Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

leontinka27
17. mar 2013

@mnaulink ahoj prosim ta a robila si si test aj skor?a pocitala si aj den vkladu?ja som dnes 9 den test negativny.s dnom vklado10 den.ani ducha nemam.a velmi ti blahozelaaaaaaaaaaaaam

ratatooy
17. mar 2013

@viktorka555 ty jo tak to brzo a už je i po dobe ms?

ratatooy
17. mar 2013

@leontinka27 me by prave zajimalo to že u ketu to trvá déle prej než je pozitivni tehu test a tady vetšina testuje 9den a mi po IVF mely doporučeno testovat 13den takže u ketu počítám s testováním tak nejdřív 15den

viktorka555
17. mar 2013

@ratatooy moje dieťa už má pol roka, ale pamätám sa, že 16.12. mi vkladali, 20.12. krv negatívna, 22.12. test pozitívny apotom len silnel, v čase ms som mala špinenie 4 dni, ale vydržalo to a máme bábätko už polročné

ratatooy
17. mar 2013

@viktorka555 už za 6dní teda pozitivni test to je rychlovka na to že to ma bejt pomalejši no ja budu testovat asi až v dobe ms ted ješte vedet kdy by mela přijit protože jak sem brala mesic marvelon tak sem mela ms skoro celou dobu+ještě teda normalni ms takže jestli budu tehu tak se me bude dr ptat na posledni ms a ja řeknu nevím 😀

miskamimi
17. mar 2013

@denulka85 na 15.den..aj mne je to lúto a moc,ale ideme dalej..teraz som vysadila tabletky-v piatok a čakám na ms,zatial nič..

denulka85
17. mar 2013

@miskamimi viem ako sa citis my sme to mali v decembri tri dni pred wsviatkami takze sme mali najhorsie sviatky 😒 neboj nabuduce ti to vide 😵

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 aj to mi je povedomé..ja som bola 2011-22.12. na čistení,odumrel mi plod a potom v juni 2012 znova,takže toto bolo aspon menej bolestivé..ale bolelo to 😢

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi umna stale vidno len gestacny vak dnes mi brali kontrolnu krv na hcg mozno to je konec

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 a v kolkom týždni si?

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi vraj 5+5 a mala by som byt podla mrchy 8

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 fúúúú..no takto nejak som aj ja skončila..vždy sa mi to zastavilo na 5+5,dúfam,že to nieje tvoj prípad..Moc držím palce,nech sa ti to pohne,moc,moc!!!!

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi a ako to bolo? bola si na sone a co bolo nieco vidit?

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 no bola som na sone a už si to presne nepamatám,bol tam vacok,ale bolo to malé a už to malo byt o hodne vacsie a dokonca už malo byt aj srdiečko a nič,nepohlo sa to od toho 5+5týždna,tak ma poslali do nemocnice na čistenie..boli to moje najhoršie dni v živote..najskor strasna radost,dve// na teste,už ti povedie aj dátum porodu,jeden mal byť na moje narodeniny :( a na koniec nič..teraz sa to ani nechytilo,ale je to aspon menšie sklamanie..Nechcem ťa plašiť,hádam,to nieje tvoj prípad..

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi dufam zajtra mam vysledky z krvi a pre istotu ti nebrali kontrolnu krv na hcg?

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 vobec..a test som si robila este vtedy rano si pamatam a boli pozitívny a poriadne,krásne silné dve // ..aj som ich prosila,či nemozu este pocat,ci sa to neupraví,ale povedali,že nie,že možem chytit nejaku infekciu a že to musí ist von..

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi pekne normalne sa bojim ze co bude

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 prepáč,to som naozaj nechcela...to bol moj prípad,teba sa nemusí týkať!!!!!

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi ja viem ale velmi sa bojim az moc

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 viem si predstaviť.....budem na teba moc myslieť!!!!kedy budeš vedieť?

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi zajtra voalm pre vysledky a v stredu idem na utz

miskamimi
18. mar 2013

@denulka85 Tak veľa šťastia prajem,daj vedieť..

denulka85
18. mar 2013

@miskamimi dakujem urcite sa ozvem

tina2709
18. mar 2013

ahojte, ja som dnes 12. den po KET a negatiny test, som z toho na nervy, 1 blastocysta a 1 morulka sa vkladali, uz viec nemame, prve pokusy tiez neuspesne, nechcem uz treti krat zazivat tie hormony na vajicka, a odber bolestivy, tyzden ma vsetko bolelo, ja sa na to uz asi vykaslem, aj znmierit sa s osudom treba vediet, ,mame 36 a 37 rokov, su aj ine veci ako dieta, 5 rokov IVF-iek mi stacilo, kupim si psika apojdem na dovolenku, nezblaznim sa predsa z toho, obdivujem baby ktore to skusaju aj desat rokov, ale ja uz nevladzem...

ratatooy
18. mar 2013

@tina2709 tak to bych tolikrát taky nedala sice to pro me byla prochazka ružovou zahradou ale max 3 a dost a nebo jen 2x a co adopce?

tina2709
18. mar 2013

@ratatooy vies na adopciu su len same deti narkomanov a z asocialnych rodin, kamoska robi riaditelku jedneho detskeho domova a patri pod nich aj dojcensky ustav, zakazala mi to, nebudem sa o tom rozpisovat lebo hned tu budu mudre reci od ludi, ale jedna je vec ista, len rozumovo slabi ludia daju na adopciu svoje dieta alebo taki co sa o neho nevedia postarat, to sme vlastne pri tom istom v podstate, a o spoluobcanoch romskych hadam nemusim nic pisat, takze to nie, vychova moze byt neviem aka uzasna, geny su geny a tie robia 75% povahy, ja na toto nie som proste...

ratatooy
18. mar 2013

@tina2709 tak kamaradka ma krásnou dravou holčičku která byla k adopci proto že jeji matka deti nechtela ale stalo se a na potrat jit taky nechtela a to ma jeji biolog matka i otec vysokou školu

ratatooy
18. mar 2013

@tina2709 třea je to jiny na slovensku ale tady si napišeš jake dite chceš a podle toho je taky čekací doba no,mi pokud nebudem už mit 3 dite na ktery by sme meli ještě hrazeny pokus IVF nebo ket tak bych chtela adoptovat je mi jich lito že nemaji rodiče.

tina2709
18. mar 2013

si zlata ze sa ma snazis takto povzbudit, kamoska sa na tu adopciu dala, povedali jej ze su tie utajene porody, a ze su to vacsinou vysokoskolacky, ktore nechcu aby sa to rodicia dozvedeli ze su tehotne, ale tam cakas aj 5 rokov na take dieta, a potrebujes mat aj dobre znamosti, a povedzme si pravdu 1-2 take deti sa narodia do roka? ja sa na to proste necitim, tak dlho som tuzila mat vlastne dieta, ktore by po mne a po muzovi zdedilo nejake veci, aby som ho vedela v zivote viest, dat mu co najviac, podobalo by sa na nas, a ja by som sa v nom videla, chapes, a nemam proste na to, vychovavat cudzie dieta, je to macka vo vreci, mamina kolegyna mali vlastne dieta, umrelo im, s bicyklom spadlo pod nakladiak, strasne, aby sa z toho dostali, adoptovali si dietatko, ktore im v 15- tich aj napriek najlepsej starostlivosti kradlo veci z domu, predavalo, chodilo poza skolu a v 16 sa uz nevratilo.... nechalo doma odkaz ze jej idu na nervy rodicia a beha s kamoskami po ubytovniach a prespava u cudzich chlapov, proste s nimi spava za jedlo a peniaze a drinky, a to neni mlada ani ciganocka, je biele dieta, ale hlas vlčí ju tam proste lakal, pravdepodobne aj jej rodicia bilogicki, boli z takych nejakych pomerov, a tito by jej dali aj modre z neba, olutovali po case ze si ju adoptovali lebo akurat tak prisli o dobru povest a o priatelov, vsetci s nimi ukoncili vztahy, lebo sa bali ze ich mlada okradne, mala taky dlhy zaznam v registri uz ako mladistva ze to bolo zle....

ratatooy
18. mar 2013

@tina2709 no kamaradka j dostali po 5letech od podani žadosti takovych det je malo no

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre