• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Kejli - ale to nas na porodnici bude vela a ak ja budem tehula, tak sa tam aj zasprajcujem :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, ja potrebujem veeelku podporu :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali a v ktorom tt si znizovala davku (circa ked si nepamatas)...a tiez si mala na zaciatku 2-2-2 a ako si to znizovala? sorry ze otravujem :confused:

LULYYYYYYYYY ahoojte :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kejli, ale ja by som chcela pre každú perspektívny vzťah, aby sa nemuseli deliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali fajn cely den som prespala
dicinka ajoj ty to maž už za pár :grinning:
endzi laskavo mi odpíš na IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli o.k. mna máš istu len zavolaj ked začneš niečo cítit nech ma MM stihne doviest k vám do Nr.
31. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ahoj 4 v 1 to je krásne nám tu trhneš rekord Zuzi tras sa :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka- na tvoje porodne skusenosti spolieham.,..Minule na TA3 hovorili, ze hrozi velka kriza v zdravotnictve a neposkytnutie nevyhnutnej zdravotnej starostlivosti kazdemu..A ja hovorim MM-vidis, tak mna potom pride Lubka porodit domov a ty budes prevarat vodu :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi - klidek ja chcem chlapca, aspon jedneho ,tak pokombinujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jeeej Labus - no tak to bude ludi, fiha kolegyne si sadnu na balkon a budu cakat kedy porodime :grinning: :grinning: :grinning:
autor
endzi...neotravuješ, od 12 tt som si dávala jeden deň 2x2, potom ďalší deň 2x1 a potom ešte dva týždne 2x1, lebo boli Vianoce a lekár nechcel komplikácie, potom som si dal už len jednu ráno a dosť
31. mar 2009 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali, ty si naaarocna mamina :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka aj kávu im sprvím nech si oddýchnu my Kejlušku zvládneme samé ja budem dýchat a ty strihat :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi neboj sa..aj ty budes grcat....az ti z toho slzy budu stekat...a ked ta raz napne..az si cvrknes do gati..ako ja... :grinning:
31. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna posledny tyzden bolia ciciny..a rano sa budim s flekom na pravej strane ciciny...uz sa mi tvori mledzivo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubi...tak fajn, dohodnuté :wink:

Kejli...neboj, Kejlimimi ti v brušku nenechajú a prinajhoršom prídem ja z BA, už budem dávno po pôrode, budem vedieť ako to fičí, prípadne ožívím kohokoľvek, kto odpadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - pridem hocikam a ked budes posluchat tak zozenieme aj neonatologa :grinning: :grinning: :grinning:
Endzi ešte budeš tužit po dnešnom dni ked ti nič nebolo :grinning: :grinning: :grinning: ver mi o chvílu to začne :grinning: :grinning:
autor
Kejli...to ja len tak žartujem, budem rovnako bezradná ako všetky maminy na svete, keď prídu baby s nejakými nápadníkmi, ale na to mám ešte veeeeeeeeeeeeľa času, najskôr sa teším na malinké ručičky a nožičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
endzi...som toho istého názoru ako labus
31. mar 2009 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuha -takze bude stretko u nas na porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz sa tesim - profesor odpadne ked nas tam uvidi a vezmite si ze Kejlica vela nepriberie a my ako matrony sudicky okolo nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani ju nezbadaju
31. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diciiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: noooo uz mas plne didusky, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dici a ked budem prvy krat nahodou grcat, tak si spomeniem na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzali a do kedy si teda brala tu 1-0-0? do ktoreho tt? tu to asi tak nerobia, tu to stopnu hned asi...tak neviem, ci si to sama nenaordinujem tak ako si to ty mala...ale musim zohnat utros :sweat_smile: :sweat_smile: samozrejme najprv sa spytam svojho gyndosa na SR

Lubka a ty to ako mas? Asi este nevies presne, ci?
31. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, baby-ja na vas spolieham :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lubka- len dufam, ze budes moct prist, ked to bues mat za par :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka tak to beriem aj foták :grinning: :grinning: :grinning: to si musíme zvečnit len aby vedeli na porodnici ktorá z nás to rodí ked Kejluška bude mat male bruško a my brušiská :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Endzi... ak by neboli Vianoce, tak by som to vysadila v priebehu troch dní - 2X2, 2x1, 1X1 a dosť
31. mar 2009 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac dnes som bola v lekarni pre 324 ks Utrosa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby som mala zbran, tak by som mohla aj celu tuto nasu dedinky vystriiilat :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka, aj ja sa doguulam k tebe do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly..no uz len par tyzdnov..velmi sa teskame,....hrooooooooooooooooozne velmi
Kejli za par? Ja mam TP az v decembri :sweat_smile: cize este budem behat ako snrka po porodnej sale :wink: Neboj pridem, slubila som, len v zivotohrozujucom stave by som nedosla, ale to ma zase vzkriesi Zuzali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
endzi..a daj mi vediet..kedy budes 1 krat grcat dobre? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuuuuuuuuj sa tesim :wink:
31. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bambuľky, je mi s vami veľmi dobre, ale už idem do sprchy, lebo už ma baby veľmi tlačia, idem sa ponaťahovať a potom rýchlo zaľahnúť, aby sa kočky ukľudnili
31. mar 2009 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa zuzali, takze len takto tri dni by si to potiahla? aha oukej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dicinka, ale laaaaskavo nam daj vediet, ze uz tlaaaciiis a ako to prebieha...inac mohla by si si so sebou aj pociitac vziat, nech ta mame pod kontrolou :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok