Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

deinad
27. feb 2013

@denulka85 no neviem, ci by to bolo z fotaku vidno, mozno neskor 🙂, pokial sa to zvysi tak ti urcite nenakazu vysadit lieky...musis ist aj na UZ, bez toho nemozu rozhodnut, ak by to odchadzalo tak hcg bude nizsie, potom ano, lieky sa vysadzuju, ale opat az ked ti povie lekar.ja sa neviem dockat krvi, idem az o tyzden..to sa este nacakam 🙂

denulka85
27. feb 2013

@deinad len davaj na seba pozor...ked testnes daj vediet

deinad
27. feb 2013

@denulka85 dakujem, ano zajtra Ti napisem. ja normalne pracujem, samozrejme sa nenamaham a nerobim nic tazke, na domacnost je teraz manzel, ja len take lahsie veci robim 🙂 aj Ty sa ozvi, ked budes mat nove spravy

denulka85
27. feb 2013

@deinad jasne ze sa ozvem neboj sa. vela stastia ti prajem

alika36
12. mar 2013

@denulka85 ahoj, ako sa mi mas? davno si sa neozvala co mas nove? si vporiadku? dufam, ze vsetko sa vyvyja ok. paa

denulka85
12. mar 2013

@alika36 ahoj vraj sme v 5+1tt a mali sme byt uz 7tt vcera sme boli v care na utz a bolo vidiet zatial len vacok tak idem 18ho na dalsi utz a dufame ze uz aspon plod bude vidiet a co ti ako? uz ides na ket?

alika36
13. mar 2013

@denulka85 ahoj, to sa velmi tesim, ze sa to takto vyvija, Super!! Zajtra idem na 14DC na kontrolu a uvidim co povedia, najradsej by som hned isla na Ket ak to je mozne. To cakanie je zdlhave. Tak mysli na mna 😉

denulka85
13. mar 2013

@alika36 urcite budem na teba mysliet neboj sa urcite ti to teraz vide drzime ti palce

miskamimi
13. mar 2013

Ahojte 🙂 Dnes som 13.den po et a test mam biely,menzes nemám,ani nešpiním..Beriem utrogestan 2-0-2 a estrimax 3x1 tabletku.Máte prosím vás niektorá skúsenosti,či je nejaká šanca,že možem byť tehotna?Vvkladali mi 1 chatchujúcu blastocystu po 5 dnovej pk..Dakujem.

alika36
14. mar 2013

@denulka85 ahoj, dnes mi po kontrole dovolili ist na KET. Tak v utorok by to malo vsetko znova prebehnut, samozrejme ak sa fazulka dobre rozmrazi. A ako sa ma tvoja fazulka? kedy znova mas ist na kontrolu? mas nejake priznaky?

denulka85
14. mar 2013

@alika36 ahoj to je super neboj dobre sa rozmraziiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 ja sa mam tak ze uz treti den mi nechuti kava a vobec nemam na nu chut, co som len oci otvorila uz som pila kavu... ja idem na utz v pondelok tak dufam ze sa nam uz ukaze viac ako vacok 🙂 🙂 🙂

denulka85
14. mar 2013

@miskamimi ahoj mne test ukazal ducha az na 14 den a krv je pozitivna a uz mame vacok kedy ides na krv?

alika36
14. mar 2013

jaaaj to znie uplne uplne super!!! ani nevies ako ti drzim palce. Ja som mala taky isty pocit ked som bola tych par dni tehotna. Moja svagrina to tiez potvrdila!! Kava ma asi nieco v sebe co nieje dobre pre tehotenstvo tak ti telo dava najavo ze to nemas pit. 😀 Bude tam taky velky vacok, ze nikto nebuude pochybovat!! Urobila si mi velku radost, a dodala dalsiu silu.... uz som to zacala brat s odstupom az flegmaticky, ale navnadila si ma uz sa neviem dockat. 😀

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 Ahoj 🙂 ja mám dnes 14.den a na teste sa mi ukázala tá druhá čiarka úplne biela,ale je ju vidno..nechapem co to znamena??už asi halucinujem 😀 😀 😀 Zajtra idem na krv,tak sa uvidí...a tebe moc graulujem,len tak dalej!!!!A dakujem za nádej,už umierala..

denulka85
14. mar 2013

@miskamimi nemusis sa bat aky test si si robila? ja gs mamtest tie su najlepsie vela stastia krvicke 🙂

denulka85
14. mar 2013

@alika36 vazne? asi tyzden nevypijem celu kavu co som si robila do velkehop hrceka a vzdy viac ako polku som vyliala a dnes treti den co nepijem kavu ale rano si robim kakao 😀 😀 😀 😀 😀

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 to sa veru bojím 😕 😕 ja som si robila woman secret baby,tie tenké prúžky,tiež by mali byť dobré..a dakujem za podporu,bojím,bojím ☹ A niečo tu čítam o káve..ja tiež pijem jednu denne,snád to nevadí..

alika36
14. mar 2013

@denulka85 tak to si urcite na spravnej ceste ..... Silne tomu verim

denulka85
14. mar 2013

@miskamimi urcite nie aj ja som pila kavu ale teraz ako mam potvdene 5tt+4 tak uz mi nechuti nemusis sa bat.... women secret mas tu ruzovu kazetu?

denulka85
14. mar 2013

@alika36 dakujem vacok bol v piatok 3,8 a v pondelok 8,2 a v pondelok dufam ze bude aj nase babetko... aj tebe vela stastia k dalsiemu ketu

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 tak to si ma upokojila..áno je to taká ružová krabička a je tam citlivosť 10mlU/ml

denulka85
14. mar 2013

@miskamimi tak tam som mala slabsiu ciaru ako gs mamatest abycajny palickovy test

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 a ten gs mamatest ten ani nepoznám asi..ved zajtra uvidím,už to je jedno asi..bud alebo..

alika36
14. mar 2013

@denulka85 vzdy lepsie spravy pocuvam, dnes urcite zazracny den, uplne sa tak citim, nabudena a plna energie a neviem sa dockat nasej fazulky
a neplanujes ist svojmu gynekol. skor zistit ci je vsetko ok?
a kolko si mala HCG naposledy?

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 a na kolky den si bola na krvi??

denulka85
14. mar 2013

@alika36 11.3 sme boli v care dala mi zaznam utz vysledkom to je asi ako docasna tehu kniha naposledy som mala 986,6 hcg v care mi hovorili ze staci ak pojdem k mojmu a zavolam jej ze co a ako a dohodneme sa na postupe

denulka85
14. mar 2013

@miskamimi isla som na 26 den lebo 15 ty bola nedela pozri moj profil tak mam vysledjky hcg a postupne sa to zvysovalo zacinala som len s 39,3

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 až na 26.den????tak to som prekvapená...tak neskoro.no idem kuknut 🙂

alika36
14. mar 2013

@denulka85 to je super, nemusis minat peniaze na cestu

denulka85
14. mar 2013

@miskamimi prepac pomylila som sa 😀 😀 😀 😀 16 den 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre