• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubka..tiez by som si dala stretavku..v poslednej dobe som len zatvorena..pisem bakalarku alebo pracujem doma..hruza...asponze je jar :grinning:
3. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka...jasne posliiiiiiiiiiii.....chytaaaaaaaaam....
3. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly...kde si? spolubojoviiicka...aj ked bohvie kedy ja pojdem ketovat...
3. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ty si robila sisky? Mnaaam...Ja keby som vymenovala,co som hnes pojedla,tak sa hambim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vybrala som pagaciky z mrazaku...hehehehe...a zobrala si moju zlobu dobermansku hore do klanclu...aspon mi nebude smutno..
3. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kanclu..
3. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubi...jasné, že srandičky :grinning: Inak ja som tiež mala problém s trávením, ale to ťa ščasom prejde a keď do seba napcháš už tretie rybičky a 10 šišiek tak aj budeš ľutovať, že ti netrávi pomlšie :grinning: :grinning: :grinning:

Záhoráci sú v pohode, len práca čo mal ísť MM robiť sa nejako posralaa už je mi to po troch mesiacoch trapné odkladanie, tak sa tam radšej ani neukážem :frowning2:

Silvii ... na zdravie :wink:

Kejla, tak schválne, či budeš lepšia ako ja :grinning: :grinning: :grinning: - Vianočka na raňajky, na obed fazuľový guláš so sójou a arabský chlieb, na večeru Richman a palacinky :grinning:
3. apr 2009 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - to si toho vela nepojedla :wink: :grinning: To mi ani nevrav, ze budem jest viac ako teraz :confused: ved MM si bude musiet najst druhu robotu a roztiahnut zarubne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Silvi nestresuj :wink: aj mne to slubili uz v decembri a dopracovala som sa k tomu az v marci :grinning: a zatial uspesne (klop, klop) :wink:
3. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka...ja viem...len sedem rokov je uz aj na mna dost......fuuuj...depka prec...tak ...uvidime...pagaciky som zozrala...co teraz?
3. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi- a teraz si dame deli :wink: :wink: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ..no veru...nieco sladke by to teraz chcelo...bozeeeeeeee...ved ja niesom ani tehotna..a miesam...co budem robit potom?
3. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi to iste :wink: :wink:
3. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubi...aj ja si myslím, že to bolo také optimum, no nie? :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzaliii, fuuu, to sa na mna nechytas :grinning: :grinning: :grinning: Musis pridaaat :grinning: :grinning:

Ja-podotykam,ze som nebola hladna-na ranajky-6ks kremesov, chlieb s pomazankou,Desiata:prazenica s chlebom, po nej jogurt a kremes, Obed:Pecene bravcove maso+knedle+kapusta,Olovrant:ovsene vlocky,Vecera:obrovitansky morcaci rezen+zem.kasa+jablkovy kolac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No toto som do seba dostala bez akehokolvek hladu, po vcerajsej minidepke,ze mam male babo..A dnes ho zlatino citim zatial najviac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi sa mu moj jedalnicek pacil :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....fuuuha Kejla...tak klobu dolu...na to sa ani ja nechytam . :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kejli...tak to ti gratulujeeeeeeeeeeem, pekne si sa nadžgala, len čo je pravda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A vidíš, malo to aj pozitívnu odozvu a čo budeš jesť keď budeš fakt hladná :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali-nooo,to neviem...Ale od zajtra sa chystam jest,iba v pripade hladu :grinning: :grinning: :grinning: Po tolkom jedle sa citim ako nafuknuta :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to sa ani nečudujem, ešte dokážeš sedieť alebo sa vznášaša nad sedačkou ako vzduchuloď :grinning:
3. apr 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Praveze sedim ako keby som mala kamen v bruchu :grinning: :grinning: :grinning: Lietat sa s tym neda :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to si teda dobre naprataná :grinning: :grinning: :grinning: ,

idem trošku mrknúť TV, kým sa dá a potom sem mrknem :wink:
3. apr 2009 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,aj ja pojdem a vecer nakuknem :wink:
3. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kotata :confused: :sweat_smile: je tu niekto???
3. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu som :sweat_smile:
3. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kedy maš tu dalšiu kontolku
3. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte :wink:

Nooo teda Kejli :confused: :confused: ked som tvoj dnesny jedalnicek precitala MM, tak uz pri desiate povedal - ufff :slight_smile: a stacilo to :wink: a on sa boji, ze ja vela priberiem :wink: aj ked som prave schalovala 6 stvorcekov cokolady :grinning: :grinning: :grinning:

Luly - ako?
3. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulo :sweat_smile:
no ja dúfam :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky..ako sa mas? kedy testikujes? ja idem v pondelok rano o 7:45..
3. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia ja budem testovat v pondelok ak to dovtedy vydržím :grinning:
počuj a ty dávaš to vínečko???a chiili kupene :confused:
3. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - no som zvedava, ze ci vydrzis, ale v nedelu to checknem :wink: Drzim Ti palec :sweat_smile:
3. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemaaaaaaaaam...nemala som sa ako dostat do obchodu... bez auta sa neda.... :cry: ...ja mam strasne daleko z domu do obchodu ...ale zajtra uz bude MM doma tak vecer vyrazime...zatial pijem alchemilku

...juj....a v pondelok rano??? tak to som zvedavaaaaaa....budem drzat palce.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok