Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

tajka8
28. dec 2020

Ja som mala KET 18.12., dnes na 10. den mam krasne kolajnice. Vkladali mi 1 blastocystu, 1.IVF a 1.KET

vevericka13
7. jan 2021

@tajka8 gratulujem

mirka1633
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janee91
22. jan 2021

Ja som mala po oboch KET uz po tyzdni pozitívny. Nastastie sa ukali na prvy krat aj syn a aj to co my vkladali teraz.

janie7
29. jan 2021

@hrasocek12 Ahoj, môžem sa spýtať, aké si mala príznaky po KET? Ja mám v sebe jednu kvalitnú blastocystu a pár hodín po KETe som mala malinké špinenie a večer mega pichľavú masáž v strede bruška. Dnes je to môj druhý deň po KET, brucho mám ako melón, ale to bude pravdepodobne z hormónov, čo beriem a od včera môj obľubený nápoj kávu, nedokážem vypiť. Je to moje 1. IVF aj 1. KET, tak vôbec netuším čo môžem od môjho tela očakávať😉 Ďakujem😉

janee91
29. jan 2021

@janie7 prvé priznaky by si mala citit mozno po tyzdny ked ti zacne stupat hcg

janie7
29. jan 2021

@janee91 Ďakujem krásne za informáciu.

hrasocek12
29. jan 2021

@janie7 mne sa ket ani jeden nevydaril az et, ja som hned v den vkladu mala hrozne bolesti. Volala som do centra a dali mi paralen ktory sa moze. Na druhy den ma bolesti presli ale trocha ma pobolievali krize. A od 4teho dna som slabunko spinila. Ale priznaky su individualne, ja mam nizsi prah bolesti takze na vsetko strasne prezivam 😔

miskab
29. jan 2021

Ahojte kočky mam ešte jedného mrazacika v Brne co potrebujem pre Ket aké vyšetrenie absolvovať treba ísť k svojmu gynekológovi na komplet vyšetrenie ci mi urobia v Brne. Ďakujem

janie7
29. jan 2021

@hrasocek12 Aha, no ja mám zase vysoký prah bolesti🙂, tak preto ani poriadne neviem, čo môže byť príznak a čo nie🙂 Ale presne ako hovoríš, každá sme individuálna, tak počkám, čo bude ďalej. Ďakujem a veľa zdravíčka želám🍀

janie7
29. jan 2021

@miskab Ahoj, ja som po stimulke mala dva mesiace pauzu, narobili sa mi po nej cysty a potom, to bolo v decembri mi dobre nevyšla mrška, tak som išla k môjmu doktorovi, tiež chodím do Brna, teraz v januári som bola u neho na sone, naordinoval mi estrofem a po ďalšom sone beriem Anopyrin a vkladám amelgén a už som druhý deň po KETe. Ciže iba dve soná mi predtým robil, keďže ja všeobecne veľmi rýchlo reagujem na liečbu. Držím palce!

janee91
30. jan 2021

@miskab pre ket nepotrebujes nic. Ja som bola v BB a tam to funguje tak ze ked ti pridu tvoje dni tak sa objednas povies ze chces absolvovat transfer a oni ta objednaju na 14 den cyklu. Tam ti nasadia progesteron pripadne hormony uz závisí od toho co potrebujes a povedia ti datum vkladu.

luiana
31. jan 2021

@kimmm1 bože baby to vôbec nemusí byť o Tom kamoška dávali 6krat a ani raz sa nejako,keď sa to ma podariť tak sa to podarí bez tojo

ragaca
21. feb 2021

Ahojte vsetky snazilky.Drzim kazdej jednej palce nech sa vam zadary.Viem ake to je ja som si stym tiez presla minuli rok ,a to mam 42 rokov.Tiez som bola smutna ked prvy bklad nevysiel,ale na ten druhy vsetko vyslo a teraz ma syna 9 mesacneho radost celej rodiny.Myslite na to pozityvne a vuem ze to bude dobre.Drzim palce.

janie7
21. feb 2021

@ragaca Ahoj, môžem ti napísať IP?😉

ragaca
21. feb 2021

@janie7 prepac ze as teraz pisem .mozes napisat IP

januska36
14. júl 2021

10 den po krvacanie test negatinvny

1983andrea
13. aug 2021

@janee91 gratulujem.. Ja som videla čiarku ducha 7 den po ket, nikto ju nevidel iba ja🤣a potom už silnela.... Som 3 týždne od vkladu, o týždeň idem na prvú kontrolu...

janee91
13. aug 2021

@1983andrea gratulujem z tej fotky to ani ja nevidim na tej prvej ale obcas tu funguje aj ako 3D obrazok obcas treba naklonit😂

1983andrea
14. aug 2021

@janee91 ano nakláňala som zo všetkých strán 🤣

pinaofina
12. nov 2021

Caute baby, je to niekto, ktore prave preziva svoje dvojtyzdnove cakanie po KET? 😁
Ja som dnes 6dpt, dnes aj vcera negativny test. Opustila mi silna vola netestovat. Verim, ze zajtra/pozajtra uz bude aspon duch 🤗

monika12323
20. nov 2021

@syl80 ahojte ,je tu niekto po KET ? Som 12den po KET a mám ducha ,čo myslite ? Vidíte ho aj vy či len ja ? 🙂

monika12323
20. nov 2021

@pinaofina ahoj ja som dnes 12 deň po KET

pinaofina
20. nov 2021

@monika12323 ahoj… slabuckeho ducha vidim, kedy ides na krv? Ja som bola vcera, 13dpt a mam len 17hcg, cize nic z toho. Idem este na kontrolu v pondelok a dalsi cyklus ideme skusit znovu

monika12323
20. nov 2021

@pinaofina v pondelok idem na krv . Ou to má mrzí . My už nemáme nič zamrazene toto bol môj druhý KET . Mala si pozitívny test ?

pinaofina
20. nov 2021

@monika12323 nemala som vobec. 11 dpt som posledne testovala. Preto som bola prekvapena, ze 17 hcg. Asi keby som si teraz spravila test tak aj bude pozitiv mozno, ale tak nema to zmysel 😔 ale uz sme to predychali, my mame nastastie 5 este zmrazenych 🤗
Drzim palce na krv, daj potom vediet. Kam chodite do CAR?

monika12323
20. nov 2021

@pinaofina to máte super ,že máte ešte 5. Chodím do crm BB a ty ?

pinaofina
20. nov 2021

@monika12323 my sme Helios Kosice 🙂

monika12323
20. nov 2021

@pinaofina tiež som chodila do Košíc do gyncare potom sme odišli do BB . Myslíš ,že bude nejaké hcg z toho testu ?

pinaofina
20. nov 2021

@monika12323 mozno hej, ale asi uz len minimum… sestricka mi nedala nadej, ze je to prilis malo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre