• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
dicinka a to bude šup šup :grinning: :grinning: :grinning:
teškáš sa čo??
3. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj mňa vezmete na stretko??? :sweat_smile:
3. apr 2009 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dicinka...aj si myslím, že nám dáš vedieť ako sa máte :grinning:
3. apr 2009 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze pomaly Dicinka :grinning: :grinning: :grinning: a co mame povedat my, co sme na zaciatku, alebo snazilky :confused: haaaaa :grinning:
a zmrzku by som si veru dala....taku tu komunisticku tocenu...vanilkovo-cokolaaadovu za 1 KCS :grinning: :grinning: :grinning:

luly...vobec nic mi nie je moja...preto sa stale aj bojim...zeriem vsetko, vsetky jedla mi PRIJEMNE a LAHODNE vonaju, nic mi nesmrdi...kozy stale take iste (mozno o 0.001 mm vacsie) a vracat sa mi tiez nechce!!!!
jedine co mam je SUCHA pokozka...supem sa na tvari jak KAPER :angry: :angry:
ale to som mala aj predtym :angry:
3. apr 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som....dve kila som uz pribrala a jedny rifle nezapnem!! a stale som akasi nafucana

zuzik ahoj malinka :dizzy_face: ako sa maju holky? dufam ze hraju futbal :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
endzi...mne tiež nič také nebolo ani na začiatku, nič mi nesmrdelo, ani špeciálne chute som nemala a kozenky sa mi trošku zväčšili asi v 10tt a odvtedy sú rovnaké, takže pekne zapadáš do tehu scenára :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
endzi..teraz máme polčas :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem urobit MP kaaavicku a sadnut si do zahradky (si predstavte ze aj my tu mame slnko :confused: :confused: ) a potom zasa nakuknem
3. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si ho vychutnaj :wink:
3. apr 2009 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzaliiii, ale ked kazdemu nieco je a ja nemam ani jeden jediny priiznak...keby mi nerobili KET, ani neviem ze som tehu!!

a ktora z tych dvoch hereciek vyhrava? :grinning: :grinning: :grinning:
ved im ZOBER loptu a nebudu kopat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hned pridem :wink:
3. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda hned ako hned...po kavicke :wink:
3. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ja cem :angry: :angry: :angry: :frowning2: :confused:
3. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Endziiiiiiiiii.....ja keby som nemala brucho a občas ma neťahalo v podbrušku doteraz neviem, že som tehotná, nie každý to prežíva dramatickými zmenami, ver tej tvoje bodočke v tej maternici.Inak zle mi začalo byť až po vysadení toho utrošu a ty sa predsa len dopuješ hormónami, tak je celý ten priebeh trochu iný.Podľa mňa.

Loptu som im ešte ani nedala a vidíš čo robia :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte je to také príjemné vlnenie bruška, nie je to nič bolestivé, také slebučké kopančeky a presuny na ihrisku :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly, neboj... aj tebe sa už zahryzkávajú do maternice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2009 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly...ty kačiatko žltučké, kam si zmizla, čo si šla s Endzi do záhradky? :grinning:
3. apr 2009 o 15:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy ste tuším zaspali :slight_smile:
3. apr 2009 o 15:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem sa teda vychystať do práce a pripojím sa večer
3. apr 2009 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello,

ja varim veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nakukam :grinning:

Endzi, z nas tu tusim nikto nemal tehupriznaky :grinning: :grinning: :grinning: A Zuzali bolo zle mozno len pre to,ze ma 2x tolko hormonov,kedze ma dve zlaticka :wink: Ja mam koooopec energie, nemam s kym ist von, tak furt varim,alebo peciem..MM sa stazoval,ze pribral :grinning: :grinning: Taaaak som mu nalozila 5 kremesov,nech je tisko :grinning: :grinning: A zjedol :grinning: :grinning: Ja ked pozriem na seba, tak vidim, ze mam stehna vacsie, brucho vacsie, na zadok som ani nekukla :grinning: aaa mam skoro kilecko navyse :grinning: :grinning: :grinning: Tak to mozno potiahnem aj do tej dvacky :sunglasses:

Luly, ty nasa trojmamina,ty sa skor pripravuj na sok,ze babatiek mozes mat viac ako Zuzali...A nebojaj-davaj im dobrotky,nech sa im u teba paci :grinning: :grinning: :dizzy_face:
3. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: baby ja hlava derava brat Richard nemu zavinšujem
a male ročne krsnatko Richard tak naneho zabudnem ja
sem jaky debil no teraz utekam do maxu mu niečo
kupit
3. apr 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to Ti zacina tehudemencia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zvykaj si :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly -svagor ma z prveho manzelstva syna a tiez Richard - svagrovi som nakupila a malemu som zabudla kupit nejaku cokinu - hlavne ze som bola dnes dvakrat v potravinach :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no uzas

Inak caute kocky

Endzi - ja si medzi robotou sadkam a vylozim nozicky, aby som sa velmi rychlo neunavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baby akurat som sa natlacila siskami s jahodovou penou - ledva dycham :rolling_eyes: :grinning:
3. apr 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ja som už v práci a vyzerá to tu veľmi nádejne :slight_smile:

za to môj víkend na Záhorí sa zmenil na nočnú moru...ale nejdem sa rozčuľovať :angry:

Kejli...tak pracuj na ten dvadsiatke :grinning: :grinning: :grinning: Lubka už tiež začala :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luly :grinning: presne tehu demencia :grinning:
3. apr 2009 o 19:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - srandicky?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: mna zacala boliet hlava, nechce mi travit - co mam robit?????? :confused: :sweat_smile: A coze sa deje? Zahoraci neposluchaju??
3. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute..co nove? Akurat mi volal MM, vypytal si priepustku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...stretavka s kamosmi s VS sa pretiahne az do rana..ach jooo...tak som nakrimila psov...a co teraz??...esteze ste tu ... :grinning: idem si vas precitat..
3. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaa-dalsi priznak-zhorsene travenie :grinning: To som predtym tiez nepoznala :angry: A teraz sa s nim pasujem casto, najma ked sa prejem a to bez hladu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Silvi, mala si si kupit tu spominanu falsu cerveneho a zurovat s nami po draaate :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla..to nieje vobec zly napad :grinning: ...chcelo by to chipsy..straaaaasnu chut na ne mam..zatial pijem alchemilku ale....aj vinko by som si dala :sweat_smile: ...inak alchemilku mam aj za usami..taka som preliata..som zvedava co bude v pondelok rano..
3. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli no neviem, ci je to prejav tehu, ale sa mojmu telu necudujem :grinning: rano rybičky v oleji a na bedo veceru vysmazane sisky :grinning: :grinning: :grinning: ach jo to zase budu v noci sny :confounded: :confounded: :confounded:

Silvi - ahooj :wink: ja ma stretavku o tri tyzdne :wink:
3. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SIlvi - tak ti este poslem jednu, lebo mam aj otvorenu aj zabalenu - mne to zrazu prestalo chutit a to som ani tehu nebola a odvtedy sa na nu nemozem ani pozerat :angry:
3. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok