Koľko embryí ste si nechali vložiť?

rubia307
12. aug 2022

Zdravím dievčata mám 40 rokov a som po odbere vajíčkok a premýšlame že kolko si necháme vložit embrii,lekár nám odporúča 1 z dôvodu možného viac početného tehotenstva.Kolko ste si nechali vlozit embrii po 5 dñovej kulitvácii?

rachel36a
12. aug 2022

Vzdy len jedno, vzhladom na vek a mozne komplikacie.,tiez som bola 40- tnicka

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka341
12. aug 2022

@rubia307 r.2020, mala som 38, vložené 2 embryá, chytilo sa len jedno, v októbri oslavuje princezná 2 roky.
r.2022, mám 40 a po vklade opäť dvoch embryí sa nám pred mesiacom narodili zdravé a krásne dvojčatá.
Vzhľadom na môj vek sme šli skôr na istotu. Ešte máme dvoch mraziačikov.

lussyaweiss
13. aug 2022

@rubia307 ahoj ja mam 30rokov a pred 3dňami sme si dali vložiť dve embrya blastocysty🥰

lussyaweiss
13. aug 2022

@zuzka341 ahoj prosim ťa kedy si zistila že ti to vyšlo respektívne si mala pozitívny test? 😇

zuzka341
13. aug 2022

@lussyaweiss testy s si nerobila ani raz, nechcela som sa dopredu stresovať. Počkala som si na výsledky krvi v CAR.

lussyaweiss
13. aug 2022

@zuzka341 aj si nejako tušila že to vyšlo ? Mala si nejaké príznaky? Ja som dnes len 3ti deň ... a mala som vkladané dve blastocysty 3BB kvality a druhu 4AB🙃

rubia307
autor
14. aug 2022

@rachel36a a podarilo sa vam na prvi krat otehotniet s 1 embyom?dakujem za odpoved

rubia307
autor
14. aug 2022

@zuzka341 tak to je super gratulujem a prajem vam aj vasim detickam vela zdravia.mozem sa opytat ze ake ste mala tehotenstvo s dvojickami?

rachel36a
14. aug 2022

@rubia307 ano ale mala som MMT, druhy vklad nic, a z tretieho ( posledny mrazacik) mame uz 7 rocneho synceka

zuzka341
14. aug 2022

@rubia307 nooo prvé tehotenstvo bolo ukážkové, pyšne som chodila s bruškom a tak som sa neskutočne tešila na to druhé...ti bol úplný opak. Hneď na začiatku som mala covid, post covidový syndróm sa ma držal nejaké 3 mesiace, nič som nevládala, kašeľ, únava, no celé zle. No a keď som sa konečne z toho vyhrabala, začalo bruško strašne rýchlo rásť. Už v piatom mesiaci som ho mala pomaly také veľké ako v prvom tehu tesne pred pôrodom... posledné týždne som už len ležala, prešla z postele na sedačku. Bola som šťastná keď boli drobci už na svete 🙂

rubia307
autor
14. aug 2022

@zuzka341 a narodili sa vam dvojicky v termine?lekari hovoria ze dvojicky sa rodia predcasne

zuzka341
15. aug 2022

@rubia307 šli akútnou sekciou v 38tt

rubia307
autor
15. aug 2022

@zuzka341 takze boli donosene ziadny inkubator to je dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre