Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

meleri
29. okt 2010

po druhé sem testovala až 8 den a to samé..poprvé to bylo dřív asi že jsem čekala dvojčata.

cuculik1
21. aug 2012

je tu nejaka cakatelka po ket?

dafy
22. aug 2012

@cuculik1 ahoj bola si na ket?? na ktorý deň ti vkladali embryo po ultrazvuku od mš?

cuculik1
22. aug 2012

ano som po ket dnes je to piaty den, vkladali mi dve 6 dnove blasto jednotkovej kvality, testik zatial negativny 😒

little_miracle
22. aug 2012

@cuculik1 @dafy ahojte, aj ja som po KET - 1 expandovana blastocysta. Dnes je 15 den, vcera som bola na krvicke - vysledok je neisty, pretoze HCG bolo velmi nizke - len 56. Bol to moj 2.KET a pri prvom bol scenar podobny - najprv HCG krasne stupalo (od 6D slabulinky duch, potom palicka silnela) a na 11 D bola najsilnejsia. Potom sa nieco stalo a zacala mierne slabnut. Na 14 den bolo v krvi HCG 69......na 17D uz len 9. Velmi sa bojim ze sa to zopakuje, kazdy sa ma snazi upokojit, ale je toho na mna vela...okrem toho som uz prisla aj o dvojicky. Nezostava mi teda nic len cakat...

cuculik1
22. aug 2012

@little_miracle nieco podobne som zazila zaciatkom roka, ja som mala na 13 den od ovulacie (prirodzeny cyklus bez ivf) hodnotu 55, kontrola o dva dni 66 a potom to slo dole.... 😉 , ja sa bojim ze sa mi vobec nechcu ani uchytit , po ivf sa mi dve krasne expandovane vobec neuchytili a teraz to bez akychkolvek priznakov tiez nevidim ruzovo... manzel mi tiez hovori nestresuj....mate este mrazacikov? my uz len jednu blasto. a neviem ci nie je treba aj nejake ine vysetrenia pobehat....

little_miracle
22. aug 2012

@cuculik1 my uz mrazacikov nemame ☹ a mame za sebou uz 2xIVF......to prve skoncilo uplnym fiaskom - bez ET, takze uz aj IVF nam zostava len jedno. Ja uvazujem nad tym, ze by sme si zaplatili jeden IVF soft a az potom to 3.IVF. Co sa tyka vysetreni - genetiku mame OK, diabetologia OK, hematologia - zistene trombofilne mutacie, k tomu PCO (aj ked riadne ovulujem v prirodzenom cykle 😒 ) a zdvojena maternica. Ked sme pred 2 rokmi zacali chodit do CAR, tvrdili mi ze som "uplne zdrava" - my sme tam totiz isli kvoli manzelovi..........no cim viac tam chodime, tym viac diagnoz sa mi zbiera. Dnes som hovorila s mojou Dr. ze teda pockame ako sa to vyvinie... Tentokrat mam normalne vsetky tehu priznaky - co som minule nemala........preto niekde v kutiku duse este dufam ze by sa to mohlo udrzat.

cuculik1
22. aug 2012

@little_miracle moc vam drzim palce....tak ja nemam len tu diabetologiu... je to potrebne? a hysteroskopiu ti robili?

pawlla
22. aug 2012

@cuculik1 ahojky taky jsem mela ket dneska je to 3 den mam dve embryjka tak jsem uvedava jak to dopadne ale testovat nebudu driv nez 12 den snad to vydrzim 🙂

little_miracle
23. aug 2012

@cuculik1 diabetologia suvisi s PCO, pretoze PCO moze byt zapricinene zlym metabolizmom cukrov....ale vacsinou je to v kombibacii s inymi faktormi. Hysteroskopiu mi robili - tam sa potvrdila ta zdvojena maternica.....odobrata vzorka endometria bola OK.

cuculik1
23. aug 2012

@little_miracle dakujem za info, rozmyslam ci mam ist na tu hysteroskopiu....

cuculik1
23. aug 2012

@pawlla u mna dnes 6 den a testik snehobiely

cuculik1
23. aug 2012

@little_miracle no vidis to som o tej diabeto. nevedela... mna tiez v car povedali ze mam asi pco... a tiez normalne ovulujem.... a co by sa dalo tym vysledko z diabeto. zmenit?

pawlla
23. aug 2012

@cuculik1 no ja si myslim ze je to trosku brzo nekdo ma dipucha az 10 den tak jeste pockej, ja jsem dostala pregnyl po ket tak musim pockat minimalne 10 dni pac to test ovlivnuje 😒

cuculik1
23. aug 2012

@pawlla jasne pregnyl moze ovplyvnit, mne sa pregnyl drzal v tele raz 8 dni a potom na druhy krat len 7, je to individualne....ja uz zajtra idem k dr ukoncit marodku a v sobotu sup do prace.... najhorsie mi bolo vcera dnes som to uz nejako predychala....uvidime, zajtra si davam taku poslednu sancu a ty sa drz

pawlla
23. aug 2012

@cuculik1 tak to jest nevzdavej a uvidis a kdy jdes na krev tu ti taky zitra vezmou neni to brzo? U nas v car se chodi az 14 den nejdriv, snazim se byt v poho ale jsou to hrozne nervy

cuculik1
23. aug 2012

@pawlla ja zajtra na krv nepojdem len k svojmu obvodnemu ukoncit pn, a neviem ci vobec na tu krv pojdem... pockam do buduceho tyzdna ak bude test negativny tak zbytocne pojdem na krv... mna doteraz testy nesklamali a ked som bola tehu tak som si tam vzdy peknu ciarocku nasla...

pawlla
23. aug 2012

@cuculik1 tak jeste pockej a pak si udelej testit, a muzu se zeptat ktery to byl tvuj transfer? Ja jsem otehotnela po prvnim ivf ale v 7tt jsem potratila a tak jsme ted sli na ket

cuculik1
23. aug 2012

@pawlla bol to druhy transfer, 1 ivf dve blastocysty a toto bol KET tiez dve blastocysty.... vyyledok IVF krv negativna...

pawlla
23. aug 2012

@cuculik1 no ja jsem poprve mela taky dve blastocysty a jedna se uchTila jeden den jsem videla vacek na utz a druhy den uz jsem krvacela tak doufam ze te to dopadne lepe ted mi ale dr nerekl jake embrya mi dali meli jsme 3 mrazacky po PK a jedno se nerozmrazilo dobre ale ostatni dva v pohode tak ty mi dali tak uvidime pockam do 12 dne a pak udelam test

cuculik1
23. aug 2012

@pawlla tak drzim palce, my mame este jednu blatocystu zmrazenu a momentalne sa neviem rozhodnut ci ist na dlasi ket alebo hysteroskopiu....ozaj nevies ako dlho po kete sa moze ist na dalsi.. moze sa aj hned nasledujuci mesiac ci musi byt pauza

pawlla
23. aug 2012

@cuculik1 ja myslim ze pokud se to nechytne a normalne dostanes ms tak se muze jit hned dalsi mesic a nemusi se cekat 3 mesice jako pri ivf a mela jsi leky ted pred ket?

cuculik1
23. aug 2012

@pawlla ano na podporu rastu sliznice, sice neviem naco, to nikdy nebol moj problem, sliznicu mam aj bez hormonov peknu, .... budem si volat do centra, uvidime ale este pockam nejaky ten den

pawlla
23. aug 2012

@cuculik1 ja jsem taky mela estroferm na rust sliznice a taky s rim nemam problem oni to davaji jako pojstku a pak jeste picham agolutin az do testu a pak pokud bude pozitivni budu brat nejake tabletky na udrzeni neco jako utrogestan ale ne primo ten na nej jsem alergicka

javi37
23. aug 2012

@cuculik1 Myslím, že keď už nad tým rozmýšľaš, tak by si si potom vyčítala, prečo si na hysteroskopiu nešla...som v podobnej situácii, ak nevyjde tento pokus, určite si ju dám spraviť a imunológiu tiež.

petronelka77
23. aug 2012

ja som mala na 6y den po KET na teste slabulinku ciarocku, 7y den uz bola dobre viditelna (vid tehutest foto). Dnes mam 2,5 rocneho chrustika. ET nevysiel, ani 2x IUI, az KET bol uspesny 🙂. Vela stastia vsetkym 🙂.

cuculik1
23. aug 2012

@javi37 ja imuno mam , ale nie vsetko, v ke robia len proti spermiam, ovariam a zonna pelucida....ja si stale myslim, ze problem je v tej vysokej dna fragmentycii manzelovych spermii....musim sa este porozpravat s dr. rozmyslam ci pojdem este na jedenket, no sama momentalne neviem, ty si na tom teraz ako?

javi37
23. aug 2012

@cuculik1 Čakám na výsledok budúci týždeň, tak už pomaly stresujem, dnes 8. deň. Vidím, že sa vyznáš v týchto pojmoch, čo to znamená vysoká fragmentácia? To zistili na genetike?

cuculik1
23. aug 2012

nie na podrbobnej analyze manzelovych spermii. vsetky ostatne vysledky mal super, len vysoka fragmentacia dna spermii ktora znizuje schopnost spermii oplodnit vajicko, ak sa to podari tak sa zase znizuje implatacia ale je aj zvysene riziko potratu.... manzel sa lieci uz vyse roka, ale k ziadnym zavratnym menam sme nedospeli, len prechodne sa mu to zlepsilo.... doktor mi povedal ze ja mozem aj 6 krat kludne potratit kym sa zadari.....

cuculik1
23. aug 2012

@javi37 si 8 den po PK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre