Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

mkatkam
4. jan 2019

@mkatkam a sú to všetko vyšetrenia odberov krvi.len sa priprav že to dlho trvá reproimuno mesiac sa čaká na výsledky a Hematologia som čakala asi aj 3 mesiace na termín a potom asi aj mesiac na výsledky.

kikuska9935
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ms406
21. jan 2019

@fialka1318 ahoj 🙂 ako sa maš? už ste boli v Iscare, či ešte sa len chystáte? ja som bola v centre, že sa idem dohodnúť na dalšom vklade, ale pri kontrole mi zistili, že sa mi robia polypy tak ma poslali na hysteroskopiu...teda kontrolu výstelky maternice, robí sa to pod narkózou...bola som z toho dosť v šoku, lebo ja som nikdy nemala problemy s cystami, polypmi a podobne, ale tak to sú asi dôsledky hormonálnej stimulácie...myslia si, že problém u mna je estrogénová dominancia, preto mi aj sliznica tak divoko rastie... mám ju vysokú...lenže tento problém mám ja už dávno, tak neviem prečo až teraz...a či bolo vôbez vhodné pripravovovať ma na KET estrimaxom keď ja mám toho estrogénu zrejme veľa? neviem už sa v tom strácam, ale tak určite idem na to vyšetrenie, lebo ja si tiež myslím, že u mna bude problém asi tá hormonálna nerovnováha...lenže mne hormonálny profil robili a ten nevykazoval nejaké odchýlky...takže tak...príbeh nekončí a bude to ešte zrejme zaujímavé...

mkatkam
21. jan 2019

@ms406 ahoj no škoda že sa ti to skomplikovalo.len som chcela povedať ,že ak je dosť vysoká sliznica a profil máš ok, netreba estrimax. Ja som to odmietla v gynfive na základe rád tu na koníku a českých fórach.a potom neskôr v Brne mi to tiez tak aj povedali aj urobili. Neviem prečo na Slovensku to len do nás pchaju doradu a nerozlišujú.mam 38r.

ms406
22. jan 2019

@mkatkam tak ja ju mam praveze az velmi vysoku a tym estrimaxom sa to asi este zhorsuje...ked sa mi zacali tvorit polypy...no pockam si na vysledok z tej hysteroskopie a uvidim co dalej...vraj ked sa to potvrdi tak ma budu mesiac dva liecit progesteronom...a potom pojdem snad na dalsi vklad...ja mam 33

mkatkam
22. jan 2019

@ms406 veď práve si písala že máš vysokú,nechápem prečo ti to vôbec kázali užívať.ja som mala v gynfivepocit že totalne to brali jak na páse...že dávame to vždy,tak užívaj. keď som sa opýtala že či ozaj musím,že ak je to len kvôli výške,,žena mam dosť vysokú,tak kukala na mňa jak na zjavenie že čo si to dovoľujem a odtiaľ to mám.drzim palce nech sa ti to dá rýchlo do normálu.

lapaloma1987
1. mar 2019

@fialka1318 ahoj ako ti to nakoniec dopadlo???
@dundul ja som mala vcera spinenie a aj krv na toaletaku (prepactte za opisovanie priznaku) panika a plac a dnes rano ani v noci nic....som bola vcera 7den po ket..... 2-4den som mala obcasne pichanie..... je to zasiatok ms alebo sa to uhniezdilo? Som zufalaaaa 😭

dundul
1. mar 2019

@lapaloma1987 moze byt aj uhniezdovanie, chce to klud, pre istotu si urob test s citilivostou 10 mne uz na 7 den po KET ukazal ducha a potom kazdy druhy den som testla, ci silnie

mia91
3. mar 2019

@lapaloma1987 ahoj akurát som 8 deň po ket tiež spinim a aj som medzitým zakrvacala ale snáď je všetko ôk ja proste verím ze áno 😊

1peta67
22. máj 2019

Caute. Som po KET, vkladali mi jedno 5 dňové embryo. Pridávam foto testovania.

ppetkab
22. máj 2019

@1peta67 super,gratulujem! 😊 viem,aky je to krasny pocit! Bodaj by ho zazili vsetky zienky!

1peta67
22. máj 2019

@ppetkab Pravda! Každá žena, ktorá podstúpi IVF vie aké to je náročné pre organizmus a vydreta cesta. Preto by si to mala každá jedna zaslúžiť. 🙂

fialka1318
6. jún 2019

Ahojte tak som tu opat..nijak som nedopadla cele ivf v gynfive jedna hroza..prehormonovana mnozstva liekov ktore mi netrebalo ..ohss..a obe kety nevysli ☹ ked sme si boli pytat vypis z karty strasne nieco zaplatili sme zato a ziadne vysledky tam neboli ani nic..len to co sme mali doma nam okopirovali nic viac..zaplatili sme tam za 4mesiace vyse 3000€ a sestricky neprijemne ..brali nas ako na pase na info neochota..proste strasne ...za ten cas co som nebola tu som absolvovala hematologiu ,reprodukcnu imunologiu plus genetiku..kde nemame ziadne problemy ..len manzel ma zly spermiogram a ja polycysticke ovaria..

fialka1318
6. jún 2019

Teraz som v iscare kde sme cakali na vysledky vsetkych testov ..ako vitamin beriem uz 5ty mesiac inofolic combi co ma dost dobry ohlas a prvy mesiac ked som ho brala som dostala sama menstruaciu co som nedostala uz tolko rokov ..

fialka1318
6. jún 2019

Teraz som cakala na menzes beriem 5ty den letrozol a oddnes si picham meriofert a od zajtra uz aj cetrotide 🙂 v pondelok mam druhy ultrazvuk a odber by mal byt buduci tyzden vo stvrtok alebo piatok alebo od dna odberu sa dam vypisat na pn obvodakom 🙂 tentokrat chcem ist na vklad plne oddychnuta po odbere kaslem aj na robotu 🙂 minule som makala uz druhy den po odbere s ohss ..mam fyzicky a psychicky narocnu pracu a som sla na vklad uplne vycerpana po poobednej ktoru som robila do polnoci a rano o 9tej som mala vklad..tentokrat som si pockala a nic nepodcenim uz 🙂 telo a jeho regeneracia po odbere su dolezite 🙂 tiez pijem 5-6litrov vody 🙂 a jem bielkoviny co mi v gynfive nepovedali 🙂

fialka1318
6. jún 2019

Dufam ze vajicka budem mat kvalitnejsie v iscare kedze neberiem take kvanta liekov a injekcii ako v gynfive 🙂 a taktiez to velmi potesi ked viem ze nemam ani po genetickej,hematologickej a reprodukcnej imunologie ziadne problemy 🙂

fialka1318
6. jún 2019

Ukludni to 🙂 tentokrat uz len cakam aby tie vajicka vysli a boli krasne lebo ma to asi psychicky zruinuje ☹ tentokrat som do toho vlozila vsetko 🙂 takze mi nic ine neostava len verit 🙂

fialka1318
6. jún 2019

Drzim aj vam vsetkym prsteky a potom sa ozvem co a ako 🙂

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
6. jún 2019

@ms406 awoj ako sa ti dari? Prepac ze som tu tak dlho nebola ale som mala vela vysetreni 🙂 pisala som tu na stranku 🙂 ze co mam nove 🙂 dufam ze sa ti podarilo mat drobceka v brusku 🙂 prajem ti to velmi 😉

regina24
13. jún 2019

Ahojte baby chcem sa spitat na 14den o vkladu jaký hodnotu HCG ste mali ?
Dalo sa vydiet niečo na sone ?
Ďakujem 🙂

ms406
14. jún 2019

@fialka1318 ahoj 🙂 ja som tu tiež dlhšie nebola 🙂 odkedy sme spolu naposledy písali tak som toho absolvovala pomerne dost 🙂 kvoli tej vysokej sliznici ma poslali na hysteroskopiu, ktorú som absolvovala niekedy vo februari, nic mi tam nenasli, hned nato som isla na dalsi vklad, aka bola moja radost, ked som mala po 5 dnoch od vkladu ducha 🙂 ciarka pekne silnela, az zrazu zacala slabnut, hcg na 14. den od vkladu som mala iba 70 a potom to uz klesalo...tak som sla na imunologiu, vzala mi krv a tam mi vysli viacere hodnoty zle...mam malo zeleza, malo vit D, mozno mam celiaku, nieco s krvou a aj tie imunologicke hodnoty mali odychlky...tak mi predpisala zelezo, vit D, sla som na gastro - gastroskopiu, hematologiu a ze s vysledkami spat...na hematologii mi nenasli nic, na gastre tiez nic a momentalne cakam kedy ma objednaju spat na imunologiu, ze jej ukazem vysledky a ona urci co dalej...ale kedze mi nic nenasli, tak pojdem zrejme na dalsi vklad mam este 2 embryka tak rozmyslam, ze si ich dam vlozit 2 naraz a uvidime 🙂

ms406
14. jún 2019

@fialka1318 ak som to spravne pochopila tak vcera alebo dnes si mala odber? tak napis ako si dopadla, drzim palce 🙂

regina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
14. jún 2019

@ms406 ahojky tak to mi je luto ☹ ale aspon vies ze je mozne aby sa ujalo babenko 🙂 vcera som bola na odber odobrali mi 11vajok v pondelok ked som bola tam bolo len 10 a 1no este stihlo narast 🙂 dneska mi maju volat ze kolko sa ich oplodnilo 🙂 tentokrat skusam aj macs (separaciu spermii) lebo manzel ma vela spermii nepravidelnych tvarov a preto minule tak malo blastocyst sme mali ☹ preto uz to vyskusam 🙂 citim sa po odbere strasne,nemam ohss jak v gynfive ale boli ma podbrusok velmj ☹ od vcera vecera som brala uz progesteron a estrofem a oddneska uz aj picham rano injekcie prolutex..a utorok mam vklad 🙂 uz sa nejako nato psychicky pripravujem 🙂 tentokrat som sa dala vypisat uz od odberu na pnku a do prace nemienim ist pokial nepojdem na krv 🙂 minule som po odbere v bolestiach pracovala fyzicky a znicilo na to uplne a este najlepsie ze som na vklad sla unavena ☹ niektore baby pisali ze si davaju vkladat 2naraz 😉

fialka1318
14. jún 2019

@ms406 ze to nepomoze vraj k uspesnosti ale ze maju ak sa vydari 2babetka a nemusia platit este jedno ivf 🙂 manzel nechce dvojcata sme sa o tom rozpravali a sme sa dohodli aj ze toto je nase posledne ivf - do tretieho uz nepojdeme ☹ nici mi to telo aj zdravie velmi ☹ ja ti hlavne drzim prsteky a dufamze aj vysledky dopadnu dobre a ze nieco imunologicka vymysly 🙂 len je to take divne ze si mala ciarocky aj hcg a potom zmizli ☹ neviem si ani predstavit ako si sa citila ☹ mne este ani jeden vklad nevysiel ☹ cize nic nam ine neostava len verit ze to bude ok 🙂 a tentokrat si test urobim az na 10-11 den lebo predtym som stresovala a robila si ho furt 🙂 hh ak sa ma podarit tak sa podari 🙂 ale s pristupom lekarov v iscare som spokojna a aj embryologicka sa mi nesnazila vselijake blbosti nahovorit 🙂 a vklad chces az po navsteve imunologicky? 🙂

ms406
19. jún 2019

@fialka1318 áno az po tej navsteve imunologicky nakolko aj zle vysledky mi vtedy vychadzali aj z imunologie, nejake cytokinini neviem ci som to napisala spravne 😊 vcera som bola na krv a objednali ma na 27.6. tak uvidime co mi povie...takze ty si mala vcera vklad? To je super a ako sa citis? Kolko mate nakoniec blastocyst? Ja ked som bola prvy krat mali sme 18 vajicok, 14 sa spravne oplodnilo a len 4 blastocysty z toho boli...2 este mame...ja som inak po tom druhom vklade dostala na druhy den taku strasnu migrenu, potom mi zase tieklo z nosa cely den a nakoniec ma tak bolel chrbat, ze som mohla iba stat...ani sadnut ani lahnut...mas pravdu bolo to hrozne, lebo pokial vychadza ten test negativny tak je take ze som zmierena...lenze ak mi vysiel pozitivny clovek sa uz tesi aj ked opatrne robi si nadeje a zrazu je vsetko prec...dost tazko som to znasala, ale co uz...lekar povedal, ze asi nebolo geneticky zdrave ked tak rychlo odislo...niekde som aj citala, ze cim skor odide tym je ta vada vacsia, prestane sa vyvijat...potom som normalne dostala menzes a bolo...odvtedy uz presli 3 mesiace, takze som s tym uz v pohode a tesim sa na dalsi vklad...len ktovie kedy bude

regina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evulik1111
19. jún 2019

Ahojte, čítala som si tu vaše príspevky . Ja som bola 17.06 na ket s už verím , že to výjde . Predtým som absolvovala 4 krát ket v gin five ale odporučili mi Ferticent . Tak sme tam boli na druhom Pokuse ivf. A vkladali mi dve embria údajne v najlepšom možnom stave . Len mi prišli na to , že mám problémy s riedenim krvi. Tak každý deň beriem fraxiparin. Myslia si že kvôli tomu som už dva krát o to došla. Najhoršie je že v ginfive mali tieto výsledky, a zanedbali to . Tak teraz hádam už vieme o všetkom s vyjde to. Povedala som že beriem aj dvojčatá 😂.

ms406
20. jún 2019

@evulik1111 ahoj aj ja chodim do Ferticent 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre