KET v novembri 2018

silviavisz
25. okt 2018

Ahojte. Je tu niekto,kto planuje Ket teraz v novembri? Mohli by sme sa navzajom podporovat a vymienat rady a skusenosti. Ja buduci tyzden idem na USG a na zaklade toho uvidim,ci bude nasledovat ket. Ci mi narastie sliznica.

adame_
25. okt 2018

@silviavisz ahoj ja idem 🙂 neviem co ma caka, et som mala zruseny (hroziaci ohss) ..ja tak verim ze to hned vyjde. Ani si nic ine nepripustam, az sa toho bojim.. Ty uz mas za sebou et/ket?

silviavisz
autor
26. okt 2018

@adame_ vo february som mala et,ktory nevysiel, potom v maji ket ,vydrzali sme velmi kratko (potratila som) .doktor ma poslal na reprodukcnu imunologiu,kde he samozrejme vsetko ok. My sme kvazy v poriadku,len sa nedari uz skoro 9 rokov :( . 2 som prirodzene otehotnele ale tiex na zaciatku potratila. Minuly mesiac som uz chcela mat vklad,ale napriek liekon sliznica nenarastla,tak tento mesiac skusime bez liekov ci narastie.preto ten Usg buduci piatok.a uvidime. Ked nie,tak dr.chce nasadit silnejsie lieky,to by som nerada.taka som nafuknuta a som pribrala od zaciatku ivf.necitim sa dobre v kozi. Pijem alchemilku ,beriem aj gynex kvapky,tak dufam ze sliznica narasie aj prodzene.a kolko mrazacikov mas?a uz mas termin vkladu?drzim ti silno palce 🙂 snad sa nam to podari 🙂 .

adame_
26. okt 2018

@silviavisz no teraz vam to vyjde, treba verit. Ja pijem len pohar alchemilky do ovulky, kyselina listova. . o tyzden idem na kontrolu kde mi daju termin ket. Nevieme sa dockat .. Ja sa tiez citim nafuknuto, ale to bude asi z toho mnozstva vody co som pila pres aj po opu.. Mame 9 mraziacikov. Kam chodis do centra?

jenna333
26. okt 2018

@adame_ a koľko folikulov si mala? Ja ešte len stimulujem, ale hádam sa dockam aj ja ET, mám len dva folikuly, môžu sa udržať?

adame_
26. okt 2018

@jenna333 ahoj, mala som 36 oocytov, z toho bolo 31 vajicek.. Dali sme oplodnit 15

santine
26. okt 2018

Ahojte dievcata, aj ja sa rada pridam k vam. Tiez ma asi caka KET, ked vsetko dobre pojde. Buduci piatok mam uzv, s lekarom sme dohodnuti na prirodzenom cykle, iba odsleduje ovu a nasadi progesteron. Mne nastastie vystelka rastie normalne. Mame len jedno embryjko, 3dnove. Dufam, ze prezije do 5. dna po rozmrazeni.

adame_
27. okt 2018

@santine aj ja iddm na uzv v piatok tak mozno budeme mať ket naraz 😀 ja tiež dufam ze u mňa vsetko OK, ze nasim problemom boli spermie. .

santine
27. okt 2018

@adame_ aj ja dufam ☺ tak snad nam to vyjde. U nas okrem ineho tiez spermie, zla morfologia. Mali sme ICSI.

silviavisz
autor
27. okt 2018

@adame_ my mame 3 blastocysty. Chodim do splnu (KE) a ty? Teraz by sme chceli vlozit dve a uvidime. Dufam,ze ultrazvuk bude ok a daju mi tiez termin vkladu 🙂

tini2
27. okt 2018

Ahojte, ja som tiež po neúspešnom ET. 5.11. idem na konzultáciu čo ďalej, či ešte dáke vyšetrenia alebo rovno termín na KET, keďže ja som ok, len spermiogram sme mali zlý,tak neviem kde nastala chyba. Chodím do GF Nitra. Máme 6 mrazacikov

jenna333
28. okt 2018

@jenna333 aj ja mám po prvom utz 2 folikuly, možno sa ešte nie o objaví, mám dosť vysokú dávku 300 ui, tak uvidím, zajtra idem na druhý utz, som veľmi zvedavá, normálne depresia, že až, pri cykle bez stimulácie som mala viac folikulov☹

silviavisz
autor
28. okt 2018

@tini2 u nas je zas vsetko v poriadku.spermiogram ok aj u mna vsetko ok. Boli sme uz aj na reprodukcnej imunologii, ani tam nic nenasli. Ja mam skor problem udrzat plod. 3 x som potratila 4-5 tyzden. Ani ❤ nam nebilo 😟

miska11115
28. okt 2018

Ahojte rada sa pridám ja idem na ket 31.10 či že stredu chodím do splnu Ke je tu niekto kto chodí tiež do splnu?? A chystá sa teraz na ket?

silviavisz
autor
29. okt 2018

@miska11115 ahoj. My chodime tiez do splnu.piatok idem na kontrolu,ci slznica narastla bez liekov. Minule estrimax nezabral tak teraz to skusime v nativ cykle a uvidime. Dufam,ze piatok mi daju termin a ket ;) .na stredu Ti drzim slno palce aby sa vam postastilo 😘 . Papaj ananas vraj to pomaha.🙂

silviavisz
autor
29. okt 2018

@jenna333 ako dopadla kontrola? Narastli folikuly?

jenna333
29. okt 2018

@silviavisz mám už len jeden 17.5, druhý sa prestal vyvíjať,dnes som si pichla ovitrelle a večer ešte orgalutran, v stredu idem vyberať, dúfam, že tam bude Vajko, na liečbu som nereagovala vraj, ale to je pri mojich výsledkoch vraj normálne☹

silviavisz
autor
29. okt 2018

@jenna333 bude to dobre uvidis.mam kolegynku,ktorej tiez nerastli folikuly,zobrali jej len 1 vajicko,vlozili a v decembri ma termin 🙂 . Takze netreba mat vela,dolezite je aby boli kvalitne. Drzim palce :* dufam,ze nam vsetkym bude koniec roka uspesny a v roku 2019 uz budeme stastne mamicky 🙂

miska11115
29. okt 2018

@silviavisz dakujem aj ja držim prsty aby všetko prebehlo v poriadku .....a ano papam ananas ešte raz držim prsty

jenna333
30. okt 2018

@silviavisz bude, ja viem, len mám troch strach🙂

miska11115
1. nov 2018

Ahojte som 1 den po ket a spiním asi sa nepodarilo aj ked malinko hnedy výtok ale už strácam nádej aj pri 1 ket som spinila ale až na 3 den po ket a teraz hned den po ....dúfam že vám to výjde držte sa

silviavisz
autor
1. nov 2018

@miska11115 ahoj. už máš termín MS? treba myslieť pozitívne, viem je to ťažké. Ja som po 1 ket začala asi na 4-5 deň mierne krvácať, aj som sa zľakla, ale to bolo uhniezdovanie. Na 10. den som mala pozitívny TS, bohužial som potratila, len tým chcem to povedať, že určite sa embrijko uhniezduje. Držím palce :*

miska11115
1. nov 2018

@silviavisz ahoj nie ešte nemám termín až o 8 dní ráno som mala taký hnedý výtok teraz sa sledujem no zatal nič bojím sa mám mierne bolesti v podprušku a v krížoch inak v poho zaskočilo ma hlavne to že hneď 1 den po ket ??? Bojím sa boli to moje posledne mrazáčiky vkladali my 2 blato...5 dnove dúfam že máš pravdu a tento krát to bolo uhniezdenie ak by som zajtra začala opäť špiniť mám volať do centra či??lebo iba ráno som mala na toalet...papieri trochulilinko ako výtokové vlásky sorry neviem to inak pomenovať

marrilyn
1. nov 2018

@miska11115 a nemozes mat to spinenie prave z toho vkladu? Obcas sa stane, ze pri tom nieco podrazdia a moze sa to prejavit aj spinenim

miska11115
1. nov 2018

@marrilyn ja neviem lebo 1 ket som mala špinenie od 3 dna pri každej malej potrebe a teraz 2 ket som mala iba rano asi 3 krát na toal...papieri od vtedy zatial nič ale tlak a bolesť ako na ms mám v kuse

marrilyn
1. nov 2018

@miska11115 skus si ked tak zajtra pre pokoj duse zavolat do centra, ale pokial to bolo len trochu spinenia, tak si nemyslim, ze by to znamenalo nieco zle. Predsa len je to nejaky zasah do organizmu, tak sa to moze aj takto prejavit.

miska11115
1. nov 2018

@marrilyn ďakujem za povzbudenie asi ešte počkam kým nekrvácam a potom sa uvidí pomohlo to 😊😊😊

silviavisz
autor
1. nov 2018

@miska11115 presne ked si si neista tak radsej zavolaj do centra,popripade ti povedia aby si zasla na pohotovost.tam by ti mohli dat nieco aby si sa nerozkrvacala (mne toto poradili) .len to nevzdavaj. Bude dobre

santine
2. nov 2018

@adame_ @silviavisz ahojte, ako vam dopadla kontrola? U mna na uzv folikul takmer 20 mm, endometrium 9 mm. Dnes HCG injekcia a dalsi piatok termin na KET. Dufam, ze nase bryjko prezije 🙂 .

santine
2. nov 2018

@miska11115 ahoj, este nic nie je stratene, drzim palce 😉

miska11115
2. nov 2018

@marrilyn
@silviavisz ahojte baby tak do centra som nevolala lebo od včera nič žiadne špinenie ale ani bolesti pichnutie vôbec nič dúfam že to nieje nič zle na koľko nič nepocitujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre