Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

danielle123
23. máj 2018

@vrds ahoj ešte som sa netestovala asi az v nedelu 🙂

danielle123
23. máj 2018

@buxus24 ahoj já som bola na ket v 15.5 čakám teda aspon do nedele kym si urobím test ty si bola už ci len pojdeš?

buxus24
23. máj 2018

@danielle123 ahoj držím prsty...ja som bola v januáry žiaľ neúspešne.... Tak ideme v júli ...ešte máme 2mrazacikov... Vkladáme naraz,lebo sú spolu.... Držím ti prstu

danielle123
23. máj 2018

@buxus24 ďakujem no som zvedavá no neviem zdá sa mi že nemám žiadne príznaky tak neviem, a ty si už bola na kolkych vkladoch ? je mám vlastne len dve za sebou. máme ešte jedno zamrazdené tak žeby do tretice ? uvidíme tiež držím palce a jak to že ste nešli hned na druhý cyklus na ďalší vklad ?

buxus24
25. máj 2018

@danielle123 nešli sme hneď,nebola som natom psychicky ok.musela som sa pozbierať,aj muž.preto sme to odložili. Embrijka počkajú...a nechcela som to robiť pri takomto strese.

danielle123
25. máj 2018

@buxus24 aha jasné chápem, tak budem držať palce 🙂

danielle123
27. máj 2018

ahojte tak mám 12deň po vklade no a na teste je uplne slabučka druhá čiarka no tak skúsim ešte zajtra či bude lepšie vidno a potom pôjdem na krvný či to potvrdí alebo nie 🙂

katik70
2. okt 2018

Ahoj danielle123 potvrdilo sa ti tehotenstvo krvným testom? Som 6 deň po KET a zatiaľ iba 1 čiarka

regina24
29. nov 2018

@dundul dobrý deň dnes je 11den od Et a test na. Stále negatívny kedy by malo ukázať test pozitívny?
Ja som na 7den začala špiniť hnedom e nie moc len troška .
Poraďte mi čo ste cíti aké príznaky ste mali ?
Vám gratylujem

dundul
29. nov 2018

@regina24 zalezi od toho, v akom stadiu vam vkladali embryo, my sme mali po predlzenej kultivacii 5 dni a uz na 7.den bola druha ciarka. Podla toho dedukujem, ze 12.-13.den uz urcite, aj od testu zalezi, tiez aj od uhniezdenia- ked sa uhniezdi a telo zacina produkovat HCG. No su aj pripady, ze test nic a krv pozitivna. Netreba zufat, 14.den treba zobrat krv a tam sa potvrdi, alebo nie. V kazdom pripade drzim silno palce, nech sa dockate vytuzeneho ❤️

fialka1318
20. dec 2018

ahojte som tu nova, doteraz som len citala vsetky prispevky a snazila sa to zvladnut sama ale nejako mi to nejde..som po ket 5dnovej vcasnej blastocysty a bojim sa si urobit test:( ako ste to mali vy?

ms406
21. dec 2018

Ahojte ja som dnes 7 den po ket a test snehobiely...

ms406
21. dec 2018

@fialka1318 ktory den si po vklade?

fialka1318
22. dec 2018

@ms406 ahoj tak ja som dneska 10 den po ket ako som spominala po 5dennej pk. To uz sa mala davno ukazat ciarka ale nic tak uz viem ze nic z toho☹ to som aj minule tak mala ☹ jedine co mam su strasne bolesti v podbrusku ale to asi kvoli tomu ze mi progesteron a estrimax brzdi menstruaciu☹ ty si si uz urobila test dneska? Nevzdavaj sa este ma babenko cas🙂 ja verim ze sa ti to podari🙂 ja idem v januari do brna o novy ivf cyklus lebo uz nemam ziadne mrazaciky☹

ms406
22. dec 2018

@fialka1318 ahoj ja som dnes 8 den po vklade test som si nerobila, iba vcera...chcem si spravit na 10 den a to bude 24.12. 😊 brucho mam ako balon asi tiez z estrimaxu a progesteronu...kedy ides na krv? Mne kazali 28.12.

ms406
22. dec 2018

@fialka1318 toto je moje prve ivf a prvy ket, takze to nemam velmi s cim porovnavat, vsetko je pre mna nove...na et som nesla, lebo som mala hroziaci ohss...este mame 3 mrazacikov...este to nevzdavaj, ciarka sa este moze ukazat, mne sestricka povedala ze mam testovat az 12-13 den najskor, no jasne ze som nevydrzala...ja mam inak tiez taky vnutorny pocit, ze nic z toho, ale nadej umiera posledna...😊 vklad som mala inak presne na moje narodeniny 😊

fialka1318
25. dec 2018

@ms406 ahoj tak ja uz viem ze nic z toho citim to☹ dneska som 12den po ket a stale ziadna ciarka. Na kotrolu idem 27meho len den pred tebou🙂 do ktoreho car chodis? Ja idem zmenit gyn fiv za iscare 🙂 baba co bola so mnou na vklad bola v nemocnici na krv pred sviatkami ako samoplatca a a jej povedali ze nema ziadne hcg tak tiez ide skusit este iscare a potom do brna ako poslednu sancu🙂 nadej umiera ako posledna ako hovoris🙂 a ty ako? Uz si si robila test? Drzim ti veeeelmi prsteky nech ti to vyjde🙂 ja som sa nejako zmierila ze v gynfive sa nam to nikdy nepodari lebo tam maju zly pristup..len peniaze riesia a nic nevysvetlia poriadne🙂 tak to ti musi vyjst ked si mala vklad na narodeninky🙂 vsetko najlepsie🙂 mna ziadny nezdareny vklad neporazi 🙂 mala som znamu ktora bola na 5inseminacii a 6ivf a na ten posledny krat sa jej podaril krasny modrooky chlapcek🙂 musime verit a hoci bude to trvat dlhsie raz to vyjde🙂

ms406
25. dec 2018

@fialka1318 ahoj tak ja som dnes 11 deň po ket a tiez ziadna ciarka...😞 takze narodeninovy ani vianocny zazrak sa nekona 😞chodim do Ferticent a zatial som bola spokojna, uvidime ako to bude dalej...je to zatial moj prvy vklad este mam 3 mrazaciky...takze si sa rozhodla na 2 ivf iscare a s Brnom este pockat? Mne ten Ferticent vyhovuje aj preto, ze ho mam cez cestu...tak budem Ti drzat palce aby bolo druhe ivf uspesne ja sa tiez neplanujem len tak lahko vzdat 💪😊

fialka1318
27. dec 2018

@ms406 este pockaj na krv mozno tam sa hcg ukaze..predsa len tie tehotenske testy nie su 100% 🙂 hm ja nemam do ba daleko tak preto tam chodim 🙂 som sklamana ze to nevyslo kedze to bol bol druhy ket ☹ ale musim ist dalej este mam pred sebou dve ivf cykly 🙂 to ma posuva vpred🙂 aj ja som velmi chcela babatko pod stromcek 🙂 snad buduce vianoce🙂 teraz mam par mesiacov pauzu po prvom ivf tak sa chcem hlavne zrelaxovat🙂 a nacerpat novych sil na dalsiu stimulaciu🙂 a ten ferticent je kde? 🙂 ja som mala 8 mrazacikov ale do stadia blastocysty dosli len dve a z toho som mala dve kety🙂 tiez som mala ohss☹ a preto som nemala et ☹ jj ja idem dat este sancu iscare u nas a potom do brna lebo neviem ako by som zvladala popri praci chodit do brna☹ a aj manzel ma 4smenku tak je to tazsie☹

fialka1318
27. dec 2018

@ms406 to mas super ze mas centrum cez cestu🙂 zavidim tisko🙂😉 dneska ked som bola u gynka tak prisla jedna baba ktora bola v brne uz 5x a az teraz sa jej podarilo ze ma aj srdiecko☹ 3x otehotnela a srdiecko nebolo ☹ brno je velmi dobre 🙂 a ona to mala velmi vazne tak je prenu zazrak ze sa im to podarilo🙂 takze treba verit a babenko pride🙂 a tebe drzim prsteky nech ti zajtra povedia dobru spravu ze babenko si spokojne spinka v tvojom brusku🙂

ms406
29. dec 2018

@fialka1318 ahoj tak bola som vcera na krv a je to negativne...cakala som to...rozmyslam, ze sa doktora opytam, ci nemam zajst na hematologiu alebo imunologiu, ci nahodou nebude problem niekde tam...viem, ze je to este skoro po prvom vklade, ale aspon by som mala istotu...Ferticent je v Bratislave, je to take mensie centrum a take rodinne prostredie...a ze vraj aj lacnejsie oproti inym centram...takze teraz pockam na menzes a potom pojdem na kontrolu a ked bude vsetko ok naplanuju mi dalsi vklad...ty kedy ides na konzultaciu do Iscare?

mkatkam
29. dec 2018

@ms406 ahoj, ak môžeš chod si už naozaj vybaviť reprodukčnú .ja som tak prišla o 4 embrya.raz mi vkladali dve,potom bol Ket a rozmrazenié prežilo len jedno.az potom mi robili reprodukčnú..naslo sa dačo..postupnw sa to natiahlo na celý rok kým som znova absolvovala druhe ivf.

ms406
29. dec 2018

@mkatkam ahoj dakujem za radu, asi to zacnem riesit hned po novom roku...a co vsetko obnasaju take vysetrenia? Len vezmu krv? A potrebujem aj odporucanie od lekara z centra?

vivinka105
29. dec 2018

Baby, precitala som si vaše príspevky. Držím Vám veľmi prsty. Nájdem umiera posledná a boli to vaše prvé vklady, či? Určite by som absolvovala hematologiu a reprodukčnú imuno. Podľa mna by to malo byt povinne!!😖 tiež som mala OHSS a tyzden v nemocnici a tyzden som behala po infúziách na Vianoce minuly rok. Na Valentína vklad, uchytilo sa hneď na 5 deň som už mala čiarku, žiaľ som potratila nejaký 4-5tt. Potom som absolvovala imuno, vyšli nejaké vyssie hodnoty a začala brat Medrol s tým, že o 6-8 tyzdnov na kontrolný odber. Lenže o 2 tyzdne užívania som zistila, že som tehotná 😂❤️🤗. Musela som otehotnieť pár dni potom, ako som ho začala brat. Po 2 rokoch snaženia, minutých kopu peňazí, neustále cestovanie sa to podarilo. Držím Vsm silno palce a hlavne Som Vss chcela psychicky podporiť a povzbudiť. Inak po potrate dojdi kupila psika, tak určite aj to k tomu dopomohlo. ❤️

fialka1318
31. dec 2018

@ms406 ahoj tak to mi je luto 😐 drzim ti velmi prsteky nech to vyjde 😉 ja som sa s manzelom dohodla ze si v januari od toho trocha oddychneme a vo februari idem do iscare na konzultaciu a tiez chcem pobehat vysetrenia vsetky ktore sa daju 🙂 lebo som mala uz dva kety blastocysty a nic 😔 chcem vediet preco sa to neuchytilo,kde je chyba 😥 lebo v gynfive nam ziadne vysetrenia ani nerobili mne len hormonalny profil a manzelovi spermiogramy 3 a jeden sme si platili za 200€spermpack.. A ani nam nepovedali o ziadnych vysetreniach 🤔 len tu od bab som sa dozvedela ze su aj ine vysetrenia ako to co nam ponukli tam😟 hm tentokrat to uz vyjde uz som pozitivne plne naladena a verim ze rok 2019 bude pre mna stastim a ze mi bocian donesie pod stromcek babenko❤ to znie dobre ten ferticent ked je tam rodinne prostredie 😉 hlavne musim zistit pricinu lebo nechcem zazit dalsie take depresivne ivf 😢 teraz na tom zamakam 😉 a to ta aj z centra mozu na tu hematologiu poslat a reprodukcnu alebo gynekolog? 🙂

fialka1318
31. dec 2018

@vivinka105 ahoj tak v prvom rade gratulujem k babenku 😗 dodala si vieru ze sa to da aj inak ako si pichat kopec injekcii 🙂 ja mam morca a andulku 🤗 dakujeme za povzbudenie dobre a to cita a dodala si urcite kazdej z nas nadej a povzbudila si 😘

ms406
31. dec 2018

@fialka1318 nasla som na nete reprodukcnu imunologiu https://www.imunovital.sk/nase-sluzby/reprodukc... a rozmyslam, ze sa tam objednam...len neviem, ci sa mam o tom poradit s doktorom z centra, pripadne nech mi da vymenny listok, alebo tam ist bez toho...Aj sa tam plati za vstupny pohovor aj vysetrenia, ale snad to nebudu nejake velke sumy...a zase to mam cez cestu 😊a tu hematologiu este hladam, kde by som sa objednala...ja som dnes dostala ms a potom sa mam ukazat v centre tak asi este pockam a uvidim co mi povedia...mne robili este na zaciatku nejake testy na protilatky proti spermiam a este nejake vysetrenie na autoimunitu a prave v tej autoimunite som mala cosi pozitivne...ale nikde ma neposlali a nic sme s tym ani nerobili...ziadne dalsie vysetrenia...je to beh na dlhe trate toto vsetko ale tak nemozeme to vzdat...najhorsie je sa pozbierat z neuspechu a ist dalej bojovat...pre mna posobi deprimujuco aj to, ze vsetky moje kamaratky dookola uz deti maju...jedno, dve, dokonca maju deti aj take co ich nechceli...a ja si pripadam ako v bludom kruhu z ktoreho niet cesty von...tak snad bude pre nas rok 2019 uspesny a dockame sa vytuzeneho babatka 🙏

ms406
31. dec 2018

@vivinka105 ahoj dakujeme pekne za povzbudenie 😊 tiez som sa chcela opytat, co vsetko take vysetrenie obnasa, ci vezmu len krv, alebo aj cosi viac a ci sa da objednat bez vymenneho listka, alebo musi byt odporucanie...dakujem 😊a prajem vsetko dobre 😊

vivinka105
31. dec 2018

@ms406 viem že na reproimunologiu má poslali z centra s výmenným lístkom. Chodila som do Ba Mudr. Behunova imunovital tuším. Vysetrenia sa cenovo dali. Prvý odber tuším 50€ konzultácia tuším 30€ a tak. Hematologia tam má poslala tuším z toho imunovitalu do NR chodím, perfektný doktor un ho som neplatila nič a to k nemu chodím cele tehu. Výmenný ti môže dať aj tvoj gynekolog alebo obvodný. Držím palce ❤️

mkatkam
4. jan 2019

@ms406 ahoj áno treba výmenný lístok.bud od tvojho gyndosa, všeobecného alebo car. Ja som mala k nemu dlhšiu cestu;) Na hematologiu som poprosila lekára v car Brno aby odporučil,jeho lístok som ukázala mojej všeobecnej a ta mi vystavila výmenný lístok a objednala som sa podľa spádovej oblasti tu v Bratislave k milosrdnym -MUDr.Cechova. na reproimuno má poslal gynfiv ale tak to ti tiezmozu vystaviť tvoji lekári.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre