Čo máme očakávať pri umelom oplodnení?

poppy15
21. feb 2021

Niekto kto by mi vedel povedat co ovakavat pri umelom oplodneni? Co to obnasa a co ocakavat? Snazime sa o dieta uz skoro 6 rokov a stale nic. Mame obaja rozne komplikacie a preto uvazujeme nad asistovanou reprodukciou

andy1985
21. feb 2021

V skupinke https://www.modrykonik.sk/group/2220/
Sa dozvieš všetko čo potrebuješ

poppy15
autor
21. feb 2021

@andy1985 dakujem. Pridala som sa do skupiny ale vobec nicomu nerozumiem. Mam pocit ze vsetci hovoria nejakou zvlastnou cudzou recou a ja som jedina co tu rec neovlada 😭 ale dakujem za ochotu

karhu
21. feb 2021

@poppy15 2 mesiace si budes do brucha pichat hormonalne injekcie aby ti vo vajecnikoch dozrelo co najviac vajicok naraz..potom ti ich v narkoze vyberu a oplodnia spermiami tvojho muza, na 5.den od oplodnenia do teba vlozia jedno embryo a bude sa cakat ci sa ujalo..pred tymto ta cakaju este rozne vysetreia..platit budete okolo 1500eur

sandra151
21. feb 2021

V CAR ti všetko vysvetlia,bohužiaľ keď nezačneš o tom čítať a študovať nebudeš tomu rozumieť,nie sú to bežné veci.

andy1985
21. feb 2021

@poppy15 keď už o Tom rozmýšľaš, vyber si jeden centrum a objednaj sa na úvodnú konzultáciu to je väčšinou bezplatné. V niektorých centrách už konzultáciu robia aj cez Skype. Nám tiež na prvom sedení doktorka vysvetlila všetko.

any_soj
21. feb 2021

@poppy15 skús ešte pozrieť NaPro technológiu... Stránka plodar. Je to lacnejšie, menej invazívne a porovnateľné úspešné.

adara777
23. feb 2021

@poppy15 Toto som zažila prvýkrát v skupine aj ja. Samé skratky 🤷...po 1.IVF procese mi už veci došli 🤭. Poradila by som ti hlavne, aby si si vybrala Centrum asistovanej reprodukcie (CAR) kde sa ti bude páčiť alebo v tvojom okolí. Môžeš si dohodnúť konzultáciu, kde by vám lekári mali všetko vysvetliť...

poppy15
autor
23. feb 2021

Dakujem vam vsetkym za rady 😊

kamoska_z_konika
28. mar 2021

@any_soj ďakujem za info nevedela som ze niečo také je. Žiaľ pozerám, že to nie je pre baby s chorobou akú mám ja.. Ale aj tak dobre vedieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre