• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubka-to prasko asi preto, ze TM povedal nespravne meno :grinning: :grinning: Povedz,ze je to znamenie :grinning: :grinning:

Dicinka-u nas je zvyk, ze krstni rodicia daruju nieco, co zostane na pamiatku..Dievcatku vacsinou nausnicky, chlapcekovi retiazku...A k tomu oblecenie, co je oblecene na krste :wink:
31. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dicinka, no ciitim sa praveze nijako...nic mi nevie, keby som necuurala na tie testiiky ani neviem ze sa vo mne nieco deje :sweat_smile: :sweat_smile: prave preto sa aj bojim :confused:

a na krstiny neviem co sa dava :confused: :confused: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka tak sa tu chchceme celá rodinka :grinning: :grinning: :grinning: muž sa smeje že asi Robko bluzni z teploty :grinning: :grinning:
neboj on chce byt právnikom kým kočky vyrastu bude akurát začínat dobre zarábat :grinning: :grinning: a dovtedy dufamn aj po babách začne tužit :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic mi nie je...a nie nic mi nevie....madar :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endziii, ty to mas napodobne ako ja-tiez som bez tehu priznakov :grinning: :grinning: Ale ja Ti bosorujem, ze od 7tt -8tt sa ti to zmeni, lebo mas aj ten Utros :wink:
31. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laaabus...chran si Robka...baby ti ho chcuuu uniest :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Labus, tak toto beriem, tak nech sa chlapec pekne lieči a my si na neho počkáme kým bude mať ten obrovský dom, jachtu a letnú vilu v Španielsku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi - obhackovavam vyfuknute vajicka :wink:

Kejli - no prasklo skor :sweat_smile: a on chce Paulu a ja ked Paulu -tak Pavlu s V :grinning:

Dici- tak ako napisala Kejla- ja mam krsna (chlop) kupovali sme retiazku s priveskom :grinning:
31. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endzi, Zuzali sa uz poparila s Robkom, tak nezabudaj, ze ja si rezervujem jeno Endzimimi, ked bude s mojim do paaaru :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
endzi...to je z toho utrošu, ja keď som ho vysadila, nepýtaj sa ako mi bolo, hneď som pochopila, že som tehu, našťastie som nevracala, ale zle mi bolo parádne :angry:
31. mar 2009 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kejla...a preco ze ked mam utros? :confused: ......no to si aj ja myslim, ze nemas tehu priiznaky..nic si nepribrala, len teraz ti trosku vykukol pupcok......ale hlaaaaavne teraz mas uz rukolapny priiiznak, lebo ciiitis bublinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj endzi..sorry..som sa pomylila..to pisala kejla..ze bola na nakupoch,ze?a nic si z toho nerob..ani ja som prve tyzdne nic necitila..a plakala som ,lebo som nevracala...a ostatne ano..co boli rovnako tehule ako ja...a nakoniec som vracala aj ja :angry: a bolo to neprijemne..ale co uz :wink: aspon som si to uzila :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi- ty si inak nenarocna :astonished: :astonished: :astonished:

Endzi - mne tiez nic nie je, sem tam ma pichne v podbrusku a prsia ma trosku bolia - asi som si uz zvykla :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka, aj MM chce aj Pavlu :wink: A u nas sa kupuje presne to-pre chlapca retiazka s priveskom :wink:
31. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kejluš, ale ja mám baby dve, tak bacha, ešte nejakého ženícha mi bude treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaaaaa, takze jedno Endzimimi pre Kejliatko a co s tym druhyyym?... :grinning: :grinning: tak to si spaaarim z Lubkommimi :grinning: :grinning: :grinning: a nez si uz taaa spaaaruje jej druhe s Lulymimi :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzali, a ten utros si vysadila normalne ze SEK....z jedneho dna na druhy? alebo postupne si znizovala davku?
31. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lubi.... také predstavy o živote má Robko, ja som sa len prispôsobila, však labus :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endziiiii chránim neboj on je moj pokladík :grinning: ale ja ho Zuzkyným kočkám rada doprajem vieš my sme to na stretku zo Zukou a Robkom prebrali tu vilu,prachy a tak..............................
Lubka ja to myslím fakt vážne ja od kedy sa Tinko odstahoval tak telefon v noci nevypínam a aj minule som bola zo segrou z Ba hore celu noc cez telefon ked jej drobec mal 40teploty a vy ste tiež moje sestry a ja faklt hoci kedy rada poradím predsa len mám kopec skuseností po troch detoch a viem ake to je ked drobec plače celu noc aj ja som si neraz s ním poplakala hlavne pri prvom takže volajte číslo máte :grinning: :grinning: ale ež ked pojdete rodit alebo porodíte :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endzi-vacsinou pri Utrosi su vacsie nevolnosti, aspon, co som citala o babach...Mas z neho viac hormonu v tele :wink:
31. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Endzi...ešte jednu babuľku mám voľnú ja :grinning: a utroš som vysadzovala znižovaním dávky
31. mar 2009 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja len ziram baby :astonished: :astonished: :astonished: take machinacie, chudence deti :sweat_smile: Ja pockam kym si sami vyberu a potom zauradujem ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako vidím nočna smena jede :grinning:
31. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labuuus, a k porodu neprides? Lubku uz mam objednanu, aj MM :grinning:
31. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka...ze nic....uz len to ze ta prsia troooosicku bolia....mna ani to :grinning: :grinning: :grinning:

Dicinka, ved aj mne je z toho dorevu...kazdy len komunikuje s weeecemiskou...nooo ja s nou tiez komunikujem, ale inym otvorom :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lubka....nerob sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahooooooj, Luly, tak ako vy 4?
31. mar 2009 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kejli ja velmi rada a vážne ja už viem moc dobre ako ti pomoct :grinning: :grinning: :grinning: ved som to otestovala sama na sebe 3x zavolaj a fakt dojdem ak Lubka vybavý že tam tolký možme asistovat :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzali, RObko berie obe malinky...Vsak bude prachaty praaavnik, nebude trocharit :grinning: :grinning:
To bude parta velke brucho rodí a dve menšie asistuju :grinning: :grinning:
endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Endziiiiiii...neboj, všetko je ako má byť, ja som tiež nevracala, ale zle ti bude každú chvíľu, nebiój, ešte budeš aj nadávať :confused:
31. mar 2009 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok