Koľko stojí umelé oplodnenie na Slovensku?

paty1
12. okt 2012

Ahojte, pracujem vo Viedni, som teda poistena v Rakusku a to znamena ze tu aj musim chodit k lekarovi a vsetky vysetrenia na Slovensku si hradit extra. Bola som na 2 IUI v BA a doktor, ktory mi robil inseminaciu a aj moj gynekolog su toho nazorku, ze 3 krat uz to nemam skusat. Dnes mi oznamil, ze tu v Rakusku poistovna preplaca umele oplodnenie iba ked je jeden z partnerov chory - napr. nepriechodne vajcovody alebo uplne zly spermiogram, my take problemy ale nemame a teda si pripadne umele oplodnenie budem cele musiet hradit sama. Viete mi zo skusenosti priblizne povedat kolko to asi stoji? Vo Viedni je to 5.000 Euro a viac vratane liekov. Dakujem

alexiss27
28. jún 2017

@peta1223 no si z BB kde by si sla do akeho centra do Ziliny? ak ano odporucam Dr. Galo ten co je na bilbordoch simpos v okuliaroch, treba sa s nim dohodnut , kazdopadne ja som v 2016 v juni naposledy potratila a potom som bola koli dlhej MS v septembri na cisteni, moja dr mi povedala ze aby som odlozila IVF ze je to kratka doba ale my sme aj tak do toho sli , zatial je vsetko ok 🙂

peta1223
29. jún 2017

@alexiss27 Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a mi chodíme do BB do centra

miriama47
19. aug 2018

Dobry den ma niekto skusenost v kosiciach sanatorium helios dakujem

parvinka0001
19. aug 2018

@miriama47 kolegyna bola ale druhe ivf idu skusit inde

lucia1605
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kovika25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia1605
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ika7
29. dec 2018

Dobry den ja som bola na IVF v Brne a mozem len a len odporucat. Ak by mal niekto zaujem mam aj lieky Menopur 20x amp., 3x Orgalutran, 1x Ovitrelle 250 a 1x Femara...vsetko zabalene nepouzite. Kupovali sme to 16.11.2018.

sagaa
12. mar 2019

Ahojte.. Mám otázočku.Ma niektorá z vás nejakú skúsenosť z umelým oplodnenim bez vajickovodov?Je vlastne možné umelé oplodnenie v takomto prípade? ďakujem

ika7
13. mar 2019

@sagaa ja skusenost taku nemam ale jedna znama mala nepriechodne vajcovody a chodila na IVF a otehotnela. Cize podla mna ak ich ty ani nemas tak jedina moznost ako otehotniet je IVF.

sagaa
13. mar 2019

@ika7 ďakujem

majami1312
5. jan 2021

Dobri večer ak vam spravili to oplodnenie z vašho partneroveho spermiji alebo ne

majami1312
5. jan 2021

to sa podari na prvi raz alebo čo prosim ja o tom nič ne vim porate mi aj ja chcem na to isť

lucia1605
6. jan 2021

@majami1312 zdaleka nie na prvy raz. ak vobec. vysoka neucinnost: Pri celkovom počte implantovaných embryí je globálna miera zlyhania IVF viac ako 70% zo všetkých cyklov.
Len 26.2% cyklov končí pôrodom živého dieťaťa.
ak chcete vediet viac vedeckych faktov, napiste mi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre