Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

lucianna1981
17. júl 2016

@dadka0110 Gratulujem. Dufam, ze sa vsetko vyvija, ako ma. 😉

lucianna1981
17. júl 2016

@supoliatko13
@viki186
Ahojte kočky.
Tak sa opat ozyvam. Sme v 13tt a vsetko v najlepsom poriadku. Tento tyzden idem zase na kontrolu a to by uz drobec mal mat 7-8cm. Tak sa tesiiiiim. 😉 Vy ako?

dadka0110
17. júl 2016

@lucianna1981 dakujem 🙂 ... ano zatial sa drzime a vsetko je ok 🙂

lucianna1981
17. júl 2016

@dadka0110
Tak len tak ďalej... 😉

supoliatko13
20. júl 2016

@lucianna1981 ahoj ja som bola vcera na druhy vklad, tak uz len lezkam a oddychujem

supoliatko13
20. júl 2016

@lucianna1981 ahoj otázka, druhy deň po a uz mam tlaky v podbrusku je to normálne či mám sa začať báť... prvý krát som to nemala v tedy som si pichala, teraz si vkladam utrogestan a plus jem estrimax, môže to byť asi aj z toho .... mam pocit že to moje telo sa blázni

kikus48
20. júl 2016

@supoliatko13 ahoj, aj ja som to mala, v podstate cele tehotenstvo ma boli brucho a hodne. Zacinam zvazovat ci to nerobia hormony, nejak viac relaxuju panvu, lebo teraz mi vratili utrogestan a zas ma rovnako boli brucho.

supoliatko13
20. júl 2016

@kikus48 myslím si to aj ja lebo prvý krát som si pichala progesterón a nič som necítila ale teraz ako mam utrogestan to je iné a tiež ti dávali po dve kapsule 3x denne? Ono po tých všetkých hormónov to telo musí asi niečo robiť ...

kikus48
21. júl 2016

@supoliatko13 ahoj. No zacala som utrogestanom spolu s dufastonom, okolo 11 dna po ket som zacala spinit, este predtym neskutocne bolesti. Lekar z ivf na mna pozeral tak trochu ze o co tocim. Kedze som mala pozitivny test, zvysili mi urtrogrestan na 3x2 cps. Napriek tomu vsetko to pokracovalo, tak som presla na inj prolutexu. Bolesti boli riadne, pohotovost - tyzdenne aj pre spinenie a bolesti. V 8tt mi diagnostikovali syndrom miznuceho dvojcata. Potom spinenie ustalo, ale bolesti dalej. Take menstruacne pretrvavali este do vysadenia progesteronu, potom ma zas bolela akoby panva. Teraz v 30 tt mi vratili utrogestan a uz 2 dni mam pocit akoby pred ms. Preto si myslim ze je to z hormonov. Drzim ti palce, vsetko to prejde, hlavne aby sa babco uchytilo. Oddychuj vela a nevsimaj si to.

kikus48
21. júl 2016

@supoliatko13 este mne pomahala tepla sprcha. Ale pozor, nie dlho a nie na brusko aby si si zbytocne neprekrvovala maternicu. Vsetko su to hormony, v tele sa zacina tvorit progesteron a umelo sa aj dodava. Okrem toho aj vek ma svoju ulohu. Asi je lahsie byt tehotna ked mas 27 ako po 30 🙂 . Mozno nam to maternica takto dava najavo 🙂

supoliatko13
21. júl 2016

@kikus48 ono ťa bolesť sa dá vydržať,je to zatedy také slabé .... lezim a oddychujem 😉 je to predsa len druhy pokus už a chcem aby bol aj posledný.... ja mám 28 tak dúfam že to bude ľahšie 😃 ale aj tak veľmi pekne ďakujem

kikus48
21. júl 2016

@supoliatko13 drzim ti palce. Viem aky je to vsetko stres, je hrozne ze takym niecim treba prejst, ale vytuzene babetko za to stoji.

lucianna1981
21. júl 2016

@supoliatko13
Neboj nic. Len pozitivna mysel a tesit sa. Telo reaguje rozne, tak sa nestresuj. Drzim palce. 😉

supoliatko13
21. júl 2016

@kikus48 , @lucianna1981 presne tak 🙂 s nohami vylozenymi si pockam na pozotivnu odpoved

supoliatko13
30. júl 2016

Ahojte mám otázku som jedenásty deň po ket, beriem stále utrogestan a estrimax a ani nekrvacam. Ale test je negatívny, myslela som si že tam bude aspoň náznak... alebo sa nám to nepodarilo čo

kikus48
30. júl 2016

@supoliatko13 urob si test az zajra rano. Mal by sa na 12 den po ket, niekde dokonca 14. A hlavna je krv. Asi na nu ides v pondelok? Niekde som citala ze aj pri 100 hcg moze byt test negativny. Ide o to ako oblicky hcg vylucuju/reabsorbuju.

supoliatko13
30. júl 2016

@kikus48 až na stredu ma objednali. Povedali že 14 až 15 mam prist a v utorok sa mi nedalo tak ideme v stredu a druhá vec som to testovala na lacnom teste a teraz som čítala že tie lacne to tak rýchlo neukazujú , možno to je kravina ale aspoň sa s tym utesujem

kikus48
30. júl 2016

@supoliatko13 prvy krat som sa testovala pomaly od 6.dna. Vkuse som cumela na testy. Druhy krat som povedala ze pockam na krv. Ale 11. Den som zacala spinit tak som zrobila test a bol slabo pozit. Ale to som cakala dvojicky. Takze este je cas 🙂

supoliatko13
30. júl 2016

@kikus48 pockam ... musim vydrzat

kikus48
30. júl 2016

@supoliatko13 tehotenstvo ma naucilo jednu vec: nic nebude skor. Ani test, ani usg zmeny, ani srdiecko a toboz nie pohyby. Takze vydrz a hlavu hore. Nie nadarmo ides 14 den na testy.

jana954
3. aug 2016

Ahojte baby, ostal mi utrogestan, nemate zaujem?

lucianna1981
10. aug 2016

@supoliatko13
Tak ako? Dufam, ze nam napises pozitivne spravy. 😉

sisikiki
10. aug 2016

Ahojte, 30.7 som bola na KET - dnes /10.8/ test negativny a mrcha nikde...az v piatok na krv. To je na porazenie toto cakanie ... :-O

supoliatko13
11. aug 2016

@lucianna1981 nepodarilo sa opäť, v novembri ideme zas ... ja neviem kde robím chybu, nemám ani 30, stále som ležala ... osud to tak zariadil

illinka
11. aug 2016

@supoliatko13 napodobne...😔

dadka0110
11. aug 2016

@supoliatko13 neviem kolky krat je to neuspech , ale nabuduce skus zit uplne normalne 🙂 bez velkeho lezania a pozorovania sa 🙂 mne to pomohlo...uplne som to vypustila z hlavy a aj na bruchu som spavala, proste ako vzdy a podarilo sa 🙂 budem drzat palce

kikus48
11. aug 2016

@supoliatko13 nie je to tvoja vina. Aj ked embryo vyzera na prvy pohlad dobre, nemusi byt v poriadku. Preto sa nemuselo uchytit. Je to ako s vajickami, u zeny po 30r je v poriadku kazde tretie. Neboj sa. Bude to v poriadku. Urcite sa to podari.

lucianna1981
13. aug 2016

@supoliatko13
@illinka
Zienky, viem, ze je to tazke, ale napriek tomu vas chcem povzbudit.
Ked sa to mne podarilo po 4 rokoch!!!!
A to som uz bola psychicky dosta na dne. Nie zufala, ale proste som neverila. Mozno to vyznie blbo, ale aj na posledny (ten uspesny vklad) som isla na 100% presvedcena, ze to ZASE nevyjde, ved preco by aj, ze zase prideme o dalsich 160€. A tak som totalne na to nemyslela ani po vklade. Doma som tvrdo makala okolo stavby, ziadne lezanie...nic. A bolo to tam!!!! Skoro som odpadla. Teraz tahame uz 17.tt. A tak vas chcem povzbudit: Zazraky sa deju!! A hlavne, ked to najmenej cakame. Akoby ten hore nam chcel dokazat, ze sme strasne slabe stvorenia a aj tak je vsetko v jeho rukach.
Velmi vam drzim palce a prajem ten pocit naplnenia, ked na teste uvidite tie nadherne dve //. :-*

lucianna1981
13. aug 2016

@sisikiki
Tak ako dopadla krv? Dufam, ze dobre a uz sa tesite...

sisikiki
15. aug 2016

@lucianna1981 ahoj, zial nevyslo to. Bolo to prve KET. Je to velke sklamanie, ale treba ist dalej. Bol by to zazrak na 1x, ale velmi som v to verila. Skusim zase na konci septembra, takze drz palce :-O

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre