Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

dicinka1
16. jan 2014

@netilka no vysadit liekynemozes,ked to je tam 😉

magdus999
16. jan 2014

@netilka no ja teším na tvoje zajtrajšie správy, a ja ťa budem o týždeň nasledovať 🙂

magdus999
16. jan 2014

@dicinka1 @netilka - mimochodom dicinka má pravdu, to sa bábu nerobí 🙂

marakeschka
17. jan 2014

ahojte baby som 5dni po ket a od druheho dna mam take pobolievanie ako pred ms chcem sa opytat ci nemame skusenosti stakymto niecim a co by to mohlo byt.msby som mala dostat az22.1.ale berem estrimax,duphlaston,aprednison dakujem prosim napiste.

magdus999
17. jan 2014

@netilka - nezabudni nám dať vedieť výšku HCG, sa teším na to vysoké číslo 🙂

magdus999
17. jan 2014

@marakeschka veľmi veľa dievčat má takéto pocity, hlavne to bez z pozitívnej stránky, že to je dobré a tak to má byť 🙂 žiadne negatíva 🙂 ja som dnes 8 deň, nemám bolesti, skôr také pocity ako na menzes, také tlaky, alebo čo 🙂 to znamená, že nám pracuje maternica 🙂

marakeschka
17. jan 2014

@magdus999
@magdus999 dakujem ti za odpoved dufam velmy ze to vyslo lebo uz nemam zamrazene musela by som ist odznova na odber a tak.drzim vam vsetym palce.

magdus999
17. jan 2014

@marakeschka jasné, že sa to podarilo, žiadne negatívne myšlienky, proste si povedz, že si tehotná 🙂

kathrin17
17. jan 2014

Ja som mala pozitivny test uz 6ty den po KET

marakeschka
17. jan 2014

@kathrin17 ja som po et cakala dvojicky ale ptratila som ich.vtedy som si robila 8den test a vysiel neg.ale tehotna som bola.waw ze tebe uz 6den vyssiel.🙂

kathrin17
17. jan 2014

@marakeschka nooo ved aj ja som cumela,ale uz 6ty den boli krasne viditelne dve po 5 dnovej prefdlzenej kultivacii.Mrzi ma,ze vam to nevyslo,ale dalsi pokus uz musi 🙂. Nam ET vyslo len na asi tyzden a potom samo odislo,ale septemrovy KET uz nam krasne vysiel.Cakame krasnu zdravu babiku

netilka
17. jan 2014

@magdus999
@dicinka1
Dievcata, zazrak sa nekonal. Je to negativne. ☹ Uz som prestala verit, ze sa moze raz aj uchytit.

dicinka1
17. jan 2014

@netilka tak to sa mi vobec nepaci ☹ bola si dnes na krvi?

netilka
17. jan 2014

@dicinka1 Ano, bola som dnes na krv. Mam porobene rozne vysetrenia pocnuc genetikou, hematologiou, imunologiou.... vsade je vsetko ok a aj tak stale nic. Momentalne sme vystaveni tak psychicky, ako aj financne. A pocet vkladov uz radsej ani neratam. ☹

dicinka1
17. jan 2014

@netilka skus tersz vypnut,aspon pol roka na to nemysliet..A potom zase do boja,su tu baby cosa podarilo5,6 Ivf ....j

magdus999
18. jan 2014

@netilka veľmi ma to mrzí, tak som tomu verila....... daj si pauzu, aj ja som si dala pred týmto vkladom, začala som cvičiť Mojžíšovej metódu, oddýchla si od všetkých tých hormónov a dosť ma to nakoplo......raz sa to predsa musí podariť, kurňa!

nelly3
18. jan 2014

@netilka
ahoj, neboj raz to vyjde, uvidis, je to velmi teraz cerstve, dobre to poznam, ja som uz pocula tuto otaku, ze negativne 5x, ale bojujem dalej.

netilka
18. jan 2014

@magdus999 Dakujem. Dam si pauzu, ale az asi 2 - 3 mesacnu. Pôjdeme dakam na pobyt, vypnut od myslienok na IVF, dat sa psychicky dokopy. Takze teraz to musis zachranit uz len ty a vo stvrtok s pozitívnou spravou. Velmi, velmi ti drzim palce, aj za mna a za vsetky, ktore bojujeme. 😉

@nelly3 Urcite to raz vyjde. Mam este 5 pokusov. Len, ako sama vies, s poctom pribúdajúcich negatívnych vysledkov clovek dufa menej a menej. Aj tebe drzim palce. Mas nejake zamrazene embrya? Kolky pokus IVF?

magdus999
18. jan 2014

@netilka presne tak, keď to cítiš na pauzu, tak to urob, už máš toho dosť za sebou, musíš si oddýchnuť, mne psychicky pomáha fakt to cvičenie 🙂
no neviem, kedy dám vedieť, som v CARe dohodnutá, že prídem už v stredu, lebo hneď potom odchádzame na pár dní do tatier, ale keď sa mi bude dať, dám vedieť, ďakujem za podporu 🙂

dundul
18. jan 2014

@magdus999 jej super ako si pozitívne naladená, len tak ďalej, to je hlavný úspech, žiadna pochybnosť 🙂 posielam vírusíky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tak chytaj všetko je OK. Ver, ako som verila ja a dáš to. Posielam malú inšpiráciu - naše mimi 🙂

magdus999
18. jan 2014

@dundul jéééj ďakujem krásne 🙂 verím, veľmi verím - ešte som tak neverila, i keď som začala 7 deň mierne krvácať, bolo mi všelijako, ale stále som presvedčená, že sa to podarilo, možno v pondelok/utorok spravím testík, no uvidím - inak sa cítim fajn, jedine prsia pobolievajú od 2-3 dňa, ale verím, že je to dobré znamenie 🙂 inak už dosť čítavam o tej tvojej austrálskej metóde - sydney metóda, či ako, neviem presne 🙂 ja sa tak teším, že sa to tebe podarilo 🙂

dundul
18. jan 2014

@magdus999 ja som mala špinenie presne 7.deň je to dobré znamenie 🙂 silno, veľmi silno držím palce a netestuj skôr ako 12.deň

magdus999
18. jan 2014

@dundul to špinenie si mala veľké? ja veľmi malé, pár kvapiek krvi .....
testovať asi budem, lebo s ten deň, keď mám ísť na krv, cestujeme s kamošmi do tatier, takže mi budú volať výsledok, keď budeme akurát niekde v aute a oni to nevedia, tak sa chcem asi deň pred tým testnúť, nech mám istotu pozitívneho výsledku 🙂

dundul
18. jan 2014

@magdus999 Nie veľké, len hnedá škvrna presne na štedrý deň, veľmi som sa potešila, že sa zahryzli, ktorý deň od KET ideš na krv? Tam sa chodí na 14.deň, ja som bola 15. a keď som videla výšku, skoro som odpadla. V ničom nepochybuj, dáš to a basta. Tešim sa na krásnu správu. Ja si idem 23.1 pre preukaz 🙂

magdus999
18. jan 2014

@dundul aj ja som mala tiež také slabé špinenie 🙂 trochu krvi 🙂 aj u nás sa chodí 14.deň, ale idem 13. kvôli tomu, že cestujeme, už sa neviem dočkať 🙂 ďakujem za podporu

sanday
18. jan 2014

Ahojte su tu baby co boli na kete 13.12 v iscare 😝

marakeschka
18. jan 2014

@sanday ano ja som bola.

sanday
18. jan 2014

@marakeschka a uspesne ketko lebo u mna nie ja idem znovu a ktora si ja oproti oknu

marakeschka
19. jan 2014

@sanday jesis aky omyl ja som bola 13.1.prepac .

sariloth
19. jan 2014

Pridavam svoju skusenost: KET-2 blastocysty, 5. den po KET test negativny,7. den negativny,oplakane, 8. den som zacala krvacat,bolest brucha ako pri MS,to uz som ani nebola smutna, bola som zmierena s tym, ze to nevyslo. 9. den krvacanie rychlo preslo,rano test negativny. 9. den popoludni duch na teste-moj prvy v zivote. 10. den rano trosku silnejsi, 12. den //, 13. den HCG z krvi 680🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre