Koľko umelých oplodnení prepláca poisťovňa?

nedarisa
12. feb 2013

zacali sme umelym oplodnenim zatial mame dva neuspesne pokusy z toho jeden po ket. kolko pokusov hradi poistovna?

katka.gzd
12. feb 2013

Ahoj, poistovna hradi 3 IVF pokusy...ak z jednej IVF stimulacie mas dost embrii aj na 1, 2 KETy, stale sa to rata ako 1IVF pokus.....az ked ides na dalsiu stimulaciu a odber vajicok je to druhy pokus. Drzim palce

ivec16
12. feb 2013

Poistovna hradi 3 cele cykly, cely cyklus je od odobratia vajicok az kym sa vsetky vyuziju, novy cyklus zacina novym odberom vajicok.

tatinka
2. mar 2013

poistovna hradi tak ako pisu baby , teda 3 ivf, ale musis mat do 39 rokov, po 39 rokoch uz nehradi nic

vierussa
5. mar 2013

a to aj v takom pripade ked prejdem do ineho caru?mam dva pokusy za sebou.na treti momentane nie su peniazky.ked sa podari tak by sme sa prestahovali do ineho mesta.tak dochadzat z jednej strany slovenska na druhu by bolo dost .tak by som sla tam kde je blizsie.

lagunasa
14. júl 2013

mna by skor zaujimalo ci neplati nieco take ako v Cechach, ze ak uz prve dva IVF s vkladom len 1 embria ( bez ket, proste len 1 embrio ) tak ci hradi 4 pokusy. tak to maju aspon v cechach a neviem ci aj na slovensku to tak je????

9adka9
22. okt 2013

A keby sa zmenii positovna?stale ostavaju len 3 ?

magica78
22. okt 2013

@9adka9 je to dane zo zakona ze hradi 3 pokusy do veku 39 . to nie je vymysel centra ale zakon.
@lagunasa stale palti iba 3 pokusy do 39 rokov aj keby si zakazdym mala pri odbere 20 vajicok .

zu12za
6. aug 2017

pekný deň želám chcem sa spýtať že som po prvom pokuse ivf a vzhladom k môjmu veku by som rada riešila druhú formu vloženie embrya kedže je to viacpravdepodobné , myslíte že sa dá s doktormi dohodnúť? veľmi pekne vám dakujem za odpoved s pozdravom Zuzana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre