Kedy sa tvorí ľudský choriový gonadotropín po kryoembryotransfére?

denulka85
16. dec 2012

Baby neviete kedy sa tvori hcg hormon po ket? dnes som si robila test na 10 den aj s transferom a test vyšiel negatívny, je tam nejaka šanca na krv mam íst až 20.... 😉

denulka85
autor
23. dec 2012

@danielkabn ozvala som sa len na tej isacre stranke same depky nic v january zas ☹ ☹ ☹ ☹

denulka85
autor
23. dec 2012

@naranca no ako si dopadla? ja nic ☹

danielkabn
23. dec 2012

@denulka85,to ma mrzí ☹ ale budem na teba myslieť,neboj,to chce čas,my sme si nechali pauzu tri mesiace,medzitým som si dala očistnú kúru podľa Aleny Mačingovej,neviem,či vieš,to je kniha Najedzte sa do štíhlosti..a zabralo to,vyčistila som si telo od hormónov a bolo,prajem krásne Vianoce a nebuď smutná,Nový rok to istí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denulka85
autor
24. dec 2012

@danielkabn dakujem ti za podporu o tej knihe som nepocula len kniha od ludmili mojzisovej tak dufam ze novy rok to isty aj vam stastne a vesele vianoce

danielkabn
27. dec 2012

@denulka85, knižka od Mojžišovej je na cvičenie,tú mám tiež doma,ale od Mačingovej,to je detoxikačná kúra,akože úprava stravy,nie je to diéta,ale je to fajn..mesiac som sa tak stravovala a cítila som sa lepšie a potom som šla na to Ketko a vyšlo to,myslím,že aj toto zabralo 🙂 Vianoce sme mali pekné,akurát Tomáško chytil včera veľké teploty a dnes do rána bol zubček na svete,ešte nie celý,ale je tam,na hornom ďasienku..sranda,no teploty zatiaľ pokračujú,tak uvidíme dokedy 😒 neboj,nový rok bude šťastný 🙂

denulka85
autor
27. dec 2012

@danielkabn no uvidime teda 😉 o tej kniha som nepocula ale kuknem na nete tak ja idem zas na kontrolu 4.1 a uvidime ze co mi povedia ach jaj..... malinkemu gratulujem zubceku :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre