Koordinátorka v CAR

5. okt 2021

Ahojte. Riesime IVf. Na 1 konzultacii sme boli, aj na konzultacii s koordinatorkou, ktora nam povedala co a ako bude prebiehat. Nemam dobry pocit z nej. Pride mi arogantna a povysenecka.
Moja otazka: do akej miery dalej budem riesit veci s koordinatorkou? Pripadne, co vsetko s nou budem musiet riesit.

pinaofina
5. okt 2021

Do akeho centra chodite? Ja som tu, ktora nam vysvetlovala veci na prvom stretnuti, videla akurat tak v ordinacii sestier a asi raz mi brala krv. Podotykam zo 7 kontrol, ktore som absolvovala. Mozno aj volala s vysledkami ale to netusim, podla hlasu ju nepoznam.

autor
5. okt 2021

@pinaofina do ZA GF. Ako, katastrofa. Doktori super, aj ostatne sestricka. Ale tato koordinatorka hroza.
To si ma potesila, ze ju nebudem tak casto stretavat.

pinaofina
5. okt 2021

Drzim palce pri procese❤️
Ak by si dakedy potrebovala pokecat celkovo o ivf, kludne mi napis spravu, tiez si tym prechadzame 🙂

autor
5. okt 2021

@pinaofina dobre napisem ti 🙂🙂🍀

januska1905
5. okt 2021

Ahoj, aj ja chodim do tohto centra. To sa ti len zda, ona je v pohode neboj.🙃 Budes s nou riesit cokolvek, branie liekov, ak budes mat nejake otazky mozes jej volat, atd... Drzim palce

zuzka341
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka341
5. okt 2021

Myslíš pani Cickovú? Veď ona je úplne super, veľmi milá žena, budeš s ňou komunikovať často. Držím palce, nedaj na prvý dojem 😉

kilauea
5. okt 2021

Aj ja si myslím, že je úplne perfektná 👌možno ti to tak pripadalo keď to ako sa pichajú tie injekcie na teba vybalila za 2 min, ale fakt je milá vôbec nestresuj a nedaj na ten prvý dojem. ja som bola veľmi spokojná so všetkými.

autor
6. okt 2021

No baby ja neviem 😀.... uvidim ako sa bude spravat. Ale na konzultacii az gánila po nas. A s telefonovanim..... no nie a nie, sa jej dovolat 🤦‍♀️

zuzka341
6. okt 2021

Myslím že je super. Ale 100 ľudí, 100 chutí. Možno si gánila ty po nej a ona ti to vrátila 😉. Určite by som IVF nezačínala s negatívnym postojom. V každom prípade držím palce 🍀🍀🍀

kilauea
6. okt 2021

No mne dvihla telefón bez problémov a ak som volala neskôr a nebrala zavolala mi späť

simona1994
8. okt 2021

Ahojte, aj ja chodím do GynFiv zatiaľ všetko riešim s doktorkou Švecovou a klop klop páči sa mi jej prístup snáď to nezakriknem😁😁

kamserbia
9. okt 2021

Ahojte 🙂 pokial niekto zacina s IVF,rada predam Menopur 75 IU, nam nakoniec neboli potrebne 🙂
Dve balenia,nepouzite za 60e namiesto 90e.

rybickadory
12. okt 2021

Ahoj, ja som si to tiež o nej myslela, ešte pri prvom odbere krvi mala hlúpe poznámky na mňa ohľadom tetovania, no časom som zistila, že je naozaj milá a ochotná, mne na sms odpísala aj po 23:00 v sobotu, keď som začala krvácať a to hot linku majú do 22:00, uvidíš, tiež zmeníš názor😉

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre