• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

7. mája 2017 
ahojte, mam otazku, mala som ET, vlozene dve embrya 5bunkove a 8bunkove na treti den, teraz som 8 den po ET (nepocitam den ET), nemam ziadne priznaky, sem tam male popichavanie a bolest hlavy, ale to je uplne minimalne, myslim si, ze to moze byt skor z utrogestanu. Myslite, ze mam sancu??? Všetky ste pred pozitivnim testom mali priznaky ako bolest, spinenie atd.??? Uz teraz som smutna, asi mi z toho zacalo sibat
20. jan 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus8 Já neměla příznaky žádné, jen asi tlaky v podbřišku a napnutá prsa, ale to bylo celou dobu stimulace. Testovat jsem nevydržela a zkusila 9. den po ET a test byl pozitivní, tak bych ještě flintu do žita neházela.
20. jan 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za povzbudzujúcu odpoveď :slight_smile: ... ja nemám ani žiadne tlaky :p...ale tak ako hovoríš nebudem ešte flintu hádzať do žita :slight_smile:) vďaka
20. jan 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus8 dnes som 11 deň po KET - celý čas nič - žiadne bolesti, možno trochu prsia, inak nič. Pár kvapiek krvi som mala týždeň po transfery a včera, v čase príchodu pôvodnej menš. a dnes som si spravila test a pozitívny :slight_smile:
20. jan 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magdus999 ahoooj, tak to gratulujeeeeem, to je velmi pozitivna spravicka :slight_smile:, ja som nemala zatial ziadne spinenie, ale vsak nadej zomiera posledna a ked nie, tak pojdeme bojovat dalej:slight_smile: ....este raz gratulujem a tesim sa s tebou :slight_smile:, je fajn vediet, ze raz to kazdu z nas caka :slight_smile:
20. jan 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinus8 hlavne sa nevzdávať a nepripúšťať si negatívne myšlienky, to je základ, treba si hovoriť, že si proste tehotná a basta :slight_smile:
20. jan 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magdus999 jasneee bojujem dalej ...no, ja si to viem predstavit a je to nadherne :D, moj problem je, ze sa bojim sklamania, ale vsak som silna zena :D ...dakujem za povzbudenie
20. jan 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 čakáme fotečku, tak šup s ňou sem :wink:
20. jan 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus8 presne, aj ja som sa bála prvé vklady sklamania, aj keď ma manžel pohladkal po brušku, som ho radšej upozornila, nech to nerobí, aby sme potom neboli príliš smutní.....teraz bola zmena :slight_smile: po vklade som si vravela, že som tehotná, aj muž sa tak správal, prihováral brušku a podarilo sa :slight_smile:
20. jan 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dundul špeci pre teba :slight_smile: sú ešte slabšie, ale budú silnieť :slight_smile:
20. jan 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinus8 tak jak píše @magdus999, je potřeba myslet pozitivně. Já jsem od chvíle, kdy jsme začali podstupovat IVF věřila, že to vyjde. V práci mám skvělou šéfovou, která mě moc podporovala a když jsme se o tom bavili tak spíš z té pozice, že už se asi do práce nevrátím, protože těhotná budu. A opravdu to vyšlo. Byl to náš první pokus.
20. jan 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@honeypet@magdus999 tak od teraz uz iba pozitivne myslim :slight_smile:)) ...takze, baby, onedlho sa tu prihlasim, ze cakam dvojky :slight_smile:)
20. jan 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus8 sa teším, ako sa ku mne pridáš :slight_smile: pozitívne myslenie je naozaj to naj zo všetkého, asi 80% úspechu
20. jan 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 paráda, je to tam :slight_smile: teraz len opatrne na horách :-P nohy hore, hladkaj bruško a teším sa na ďalšie čiarky tak o pár dní. Opatruj sa pá
20. jan 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 Gratulujem!!!! Z celého srdca!!!! :slight_smile: Takze si mi dala vzor a ked sa spamatam, mala by som ta asi nasledovat. :dizzy_face:
Nie vsak velmi suhlasim s vplyvom pozit. myslenia. Vzdy som myslela pozitivne a nic. U mna je to akesi pokazene asi....
20. jan 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dundul ďakujem, veru msuím byť opatrná, predsa len som včera mierne krvácala, takže len pohodička, nič iné :slight_smile:
20. jan 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@netilka no už aby si ma nasledovala, ako ideš ďalej? dáš si pauzu, alebo?
mne veľmi pomohlo to pozitívne myslenie, cvičenie Mojžíšovej metódy a to že som si presadila 2 Bodky, od začiatku som ich chcela, ale vždy ma presvedčili, tentokrát som sa nedala, to ma veľmi nakoplo, keď mi ich dali, takže som hneď vedela, že sa to podarí. Aj doktor mi vravel, hneď po vklade, že dúfa, že nebudú dve, tak keď odišiel z miestnosti, som mu vyplazila jazyk, však ty uvidíš :slight_smile:
ďakujem krásne
20. jan 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magdus999 Asi si dam pauzu, mesiac alebo dva. Psychicky by som to zasa neuspech nezvladla, vzdy sa z neho spamatavam tyzdne. Dve naraz si nechcem dat vlozit, lebo chcem mat viac sanci. Uvidíme. A ak nie, asi to tak malo z nejakého dovodu byt.....
20. jan 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@netilka ja som si poslednom neúspechu dala pauzu, veľmi ma to vtedy zložila, šla som aj k psychologičke, že to nie je normálne, tiež nám na nič neprišli, tak som hľadala chybu v sebe, aj to mi pomohlo, som sa vyrozprávala, bolo super.....potom som už nemala potrebu ísť opäť :slight_smile:
a asi nie je dobré, že sa už teraz na to dívaš, že chceš mať viac šancí, aj ja som to tak brala, to som stopla v hlave, že aké ďalšie šance, keď to budúce bude proste úspešné a basta :slight_smile:
20. jan 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magdus999 vsetko dobre a gratulujem :slight_smile:
20. jan 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magdus999 vyyyyborne :unamused:
24. jan 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 jezis,blby smajlik som dala ja trubka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim sa
24. jan 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dicinka1 v pohode :slight_smile: ďakujem za podporu, fakt to pomáha :slight_smile:
25. jan 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1
@netilka kočky moje, dnes je hcg 450, je to dostatočný nárast (v stredu bolo 450)? už sa môžem tešiť? alebo?
27. jan 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, v sobotu 1.2 idem na KET.Este niekto?
27. jan 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 Sprava sice nepatrila mne, ale v stredu 450 a dnes rovnako?
27. jan 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 to je super zo 113 na 450 :wink: opatruj sa mamina :slight_smile: to bude lenivy chlapec chichi :slight_smile:
27. jan 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dundul no potvorka jedna, sa schováva predomnou riadne :slight_smile:
27. jan 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 ďakujem, to bol omyl :slight_smile: som cela rozklepaná :slight_smile: streda 113, dnes 450 :slight_smile:

@dicinka1 @netilka oprava :grinning: v stredu 113, dnes 450, tak čo myslíte? je to ok?
27. jan 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 Tak to potom rastie, ktory mas dnes den?
27. jan 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok