Kedy sa tvorí ľudský choriový gonadotropín po kryoembryotransfére?

denulka85
16. dec 2012

Baby neviete kedy sa tvori hcg hormon po ket? dnes som si robila test na 10 den aj s transferom a test vyšiel negatívny, je tam nejaka šanca na krv mam íst až 20.... 😉

danielkabn
16. dec 2012

ahoj denulka85,ja som mala po Ketku pozitívny test už ôsmy deň,ale čakala som dvojičky,tak preto som to hneď mala,aj keď mi nakoniec zostal len Tomáško.Inak nestresuj a čakaj,vždy je šanca,aj keď test je negatívny,zajtra môže byť pozitívny 😉 Držím palčeky 😉 😉

denulka85
autor
16. dec 2012

@danielkabn fu tak to mi je luto ze ti ostal len maly ale urcite ti nahradza aj to druhe 😉 ja uz testy ani vidiet nechcem radcej pockam na krv lebo uplne ma to zlozilo 😒 aj ked mi baby pisali aby som sa netestovala tak som to nevydrzala tak uvidim v piatok aaaaaaaaahhhhhhhhh dufam ze to vide 😎

danielkabn
16. dec 2012

@denulka85,to maličké mi odumrelo v 11tt,a v 20.tt presne na štedrý deň mi odtiekla plodová voda z toho odumretého bábatka,bol to syndróm miznúceho dvojčaťa 😖 ale keď ti poviem,že celé tehotenstvo som potom preležala na rizikovom a doma...ale stálo to zato,som šťastná,aj keď momentálne sme choručký 😒 kašlík a soplík,tak dúfam,že do Vianoc to prejde.Držím tfuj tfuj tfuj palčeky 🙂 keď to má výjsť,tak to výjde,len treba tomu určite veriť a testy iba stresujú,ja napríklad pri prvom vklade,čo sa nám neujalo,tak som necítila,že to vyšlo ale pri tom Ketku som to cítila 🙂 🙂

denulka85
autor
16. dec 2012

@danielkabn aj ja som mala ket lebo som dostala ohhs to mi je fakt luto ale toto som nepocula ze syndrom miznuceho babetka ale aspon mas jedneho ktory ti dava silu........... a co si citila po ket? bolest brucha ktora pretrvava az do dnes od tretieho dna vkladu?

soldi
16. dec 2012

@denulka85 a aku znacku testu si robila?

denulka85
autor
16. dec 2012

@soldi tu najobycajnejsiu co je dr.max lebo tu je lekaren a toto nam odporucila lekarnicka.... stale posrate 2 eura 2 ks

soldi
16. dec 2012

@denulka85 odporucam mamatest 🙂 zajtra urob, mozes aj cez den, ale aspon dve hodiny predtym nepi ani necikaj. drzim Ti velmi palce.

denulka85
autor
16. dec 2012

@soldi ked ti mam pravdu povedat tak normalne sa bojim zas robit test skoro cely den som prerevala 😔 aj ked som vedela ze mozno to bolo este skoro....-- a tebe ten test ukazal hned? na kolkaty den?

magica78
16. dec 2012

@denulka85 drzim palce . mne povedali ze po transfere cca 8 den uz vidno ale kazde telo reaguje inak

denulka85
autor
17. dec 2012

@magica78 myslis ze osem dni by malo nieco ukazat? vies nase bolo trocha lenive bolo 4bunkove len dufam ze aspon jedno sa uchytilo 😉

magica78
17. dec 2012

@denulka85 no to asi nie 🙂 nestresuj a pockaj par dni , ja uz tyzden cakam na mrchu a nie a nie prist ☹ aby som mohla ist na ket

denulka85
autor
17. dec 2012

@magica78 kam chodis do caru? neboíj pride aj mne meskali kramy pred ket lebo to boli stresy neboj sa ln ja sa modlim aby mne dnes neprisli 😀

lucia2505
17. dec 2012

@denulka85 Deni hrozne ti držím palce, ale skús pripustiť aj tú možnosť, že to nemuselo teraz vyjsť, lebo inak budeš veľmi veľmi sklamaná. Tak ti poviem, že ozaj nie každému to vyjde na prvý šup. Väčšina kočiek, ktoré sú tu absolvovali 2-3 vkladi, kým sa dočkali vytúžených detičiek, takže neber to ako tragédiu a práve preto, že vieš, že boli trochu pomalšie embryjka horšej kvality, tak to možno nevyšlo. Na 10. deň už by ti malo ukázať aspoň ducha moja.

magica78
17. dec 2012

@denulka85 ja chodim do heliku. no s mrazacikmi je statisticky mensia sanca na tehu

hadassah
17. dec 2012

@magica78 ja som tiež týždeň čakala na mrchu, aby som mohla ísť na KET, až som si nakoniec spravila test a bol pozitívny !!! no ale o 2 dni začal slabnúť, z čoho som usúdila, že čosi tam bolo, ale len chvíľočku. Tak som počkala a o 3 dni prišiel menzes. Takže na KET ideme v januári, december sme už nestihli.

magica78
17. dec 2012

@hadassah no ja som mala mat vklad cez vianoce cca ale uz to vidim na januar 🙂

denulka85
autor
17. dec 2012

@lucia2505 ja viem mas pravdu,,, sle nadej zomiera poslednu 😉 a kramy mi aj tak este neprisli 🙂 uvidim v piatok jaj nervy su to stasneeeeeeeeeeeeeee

denulka85
autor
17. dec 2012

@magica78 no uvidime ako to vsetko dopadne ja chodim iscare ba

hadassah
17. dec 2012

@magica78 tak si držme palce, aby bol január pre nás úspešný 😉

danielkabn
17. dec 2012

@denulka85,tak ten syndróm nie je až taký zriedkavý,hlavne po ivfku,ale málo sa o tom píše.Ja som bola na Ketku v Heliose,mali sme dve blastocysty,ktoré sa obe ujali,až na tú jednu potom no 😖 ale to už prešlo a mám Tomáška,na Vianoce zapálim sviečočku a potom budem dúfať,že čo nám zostal ešte jeden mrazáčik,tak sa podarí,ale najskôr až o rok 🙂 🙂 A inak Mamatest je najlepší,toť pravda.
@magica78,môžem ti povedať,že poznám tri kočky,čo mali Ketko minulý rok a vlastne tento rok porodili,ale to poznám iba ja,takže tá štatistika,nech ťa nepletie 🙂 aj ja mám mrazáčika Heliosáčika Tomáška 😵 😵 😵

magica78
18. dec 2012

@danielkabn to ze u mrazacikov je mensia sanca o par percent je fakt ,a nenapisala som ze neotehotnies s mrazacikom 😉 len ze je o nieco mensia sanca
kazda si neuvedomuje ze len pri ET je sanca 40 % a pri KET o nieco nizsia .

denulka85
autor
18. dec 2012

@danielkabn no lebo ja som o tom vobec nepocula 😒 neboj podari sa a mala si PK?

naranca
19. dec 2012

denulka,
ja som 12 den po KET.
Robila som si test 10. den a nebolo tiez nic. na krv idem zajtra. nemam zatial ziadne priznaky, nic, absolutne nic. Mozno je to tymi hormonmi, ale nahovarat si nebudem, ze nieco citim, ked to tak vobec nie je. Nie som ani unavena, ani prsia mi nerastu, ani brucho ma neboli, jest mi chuti vsetko, vone registrujem ako vzdy... Zajtra sa uvidi v krvi.

danielkabn
19. dec 2012

@denulka85,ja som mala PK a ICSI,pri odbere som mala 22 vajíčok,oplodnili nám 17 a zostali nám 4 blastocysty,prvá sa neujala,potom dve hej,ale to som už písala a ešte jedna sa mrazí 😀
@magica78,v pohode 😉

denulka85
autor
20. dec 2012

@danielkabn no ja som PK namala po odbere som mala 31 vajicok a 18 sa s toho plodnilo 🙂 a mala som aj ohhs takze preto boli v mrazaciku a este 15 ostalo 😉 celu noc som nevedela spat dnes idem na krv 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
autor
20. dec 2012

@naranca neboj sa mna brucho boli uz viac ako tyzden ani mne test nic neukazal aj ja idem dnes na krv a zajtra vysledky 😀

naranca
20. dec 2012

krv mi prave zobrali , naobed viem vysledky....

danielkabn
20. dec 2012

@denulka85,tak ako dopadla krvička? dúfam,že takto 🙂 Inak som ti zabudla povedať,presne ten prípad mala moja kamoška,ale tiež mali PK,tiež dostala hyperstimulák a tiež musela na Ketko a tiež jej to vyšlo,má o mesiac mladšieho synčeka ako ja,lebo ja som rodila v 38.tt cisárskym a ona ešte týždeň prenášala,bola o deň skôr na vklade ako ja 🙂 v Heliose. 😉

denulka85
autor
21. dec 2012

@danielkabn no dnes budem, mat vysledky tak som zvedavadnes bude 5 den co my neprisla menstruacia 😀 😀 😀 😀 😀 ozvem sa hned ako pridem od lekara DAKUJEM

danielkabn
22. dec 2012

@denulka85,tak ako?? nejako si sa neozvala,myslím na teba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre