Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

denulka85
14. mar 2013

@alika36 ved to to iste ako ma ona pozrie tak isto ma pozrie aj moj a narozdiel od toho ze on ma nedepta tak ako ona.... vraj meskame 2tyzdne a moj povedal ze to sa este upravi

alika36
14. mar 2013

@denulka85 neboj, urcite je to vsetko vporiadku, len neskor sa zahryzlo, nic ine. a ak gynek. ti povedal ze to dozenie tak si to nevymysla,urcite ma skusenosti s tym. pockaj, z fazulky bude valibuk!! hhahaha , neznepokojuj sa, oddychuj a rozpravaj sa s fazulkou

denulka85
14. mar 2013

@alika36 toto iste mi povedal moj gyndos ked som sa v care pytala ze baby mi pisali ze ked mas ket tak sa to pomalsie uhniezduje a ona hned nato ze nebude filozofovat proste bola taka odmerena

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 no ved preto!!!!hned mi to bolo divnééé 😀 😀

denulka85
14. mar 2013

@miskamimi uz neviem co pisem 😀 😀 😀 😀 😀

miskamimi
14. mar 2013

@denulka85 😀 😀 😀 to je v pohode

alika36
14. mar 2013

@denulka85 ano? to som nevedela, vidis, vdaka za info, teda naozaj je to tak, ze sa pomalsie uhniezduje pri KETe? ttoto bude moj prvy KET. Tak sa pripraavim nato, ze aj to moze byt. to vazne bola taka odmerana? Ja doteraz nepoznam velmi mena lekarok v Heliose, ale viem ta ktora mi robila ET tak bola taka a aj na predchadzjucej kontrole som ju mala a mala som presne taky isty pocit z nej, lebo ma vystrasila koli MMT, a doteraz neviem presne ci som ho mala, dnes Krajko len pod nos povedal, ze bol potrat, a dalej nic, dokonca mi dnes nasiel aj malu cistu, alebo pozostatok zlteho telieska. nevedel ani sam. A vraj sa nemam vobec obavat totho, tak dam na jeho usudok. Naposledy mal dobry odhad ked ma ubezpecil ze mi nehrozi OHSS, tak snad sa ani teraz nemyli.

denulka85
14. mar 2013

@alika36 ja chodim do iscare ba, mna bolelo brucho a myslela som si ze to je mmt, tak som sa piatok chytila a isla som k svojmu lekarovi nech sa na mna poztie a povedal ze tam vidi gestacny vacok ma 3,8mm a v pondelok nato bol 8,2mm... bola hnusna lebo: aspon vas lekar mi mohol napisat ze kolko meral vacok a ja jej nato ze to nie vam poslal utz fotku ale to pre mna vytlacil aby som bola kludna tak teraz mi dala nejaky papier a tam mi budu pisat u nas ze kolko mm a co tam vidia

ratatooy
14. mar 2013

@alika36 ahoj na helios hodne lidi nadava a takto by se už vubec v caru chovat nemeli

alika36
14. mar 2013

@denulka85 no super, tak nedaj si pokazit naladu nejakou trapkou, ktora asi berie tuto pracu akoby bola v tovarni na syrecky. Asi jej chyba trocha ludskosti. Mas dokaz ze vacok rastie, to je dolezite. a mozno ju uz nemusis vidiet, prevezme ta hned tvoj gyndos a budes im tam iba telefonovat co a ako. A ona nech si vytlaci vlastnu fotku, tato je tvoja predsa. Ved CAR maju vlastne zaznamy.

alika36
14. mar 2013

@ratatooy ahoj, je pravda, ze tato jedna lekarka mi trocha nesadla, ale je odbornicka. Celkovo s Heliosom som spokojna, aj ked je to moj prvy CAR a nemozem uplne porovnat s inymi. Zatial sme s ich pristupom boli velmi spokojny, toto bol len moj pocit z toho vsetkeho, stresy posledne dni pred stanovenim ci som ci nie som tehotna. je to dost velky tlak na psychyku. Tie negativne reci si pocula na Helios v Martine? Lebo ja som prave pocula naopak, viac zien chodi radsej sem ako do BA, ale asi je to individualne. A ty ako postupujes? si spokojna s tvojim CARom?

ratatooy
14. mar 2013

@alika36 je tak to ne to se omlouvám ty řeči se slyšela o heliose u nas v brně

ratatooy
14. mar 2013

@alika36 dokonce znama se s nema soudí s tim brnenskym heliosem,a ja ani nevim jak toto funguje to je jako jeden car s nekolika pobočkami?mi chodime na soukromou kliniku ktera je jen jedna

ratatooy
14. mar 2013

holky a delka tehu po ket se počita normalne od posledni ms?

alika36
14. mar 2013

@ratatooy fiiha, tak to mi je luto tvojej znamej, snad sa jej to podari dat doporiadku. Ano to je pobocka z Martina pokial viem, ten brnesky Helios.Viac ich nieje.A teraz mas stimulaciu? alebo si uz po KET? ako sa vola ta klinika ked sa mozem spytat?

ratatooy
14. mar 2013

@alika36 jestli mysliš kam mi jezdime tak na Unicu,a začinam stimulku před ketem,od utery začinam brat estrofem pak organolutran a pregnyl a 2.4 bude ET pokud mražaci přežijí

alika36
14. mar 2013

@ratatooy tu kliniku nepoznam. tak drzim ti palce aby vsetko slo ako po masle. Ja budem mat v utorok KET, nasho posledneho mrazacika, tak snad sa uchyti...

ratatooy
14. mar 2013

@alika36 tak taky držim palečky

miskamimi
16. mar 2013

@denulka85 takže nič z toho nieje,zas to nevyšlo... ☹

amstelko
16. mar 2013

Babenky,čítala som,že niektoré snažilky mali predĺženú kultiváciu len dva dni a hneď išli na vklad.Neviete prečo len dva dni? Ja som mala vklad na 5 deň od odberu a mne práve embryologička hovorila,že tretí deň je pre embryjko rozhodujúci.Mne vkladali bojovníčka v štádiu blastocysty.

cuculik1
16. mar 2013

@amstelko to nie je predlzena kultivacia ak je vklad na druhy den. A to co hovorila embr. Je pravda.

amstelko
16. mar 2013

To si myslím aj ja,ale snažilky tam písali,že mali predĺženú len dva dni,tak som tomu tiež nechápala.Dík

denulka85
16. mar 2013

@miskamimi tak to mio je luto ☹ uz si bola na krvi?

miskamimi
16. mar 2013

@denulka85 Ano,včera..menej ako 0,5hcg

denulka85
17. mar 2013

@miskamimi tak to mi je luto na kolky den si sla na krv:?

mnaulink
17. mar 2013

11den po ket- výsledek pozitivní

viktorka555
17. mar 2013

mne brali krv 4 dni po ket a bola negatívna, ale o dva dni nato som už mala pozitívny tehotenský test

ratatooy
17. mar 2013

ahoj holky,jak dlouho vam připravovaly/rozmražovaly embryjka pro ket?

ratatooy
17. mar 2013

@viktorka555 už 4 dni po ket tak brzo 😲 to je jasny že tam nemohlo nic bejt

viktorka555
17. mar 2013

@ratatooy ano, pomýlil sa doktor v dátume, ale na šiesty den už test ukázal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre