Koľko vás stálo umelé oplodnenie?

1. jún 2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať,či tu je niekto kto mi vie povedať koľko stálo umelé oplodnenie od liečby ( liekov) až po vklad , ďakujem za info

ajinka23
1. jún 2021

Ahoj mňa to stálo okolo 1500€ e mali sme na mrazenie len 2 embrya

bubinko1506
1. jún 2021

Absolvovali sme 2 cykly IVF (dokopy 3 vklady), stalo nas to 8000e, najvacsia polozka bolo geneticke vysetrenie embryi pred vkladom, kedze poistovna ho nepreplaca. Bezny doplatok za 1 IVF je priblizne 1500e.

vierocka888
1. jún 2021

Všeho všudy okolo 2500€

princess59
1. jún 2021

3 cykly ivf, 1 na SVK s poisťovňou, 2x v Čechách ako samoplatci, dokopy 8 vkladov, a vrátane liečby na reproimunologii, liekov, potrebných doplnkov, a cestovných nákladov to bolo za 3 roky cca 20 000€, tá cena vyzerá strašidelne, ale nebolelo to až tak veľmi zlé lebo to šlo postupne, všetko som to zratala až po Tom čo som skončila prvyt trimester.... Veľmi ale záleží od diagnóz a šťastia, držím palce

petkasaurus
1. jún 2021

Mohli by tie poistovne uz nieco konecne zmenit.. Ale asi naschval nie, kedze je to dost financii..

weja07
1. jún 2021

Lieky, injekcie, metódy, vklad = 2500 €

marticka85po
1. jún 2021

2200€ jedno ivf

tana_m
1. jún 2021

U nas preplacala cas zdr.poistovna. za IVF sme doplacali 800€ (v tom su lieky, ICSI aj mrazenie). Za KET aj s liekmi som platila cca 250€

petkasaurus
1. jún 2021

@tana_m ahoj, mas Union? Ja uz aj lutujem, ze som neprestupila, este ked to bolo mozne som si vravela, ze to snad nebudem potrebovať.. Na jesen by som mala ist na ivf..

tana_m
1. jún 2021

@petkasaurus
Ahoj, mam vszp. Ale ak by som mala union, platila by som este menej pretoze ciastocne hradia ICSI.

kkk12345678
10. jún 2021

My aktuálne mame 2 vklad a keď som zratala všetky blocky aj za lieky + zákroky tak zatiaľ 2.300€. Mam VŠZP

benchy
3. dec 2023

Zdravím, ak by niekto potreboval Clexane 0,4 mg (1 celé balenie + 4 ks) a Amelgen 400 mg (14 tabl.) mám zvyšné. Prosím SS

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre