Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

evulik1111
13. jan 2020

@hrasocek12 vieš čo u nás to tak je v Piešťanoch že chodíš aj do nemocnice na 3 x sono . Automaticky ta doktorka pošle majú to tak 🤷🏻‍♀️. Neviem prečo ..
Jq budem brat cely čas aj potom . Hlavne teraz keď sa dokončujú pľúca a mozog .. nebudem riskovať .
No fraxik mi ostal darmo .. čo ti poviem

hrasocek12
14. jan 2020

@evulik1111 a to dokedy musis si pichat fraxiparin? 🙂 ja som myslela ze po porode ti ho uz vysadia a jak ho znasas? Si si nanho zvykla? Ja jem viac ovocia a zeleninky a aj bylinkove caje a tak 🙂 jeden mesiac som vkuse jedla banany lebo tak mi chutili a dva mesiace mandarinky a hrusky 😀 teraz ficim na jahodach 😀 tak je to lepsie aspon vies co a jak 🙂 mna ked pustili z centra som bola na vysetreni v ba to morfologicke a potom u nas na 3D kde som malinku videla a mam aj videjka a fotky kde sa krasne hybe a viem ako bude vyzerat 🙂 je kraaasna som jej aj vytlacila foto kde ma nozku az pri hlavicke 😀 taka ohybna je v brusku 😀 hh a zlostila sa lebo ju lekarka zobudila tak take ksichtiky tam hadze nervave 😀 aj sa hladkala po hlavicke 🙂 mne hovoril lekar ze pojdem dneska k nemu a potom este o dva tyzdne a potom ma uz da do porodnice kde budem rodit a chodit tam do porodu na pasy a kontroly 🙂

evulik1111
14. jan 2020

@hrasocek12 ja vlastne až do konca šestonedelia... takze ešte dlho.
No na pasy jq chodiť že Nebudme v Trenčíne to nerobia lebo že to je hlúposť že majú iné metódy. No tak uvidíme.
No my mame tiež nejaké 4d fotky ale iba na USB uvidím čo s tým keď sq narodí .

evulik1111
14. jan 2020

@evulik1111 ako ti dopadla kontrola ? My ideme zajtra

hrasocek12
14. jan 2020

@evulik1111 kontrola dopadla super mala ma 2250g cca rastie ako z vody 🙂 ze mame placentu presunutu hore a aj pupocnik pozeral ze je pekny aj pomeral malinku a ze sedi podla tyzna presne 😊 velmi sa tesim 🤗 o dva tyzdne idem na poslednu kontrolu k lekarovi a potom uz na matersku 🙂 a otocila sa mi dole hlavkou spat do porodneho kanala tak som natesena jak mala 🤗 fuha to som nepocula ze dakde pasy nerobia 🙂 ale pokial maju nieco modernejsie tak potom je to super 😊 ja ked som bola na pohotovosti tak som videla ako tie pasy prebiehaju a ked lezala zena tak pocuvala srdiecko malinkeho v brusku a bilo ako zvon 😉

hrasocek12
14. jan 2020

@evulik1111 tak drzim palce nech to zvladnes tie 💉 🙂 ja som bola rada ze som sa ich zbavila. dneska mi na poradni brali ster z posvy a nakazali jest zelezo do konca tak si zajtra pojdem kupit 🤗

hrasocek12
17. jan 2020

Ahojte baby ako sa mate🤗 ako tehulkujete 💞

evulik1111
25. jan 2020

@hrasocek12 ajoj , ale dobre som len sq doma nudim jak pes . Ale inak to ide všetko jak po masle

hrasocek12
25. jan 2020

@evulik1111 aj ty ss uz tesis na porod kedy to budeme mat za sebou? Ja mam pocit ze sa mi mala vykope cez brucho 🤗 uz si na materskej? Ja som uz papiere zaniesla do prace a od zajtra nastupujem ☺️

majusaba1
6. feb 2020

Ahojte, nemá niektorá z vás náhodou na predaj #prednison?

maminka1986
6. feb 2020

@majusaba1 ahoj ja by som mala mat kúpnej ked budem doma
Kolkatku??

medovnicek123
7. feb 2020

ahojte, nezostal náhodou niekomu ovitrelle a femara?? Prosííím

evulik1111
10. feb 2020

Ahojte kocky ,
Takze my sa už hlásime dve . V nedeľu ráno sa mi narodila dcérka Sarlotka . Sme v priadku len prišla na svet skôr dúfam že aj Vám sa podarí mat takýto uzlik

regina24
11. feb 2020

@evulik1111 gratulujem prajem veľa zdravíčka ❤️ nech je všetko poriadku .
Kolkatom TT si rodila?

evulik1111
11. feb 2020

@regina24 v 37 tt

regina24
12. feb 2020

@evulik1111 to je pohode prajem veľa zdravička

hrasocek12
27. júl 2020

@evulik1111 ahojky dlho som tu nebola 🤗 gratulujemeeeee ❤️ moju som porodila 38+0 22.2.2020 🤗 praskla mi plodova voda 🤗 ako sa ma malinka? 🤗 Ako si uzivas mamickovanie? 🤗

evulik1111
27. júl 2020

@hrasocek12 jeeej gratulko . Tak všetko je v poriadku . Vieš čo spokojne . Mala rastie do krásy

hrasocek12
27. júl 2020

@evulik1111 dakujeme ❤️ vsetko je ok len mala nedavno 6tu chorobu (3dni vysoke horucky a potom zmiznu a sa vyhadze a za 4dni jej to zmizlo a bola ok), lekar nevedel odkial to mohla mat ale ze to vela deti ma, no bala som sa onu 🙂 teraz jej idu asi zubky lebo teplotuje, nervozna je a sopli 🤔 ale ked pozeram nevidim nic este 😐 a vy ako? Uz mate zubky? 🙂

0wecka
4. aug 2020

Ahojte ja som 11dni po KET s test negat🥺 ale verím že je ešte šanca 🙂 ináč moje prvé KET

evulik1111
4. aug 2020

@hrasocek12 Nemáme zúbky ale madam dnes ukázala že sa vie dostať z bodu a do bodu b😂 sranda skončila ... a ja že mame aspoň mesiac

ozzy0308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henka152
4. aug 2020

Ahojte, som momentálne 10den po ket. Vkladali mi 5 daňové fazuľky. Dnes som si robila test a bol negatívny. Stalo sa už niekedy niekomu,že mal test negatívny a krvný test pozitívny? Ďakujem vám za odpoveď 😉

hrasocek12
4. aug 2020

@evulik1111 ha 🤣🤣🤣 uz sa to zacina 🤣 moja uz sa pretaca a cuva dozadu ☺️ a toci sa dookola a dopredu sa snazi, dviha zadok ale este nevie co s rukami 🤣 pred tyzdnom a pol sa jej zapla lava hemisfera a zacala vnimat pravu ruku 🤣 a odvtedy nam ju ukazuje a aj ona ju okukava 🤣 smiesne su tie deticky 🤣

hrasocek12
4. aug 2020

@henka152 baba co bola so mnou na umele tak ona tak mala, niekedy dlhsie trva kym sa zacne produkovat hcg ale tak treba radsej pockat do krvi, hoci viem ake je to nevediet na com ste 😐 zazila som si to 😔

hrasocek12
4. aug 2020

@henka152 drzim prsteky nech to vyjde 🙏 a kde ste boli na vklad?

hrasocek12
4. aug 2020

@0wecka drzim prsteky 🙏 ver ze to vyjde, ja ked som sa uz vzdavala tak vtedy to vyslo 🤗

majusaba1
4. aug 2020

@hrasocek12 ja som sa už vzdala :( nevyšlo to ani na posledný pokus :(

henka152
4. aug 2020

@hrasocek12 tak to si ma potešila 😁 dúfam že tak budem aj ja😉 už je to 6ket tak snáď to vyjde 😉

henka152
4. aug 2020

@hrasocek12 ďakujem, v NR gyncare a vy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre