Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

10. decembra 2017 
Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?
3. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj, vydžela jsem netestovat, až když se mi to tom v noci zdálo, tak jsem to riskla Bylo to 14den po KET, zaváděli mi 3denní embrya. Na testu byla slaboučká čárka, která sílila.
Ale podle mě je to hodně individuální - v jakém stádiu ti embrya zavedli, jak reaguješ na hormonální změny atd. Tak hodně štěstí a trpělivosti ři čekání!
3. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
a kolko bunkove embryjka ti davali?
vidim ze sa uchytilo 1 z 3 gratulujem
3. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nene já to napsala blbě, dávali mi 2, stará byla 3 dny, buněk moc,skoro morulky
3. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já měla // za 12 dní. Dávali mi po 4 dnech kultivace. Taky záleží kdy se píchnul pregnyl. Tak vydrž aspon do toho 12 dne a at jsou //.
3. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já testovala asi 13 den po KET, den transferu nepočítám, čárka byla tlustá, ale čekala jsem dvojčátka.
3. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapunka • snž • Dnes o 12:30
ahojky jsem dnes 10den po KET dvoudenních -4 bunečných embryí a je tam /
kdy jste objevily // po KETU a s jak starými embryi??
děkuju,,jsem zoufalá,byl to náš třetí pokus...

steffi77 • snž • Dnes o 13:09
Kapunko, ja mela slabouckou carecku 9 den po KETu a to mi zavadeli 5ti denni embryjka. Bohuzel to skoncilo biochem tehu.
Jeste vydrz, treba se jeste // vyloupnou...

kapunka • snž • Dnes o 14:14
steffi..dekuju....tobě držím palečky na příště

kapunka • snž • Dnes o 15:57
poradí mi ještě někdo prosím??
22. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som mala zavadzane 5-dnove embryjko a na 9 den som mala "ducha" a na 12 den trosku silnejsie //
22. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.. já jsme dnes 16 den po KETu.. včera jsem měla test negativní.. takže si moc nadějí nedávám. Na netu jsem našla několik diskuzí a odpovědi přimo od doktorů.. že i tak není nic ztraceno, že se můžou dvě // objevit po KETu i třeba až 20 den. V CARu kam chodím, tak máme známou emryoložku a 10 den po KETu je opravdu hodně brzy na závěry... být tebou, tak se nenervuj a zkus to až za další čtyři dny..
22. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - moc dík za rady..zkusím to tedy ještě jednou pozdeji..
22. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Syl, já jsem asi exot, testovala jsem poprvé už 5.den od KETu (vloženy dvě blastocysty) a // jsem tam už vykoukala!, 6. den je viděl už i manžel...čekáme dvojčátka
23. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte, ja som dnes presne tyzden po KET a rano boli na teste // aj ked jedna slabucka a poobede rovnako. Zavadzali mi dve embryjka v stadiu expandovanej blastocysty. Myslite, ze to môže byť takto skoro uz vidiet na teste?
14. sep 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky všichni ,můžu se přidat?Jsem dnes osmý den po druhém pokusu KET,jsou to opravdu nervy to čekání na //,ale zatím jsem ještě netestovala,snažím se vydržet......
28. okt 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola33 Ahoj Ja som testovala až na dvanásty deň a mala som test pozitívny no počula som,že by to malo ukázať už aj na 8-9 deň..no skús počkať aspoň na desiaty nedočkavec..no chápem ta..
28. okt 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara děkuji moc za povzbuzení budu se snažit vydržet do soboty to bude desátý den,tak to zkusím
28. okt 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola33 len hlavne kľud a nestresuj aj keď je to ťažké.Môžem sa spýtať?Ešte mám chaos trocha z tých skratiek aký je rozdiel medzi KET a ET?Nie je to to isté?
28. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bahara budu se snažit být v pohodě,i když nervičky pracují ET je transfer s čerstvými embryami a KET je trasfer ze zmraženými em.
28. okt 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola33 Nám to vyšlo na prvý krát a vložili mi len jedno tak práve mám o päť dní ďalšiu kontrolu pred sebou ale aj keď prvá dopadla dobre a srdiečko nám krásne bilo..ale ešte nebolo počuť aj tak sa bojím či je to stále o.ka toho sa asi už nezbavím toho strachu
No každopádne sa cítim dobre čo je dobré znamenie drž sa
28. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syl80 já měla // 8 den,foto testu je v albumu.Nikdy dřív,jsem tak brzo netestovala
28. okt 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola33 Ahá?No tak ja som potom po ET máme dievčatko a jedného snehuliačika v mrazáčiku bála som sa dať si obe keď že z desiatich vajíčok ostali len dve embryá..a vkladali mi ju ako 5 dňovú
28. okt 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara nám to poprvé vyšlo,dvojčátka,ale bohužel v 8tt zamlké těhu ,tak teď máme další pokus z mrazáčků,tak uvidíme,držím moc palečky,ať je vše tak jak má
28. okt 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola33 No?Veď tohoto sa strašne bojím ja..už som jeden zamĺknutý potrat mala aj keď sme bábätko splodili prirodzene no bojím sa toho..hm..dúfam,že to bude konečne dobré..
28. okt 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bahara Určitě bude vše jak má ,držím moc moc palečky a budu se těšit na samé dobré zprávičky hezký večer
28. okt 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Já jsem to testla už 7 den a byla tam slaboulinká a pak sílila a sílila až se vysílila na 1,5 roku dvou rarášků Měla jsem jedno 8 buněčné a jedno 6 buněčné a dávali mě je 3 den od rozmražení
28. okt 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@crca tak to je super ,moc gratuluji k dvojčátkům
28. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky holky. Já měla slabej stín už 5. den po ET. Ale měla jsem prodouženou kultivaci, takže prckovi bylo už pět dní. Dneska jsem ve 3+1tt. Osmého mě čeká ultrazvuk. To budu 4+5tt. Nevíte někdo jestli by už mohlo bít srdíčko? Já se bojím zamlklého těhu. I když HCG jsem měla poměrně vysoké. 13. den po ET bylo 783 a 20. den skoro 7400.
Všem držím moc palečky.
28. okt 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucavka Taky ti držím palečky.Holky se ptaly na KET-to jsou mražáčky.Hcg máš vysoké,musíš věřit a nemyslet na zamlké,to můžeš mít i z Hcg 1000.Na srdíčko je brzo,to je tak 6,7 tt
28. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lola33 Děkuju a všem držím palečky,taky jsem ze začátku pořád bojovala s krvácením a špiněním,ale vydrželo to,věřila jsem Měla jsem i jedno zamlklé těhu a hned se pak ujali (po 6 měsících) tihle cvrčci ale strašně jsem se bála aby to zase nebylo zamlklé Je to boj,ale jednou se zadaří všem!!!! Nám to vyšlo po 5 letech a na 4 pokus(druhý Ket +2 Ety)Já měla ten 14 den po Ketu Hcg 800 a 20tý den přes 19000hcg Takže tfuj tfuj tfuj všem testovatelkám a držím palečky
28. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucavka jsi o dva týdny víc, těhotenství se počítá od poslední menstruace, ne od stáří embryí, takže spíš 5+1 srdíčko by mělo naskočit za týden až dva
29. okt 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kessinkaa Ahojky,jukla jsem do albumu,opravdu nádherná dálnička
29. okt 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 den, ale veelmi slaboulenká čárečka skoro nebyla vidět..ale byla tam...
29. okt 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok