciarka skor nez ta kontrolna...tiez potom dodam do albumu dokazovy materiaaal :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dicionka ,Lubka dakujem my máme aj priezvisko na š. tak preto šárka a ak by boli dve druhe mám Johanka moja užasna starka bola Jolana tak som to zmodernizovala ale tak by mi ju nejak pripomínala :grinning: :grinning:
Lubka aha ták ale v Lv máš aj mna :grinning: :grinning: tak ta čakám
31. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali, super,ze si podedila :dizzy_face: :dizzy_face: Aj ja by som rada, ale moje sestry uz maju velke deti, poziciavali si veci navzajom, posledne to nosili len doma, tak uz to nepodedim..Ale nevadi, mam slubenu postielku,tak sa tesiiim :dizzy_face: :dizzy_face: Mimochodom, ja uz budem kazdu chvilu potrebovat tehu rifle :grinning: :grinning: :grinning:

Dicinka-si sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: Mala bude fesanda :dizzy_face: :dizzy_face: Budes mat aj vybaveneho porodnika, alebo to nechas na nahodu?
31. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus, aj ja mam priezvisko na S (citaj s makcenom)...bo nemam slovensku klavesnicu zapnutu :grinning: :grinning: :grinning:

A co je este smiesne, ja volam MP Johanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - no teraz pripravujem stretavku a Velku noc, aaale potom sa ohlasim do LV a beriem so sebou aj Kejlicu - aaale asi busom, lebo MM mi auto zatial do LV asi nepozicia :unamused: :unamused:
31. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzíí ahoj ano teplotujeme o dušu 38 len tak frčí :frowning2: :frowning2: a už hlcem vírusky neboj :wink: bože už by som aj dnes začala
sakriš Dici prepáč to oooo tam nejak samo vhuplo :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to sme asi rodina :grinning: :grinning:
Lubka o.k. ked sa dohodneme tak vás prídeme počkat s MM autom a on nás hodí k nám alebo do mesta ako si budete želat a potom vás zasa odvezie na stanicu a v pohode po velkej noci -len nie v den OPU to budem v cudzine :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, tak to ma malyyy dobry zahul na telo...tolko dllho chory :pensive: Normalne mi ho luuto, chudatka :confused: :confused:

Lubka, pocuj, ty si uz povedala vasim, ze si tehu? :sweat_smile: :confused:
31. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, ednziiiiii :wink:

Keli...no ak budeš takto pekne papkať a mimi si bude čoraz viac rozťahovať tú maternicu, tak už čochvíľa aj nejaké tehu rifle aby si začala zhánať, len neviem či ich majú aj v detskom, asi budeš musieť prvý raz zablúdiť aj do odevov pre dopselákov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lubi dik sa DN, ale nejak sa neviem odlepiť, mala by som ísť do sprchy, ale sa mi nechceeeeeeeee, ale budem musieť vstať lebo ma tlačia miminá po rebrá :angry:
31. mar 2009 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi ved mi ani nevrav ja už som dnes aj revala aj minulý týžden preto som ho objednala na zajtra novej lekárke -on teraz velmi vyrástol a ide do puberty a je tenučký ako prutik a ešte stále trenuje lebo je macher v ping-pongu už som mu ho chcela zakázat ale obvodna povedala že nech športuje že musíme niečo vymysliet aj drahe vitamíny som nakupila čo mi destska poradila a nič nepomáha a on ked bol menší bol vážne chorý mal epilepsiu aj boleriozu tak som s toho hotová mám obrovsky strach
31. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, Labus-chuuda Robko...Ale po ATB ma kazdy oslabenu imunitu, hned vsetko chyti..A nehovoriac o tej chripke, co je teraz v obehu :frowning2: Nech je uz fit :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Zuzaliii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty si pripad :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Labus, Robkovi držím palce, nech je skoro zdravý :wink:
31. mar 2009 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kejluš, veď tie veľkosti, čo si tu ty spomínala...to čo bolo, to som ja také ani nenosila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ja som nás všetkých dala v januari pre mojim transferom očkovat proti chrípke aj vtedy bol chorý a teraz mal laringitýdu -hroznu a potom tuto vyrozu hned čo prestal kašlat a dnes len dobera tie antib. a znovu je zle..dokonca ani po paralene nám neklesá teplota stále 38 -tu ležká pri nás ale naštastie nejde ani vyššie zatial
o tej mojej imunologičke som vám písala tak dufam zajtra v nejaký zázrak
31. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MM mi práve nafukuje fit loptu, lebo na sedyčke už neviem obsedieť :dizzy_face:
31. mar 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj Labus - o mi je maleho luto :frowning2: baby a sme si iste ze toto chceme???? ja normalne dumam nad tym, ze viem ako ma vyzerat tehu aj ako sa rodi, ale co ja s tym potom, to ma uz v skole neucili :confused: :confused: :confused: :confused:

Endzi - povedala - oni totiz su denne aj tri razy online, a prezivaju vsetko s nami aj s jednej aj z druhej strany, tak som to musela povedat :sweat_smile: ale zase som im povedala, ze nech sa este netesia, ze je to sice na dobrej ceste, ale az ked bude sono a dobre,t ak sa mozu potroske zacat tesit :slight_smile:
31. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sedačke :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kočky dakujem povedala som mu ake ste zlate a Zuzka teba pozná že posiela pusu frajerkám :grinning: :grinning:
a že sa teší aká je hviezda a moj mužíček že a on čo???????????????
31. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubiiiiiiiii...jasné, že to chceme, neboj, čo máš robiť ďalej zistíš hneď ako bude treba :wink:
31. mar 2009 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Posielame pusu všetkým tvojim chlapom :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla..asi to necham na nahodu..ale viac by som chcela mojho gyndosa...je zlatunky...peknucky..a velmi milucky... :wink: aj manzel si ho chvalil :grinning:

endzi..a ty ako sa citis..hm? co sa dava vlastne na krstiny od krstnych??
31. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka určite chcete- toto všetko k tomu žial patrí a neboj ja vás neopustím a budem radit čo s mimi ked aj o pol noci :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Labus, Robko nech nešpekuluje, veď on nechce frajerky a ni by som mu ich nedala, lebo by sa bál, že na ne veľa utratí a takého my nechceme :grinning: :grinning: :grinning: Iba ak by si to rozmyslel a to má ešte chvíľu čas :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prasklo mi vajce :angry: :angry: :angry: :angry: a este sa zacal MM dohadovat o mene :angry:
31. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja neviem, ani ako vyzera porod :astonished: :astonished: A odmietam si to pustit :sunglasses: :sunglasses: Moja mamka rodila prve dieta 48 hodin, sestry napodobne-ukoncili to sekciou, tak bojim-bojim...
Presne tak Lubka... :wink: aj ked ani po srdiecku nie je vyhrate :confused: :confused: ale musime verit, ze vsetko bude oki :sweat_smile:

Labuska neplackaj...ja viem, strach o svoje deticky bude staaale...neboj, Robko je ma tuhyyy koriiinek, on sa z toho vylize :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fuha tu sa vedu ine machinacie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Labus - bacha na to co pises, aby som si ta nenastahovala domov :wink:
31. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubi.... :grinning: nechápem, čo sa TM do toho vôbec stará no nie?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok