Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

magdus999
7. jan 2014

@dicinka1 tak super, že sa všetko na dobré obracia, vďaka za podporu 🙂 aj ja tu len tak učumujem a vyhľadávam hlavne pozitívne správy, je super vedieť, že nie sme v tom samé 🙂 a ty si pre mňa ďalší super príklad, že sa to dá, keďže už máš dcéru 🙂 no ja mám za sebou prvé IVF, z neho idem na 5 vklad, ale posledný, lebo sa to podarí 🙂

dicinka1
7. jan 2014

@magdus999 tak sa mi to páči 🙂 poz. myslenie a je fajn sa povzbudzovat,vcera som si citala svoje prispevky z roku 2008...ked som bola na 2 Ivf,tak som pospominala...🙂ci uz na tehu,alebo na baby odtial z mk,ako sme sa povzbudzovali...atd...a ty do ktoreho centra ides?kokko sa plati u vas z KET?

magdus999
7. jan 2014

@dicinka1 chodím do Heliosu Martin a platí sa tam 160€
presne tak, veľmi to povzbudí a hlavne, baba ktorá tým neprešla, tak nepochopí. Určite sa snažia, ale to nie je ono, my presne vieme o príšerných pocitoch, ktoré máme počas 2 týždňoch čakania na výsledok a pod.

netilka
7. jan 2014

@magdus999 Budem vo stvrtok drzat palce. Ja som bola na KET v piatok a stale sa len pozorujem. Tak budeme potom aspon tyzden cakat spolu. 😉 Uz od 2. dna mam silne tlaky v podbrusku ako na ms, ale to hadam este nemoze byt. A strieda sa vo mne nadej, ze mozno ano, potom zasa depka, ze zasa nie.... ach jaj...

magdus999
7. jan 2014

@netilka ahojky moja, som rada, že si sa ozvala 🙂 veľmi, veľmi držím palčeky 😀 už aby bol štvrtok a sa pridám k tebe 🙂 a neboj, všetky pocity sú len tie správne 🙂 však sa zahniezďuje 🙂 kašli na depku, si proste tehotná a basta, však ako inak 🙂

dicinka1
7. jan 2014

baby,vtedy čo som otehotnela som citila take stipkanie v nutri,doslova akoby sa zahryzkaval niekto do mna...🙂 myslim to vazne,trvalo to cca 5 minut a prestalo,potom ma bolelo podbruško ako na kramy...

cucka25
7. jan 2014

dobry den.Mam 25 rokov a od pondelka si robim baby testy, a zatial vysledok je na foto🙂))
potrebovala by som poradit tento týzden by som mala dostat mestruaciu, ale podla testou mi asi uz ani nepride, tak neviem ci mam ist hned k lekarovi alebo pockat kym mi bude uz meskat cca týzden??bude to nase prve babatko

netilka
7. jan 2014

@dicinka1 tak to stipkanie som mala aj ja plus cca od 2. dna ma nonstop pobolieva podbrusko, skor na miestach vajecnikov - ale mala som to tak aj pri posledných 5 transferoch, len nie nonstop a v inej intenzite a nic, tak neviem, uz len cakat....

dicinka1
7. jan 2014

@cucka25 neviem,no ja by som teda sla k lekarovi,ci je babo tam kde ma byt,ci je vsetko ok..

dicinka1
7. jan 2014

@netilka no vyzera to nadejne 🙂 kedy testneš?

netilka
7. jan 2014

@dicinka1 Rozhodla som sa, ze nebudem testovat. Zatial som vzdy na 9 - 10 den zacala krvacat. A test kvôli pokuseniu radsej doma ani nemam. 😉 A pozrela som si Tvoje albumy...., mas kraaasnuuu dcerku. 🙂

dicinka1
7. jan 2014

@netilka dakujem 🙂 jezis,ja by som neodolala testovaniu,paaani ja uz 5 den po ivf testoval 🙂

dicinka1
10. jan 2014

@netilka tak ako?
@magdus999 no vcera som na teba myslela 😉

magdus999
11. jan 2014

@dicinka1 veľmi pekne ďakujem 🙂 Bodky sú už u mňa a nepustím ich 🙂 a ty ako? víkenduješ?

dicinka1
11. jan 2014

@magdus999 oddychujem,navarila som obed babke,co sa o nu staram,a terz mam 2 hodky volna 🙂

netilka
11. jan 2014

@dicinka1 Mam sa tak vselijako, stale tlaky a pichanie ako pred ms. Vcera, 7. den po vklade, som mala mierne
hnede spinenie a neskutocne bolesti, az som si musela vziat dovolenku.
Dnes to trochu ustupilo, ale pri kazdom raze, co idem na WC, mam strach
z krvacania. Tieto dni cakania su neskutocne psychicky vycerpavajuce.

dicinka1
11. jan 2014

@netilka poznam to vela sil prajem,nemysli na zle...musis dufat.....a viem ,ake je to stresujuce... 😔

magdus999
12. jan 2014

@dicinka1 tak super, oddych treba
@netilka ty sa nestresuj, to sa do teba riadne zahryzlo 🙂

netilka
12. jan 2014

@magdus999 No kiez by si mala pravdu. 🙂 Bolesti uz ustupili a uz len 5 dni a konecne vysledok. A ty sa ako citis? Vsetko v pohode?

magdus999
13. jan 2014

@netilka jasné, že mám pravdu 🙂 si proste tehotná 🙂 ja sa cítim úplne normálne, nič ma nebolí, nepichá 😉 možno prsia trochu pobolievajú, ale to je normálne 😀

dicinka1
13. jan 2014

@magdus999
@netilka no baby,už nech su vysledky 😵

magdus999
14. jan 2014

@dicinka1 veru, máš pravdu 🙂 a nech sa k nám čo najskôr pridáš 🙂

dicinka1
14. jan 2014

@magdus999 😉

magdus999
14. jan 2014

@netilka ako sa cítiš, je to lepšie? sme s @dicinka1 zvedavé 🙂

netilka
14. jan 2014

@magdus999 Viac-menej od 2. dna po vklade mam pichanie a tahave bolesti v podbrusku, hlavne poobede a vecer. Mam za sebou uz peknych par vkladov a taketo stavy som este nemala. Dnes som 11. den po transfere a, chvalabohu, menzes nikde. Ale citim sa, ako by mal dojst. Uz sa tesim na vysledok, nech je hocijaky, lebo toto neustale pozorovanie a bolesti nie je nic prijemne.
A ty ako? Nejake bolesti ci vsetko v pohode?

netilka
14. jan 2014

@dicinka1 Aj ja vravim: Nech uz su vysledky. 😉

magdus999
15. jan 2014

@netilka ja som v pohode, jedine ma prsia bolia cca od 2-3 dňa 🙂 inak nič, ale nezúfam z toho. V piatok ideš na krv?

netilka
15. jan 2014

@magdus999 Ano, v piatok idem na krv.

magdus999
15. jan 2014

@netilka držím palce ako divá 🙂 aj na nohách 🙂 ale určite sa to podarilo, veď ako inak 🙂 bolesti prešli?

netilka
15. jan 2014

@magdus999 Dakujem pekne. 🙂 Uz by motyka mohla vystrelit. 😀 Bolesti mam stale, tak budem rada, ak sa dozviem preco, popr. vysadim lieky.
Aj ty pekne veget a oddychuj, aby si mi buduci stvrtok povedala: Je to tam!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre