Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

supoliatko13
23. máj 2016

Lucianna1981 Včera som pozitívne myslela celý čas, dnes už ani nie volala som koordinatorke a zajtra mám prísť ... dnes mi to zosilnelo ... začínam sa báť že sa to neujalo ☹

lucianna1981
23. máj 2016

@supoliatko13
Este predsa nestracaj nadej. Moja kamoska v momente, ked prisla do centra, zacala tak silno krvacat, ze doktor povedal, ze toto je bez sance. A mala bude mat rok. Takze kym nebudes mat potvrdeny negativny vysledok, mestresuj. Moja krstna mala normalnu menstruaciu do 3 mesiaca a tak ani nevedela, ze je tehotna. Chod na vysetrenie a nestresuj!!! Babatku take neprospieva. Velmi ti drzim palce! A kedy ides do CAR?

evit81
23. máj 2016

Ahojte baby, podarilo sa vám niektorej otehotnieť po nativ kete? Mám za sebou neúspešný ket s estimaxom a pichaním Fraxiparinu. Uvažujem nad nativom. Zostali nam 2 zamrazene embryá.

supoliatko13
24. máj 2016

@lucianna1981 si mila ale uz som to vzdala mame tam ist v piatok ale uz len nech nam to potvrdia, moc krvacam a nasadili mi estrimax, ascorutin a kanavit ale nemam pocit ze by to prestalo, po akom case mozem ist na druhy KET???

mamee
24. máj 2016

@lujza52 ahoj, ako si na tom?

lujza52
24. máj 2016

@mamee ahoj nevyšlo to :( už som po kontrole...

lucianna1981
25. máj 2016

@supoliatko13
Tak to ma mrzi. ☹ Poznam to. Nam nevysla 1 inseminacia a 3 vklady, az stvrty vklad. Takze uspech az na 5.pokus. Na KET sa da ist kazdy mesiac podla ms cyklu.

viki186
25. máj 2016

@lucianna1981 ahoj ano musim si zaklopat uz ideme do 8 tyzdna. Tak sa tesime a co ti ako?

lucianna1981
25. máj 2016

@viki186
Tak to je super. Ja som dnes 14.den po KET. Zajtra idem na krv a 1.krat k dr, tak snad uz bude nieco vidiet. Dnes som este predsa len robila potvrdzujuci test vyzera to super... 😉

supoliatko13
25. máj 2016

@lucianna1981 moc ďakujem ... a tebe z celého srdca gratulujem ... nech je všetko v poriadku

lucianna1981
27. máj 2016

@viki186
@supoliatko13
Babenky, vcerajsie hcg bolo 4200. V pondelok idem zase k dr.

supoliatko13
27. máj 2016

@lucianna1981 Ja som bola dnes oficialne negatívna ... ale nevadí idem ďalej a o mesiac sa to podarí, kaslem na robotu a budem doma marodit a oddychovať ... verím že to už dopadne dobre

kikus48
27. máj 2016

@supoliatko13 ahoj. Ja som pri prvom ivf chodila do roboty. Dopadlo to tak, ze som ochorela a babco sa neujalo. O 2 mesiace sme isli na ket, bola som doma uz 2 t predtym a teraz som 22 tt. Drzim palce.

mamee
27. máj 2016

@supoliatko13 ja som dnes 11dpt testy biele ani ziadne priznaky...takze tiez idem v pondelok len pre potvrdenie neg.krvi a po lete skusime dalsi KET. Teraz som ostala den po transfere chora, tak tiez to moze byt pricina neuspechu.

lucianna1981
28. máj 2016

@supoliatko13
To ma mrzi. ☹ Ale nestracaj nadej. Ja som ju uz sice predtym stratila, ale pozri, podarilo sa to az na 5.krat... A uz som fakt myslela, ze to nevyjde. Zazraky sa deju!!!!

viki186
2. jún 2016

@lucianna1981 gratulujeem 🙂

lucianna1981
3. jún 2016

@viki186 Ďakujem velmi pekne. ZAtiaľ vsetko v poriadku. Na sono idem o 10 dni ,tak uz snad bude nieco vidiet.

lusilik
23. jún 2016

@little_miracle Ahoj je to síce stará diskusia, ale možno si to prečítajú iné babenky, ak môžem poradiť na heterozygotné a homozygotné a iné trombofilné mutácie, syndróm lepivých krvných doštičiek, je nutné nájsť správnu dávku ...niekedy nízko molekularny heparín je nutné kombinovať s anopyrínom a pri opakovaných nezdaroch doplniť anopirin aspoň 100. Na mutácie treba proste správnu dávku a treba vyskúšať rôzne druhy, to by mal ale hematológ vedieť. Tiež je možnosť dlhodobo preventívne užívať 30 anopirín, aby sa trombofilné zmeny udržiavali pod kontrolou atď, treba zmeniť hematológa nájsť profíka, ktorý má skúsenosti s tehotenstvom kde sú trombofilné mutácie.

dadka0110
24. jún 2016

Baby ja som mala na 7den po KET ducha....dnes je 12den a ciarka krasne tmavne...v utorok idem na krv tak dufam ze bufe vsetko ok 🙂

lusesita1312
24. jún 2016

@dadka0110 ahoj ,veľmi ti gratulujem.boli sme asi spolu na OPU v Heliose 11.5.?:-) nám tiež et nevyšlo a dnes som 6 deň po ket a nemám odvahu testovať.kedy ideš na krv?budem ti držať palce..

dadka0110
24. jún 2016

@lusesita1312 jeeee no jasneeee 😊😊😊😊 ale ty si ktora ta pri mne ci ta oproti ? 😁😁....na krv idem az v utorok co bude 16 den po ale idem do BB tak preto trosku neskor...a bude tu Krajkovic tak ked mi vkladal povedal ze aby som prisla k nemu ze tu byva utorky a stvrtky....a ty sa ako citis??? Kolko ste mali vajok atd??? 😊😊😊

lusesita1312
24. jún 2016

Ja som tá oproti 🙂 že si to ty mi došlo podľa čísel,co mas v mene,lebo sme sa bavili,ze si presne o mesiac mladšia .no sranda 🙂my sme mali 5 blast.a dve sme dali na PGD,kedze máme už veľa neúspechov a dôvod sa nenašiel.sli sme aj na et,ale nič a teraz sme dali vyšetrené.citim sa fajn,obcas boli brucho.je to už naš ôsmy transfer,tak som dosť nervózna a trošku pesimista...super,ze tebe to takto vyšlo,to sa veľmi tesim.a cítiš niečo,ci nič výnimočné?a prvý et ti ako dopadol.my hcg len 11☹

dadka0110
24. jún 2016

@lusesita1312 ano ano tak uz viem 😊...my sme mali 16 vajok (asi) uz si nepametam 😂 12 ostalo vhodnych na oplodnenie, 10 z toho sa oplodnilo a po PK ostalo 7 kedno sme vlozili a teraz ket ...prvy ET nic uz na tusim 8 den mi dosla MS aj napriek utrosu takze ktv to len potvrdila ale brala som to "sportovo" a teraz som od zqciatku ratala s tym ze to nevynde, este som priatelovi oznamila ze po mraziacika pojdeme az v zime niekedy, ze si chcem trosku od toho oddychnut, no a zrazu na mna vykukol duch na 7 den tak poviem pravdu ani nejak si to neuvedomujem aj preto ze je este skoro a stat sa moze hocico...dnes mam sice 12den a ciarka zo dna nq den krajsia ale asi tomu uverim az na druhom sone....bojim sa asi tesit sa lebo ked som prisla z ET aj s fotkou tak som sa s nim stale rozpravala, zoznamila ho s mojimi psikmi 😂 a nakoniec nic z toho...predtym som len oddychovala a strazila sa a teraz vobec...vsetko ako v normapny den, aj som spavalq a teda stale spavam na bruchu a nesetrim sa 😂😂😂...pocity nejake zvlastne nemam vobec keby to test neodhalil tak ani nejak meviem...jedine som mala nadchu asi dva dni ale inak vobec nic
... a nechces vobec testova ? Dufam ze vam to uz teraz vynde 😐....

lusesita1312
24. jún 2016

@dadka0110 no tak testovať určite budem,to ja nevydržím,len asi počkám aspoň do pondelka..tiež sa nejak veľmi nešetrím, chodím čo práce,upratujem,varim...🙂tak dúfam,ze som nic nepokazila..poviem ti,uz 8x toto prežívať je dosť psycho..keď nič,tzk dáme pauzu..no snáď nebude treba..teším sa z teba,je to také povzbudzujúce,ked viem,ze to niekomu konkrétnemu vyšlo..inak tebe som napísala svoj prvý príspevok na MK,hoci to tu stále čítam 😀 ..tak dávaj na seba pozor,nech je hcg v utorok ukážkové ..inak aj tu tretiu kočku ,čo bola s nami,som stretla na prvom et a mala dosť hyperstimulak,tak neviem ako dopadla,snad fajn..tak držme si palce 🙂

dadka0110
25. jún 2016

@lusesita1312 ano neboj vsetkym nam to raz vynde urcite 😊....ja som po odbere mala tiez par dni bolesti a musela som aj bezat do MT lebo som si myslela ze mam tiez problemy ale nakoniec som mala len podrazdene vajicka ale bolesti ukrutne...nic som nemohla len lezat akonahle som sa postavila tak strasne bolesti...ale nakoniec to preslo 😊....skus na to nejak nemysliet a netrapit sa vela je to podla mna o psychike.... 😏..... budem na teba velmi mysliet a drzat velmi palce aby vam to konecne vyslo a bolo vsetko ok 😊

lusesita1312
25. jún 2016

@dadka0110 ďakujem pekne 🙂 tiež drzim palce na utorok a keď budem testovať,tak dám vedieť výsledok.raz to musí vyjsť aj nám..prajem pekný vikendik a dávaj na seba pozor 😉

supoliatko13
1. júl 2016

baby potrebujem radu, idem druhy krat na vkladanie, na druhy den po dostani mrchy som zacala brat esrimax... mam sa uz zacat setrit alebo mam to nechat tak, ostala som marodit aby som bola v klude a nie ako pri prvom chodila do prace....

kikus48
3. júl 2016

@supoliatko13 ja som sa setrila uz pred ket. Ako som pisala. Po et som chodila do prace a nedopadlo to. Oddychuj. Chod na prechadzky. Pozeraj tv ci citaj. Nemysli na ket. A hlavne sa netestuj skor ako moze byt test pozitivny aby si sa vyhla stresu.

supoliatko13
4. júl 2016

Oddychujem už 🙂 ... buduci tyzden mam už sono, som zvedavá kedy bude vklad

supoliatko13
4. júl 2016

@kikus48 oddychujem uz, buduci tyzden sono a potom vklad 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre