Krvácanie 8 dní po kryoembryotransfere. Je ešte nádej?

pepca28
7. sep 2014

Ahojte,som tu nová...dlho som rozmyslala nad tým zaregistrovať sa,ale nikde som nanasla nejakú plnohodnotnú odpoveď...Tak snad ma tu niekto poteší..29.8 som absolvovala svoje prvé ket-ko,ale pred dvoma dňami som začala trochu spinit,trošku som panikarila,tak som volala do centra,povedali mi ze je to ok,viac budú vedieť až po odbere krvi,čo je zajtra.....problém nastal ddnes ráno keď som začala silno krvácať..menzes mám mať až o dva týždne...už sa nestresujem,asi to bude negatívne...zažil to už niekto ????

kiki68
7. sep 2014

@pepca28 tehu ako tehu, hoci po KET, slabo spinit je normalne,to maju pravdu,to sa to uhniezduje kde ma,ale silno krvacat,to mne lekar povedal,ze ak nastane,tak rychlo do nemocky. Niekedy si priroda neda povedat, drzim palce,aby to predsalen vyslo. 😉

pepca28
autor
7. sep 2014

Čo už...do nemocnice ma ani nenapadlo ísť... ☹ ale Sak ešte mám dve šance...zdravotný problém nemám žiadny.iba takmer neplodneho muza...je z toho na zrútenie a ja som čudne v pohode...beriem to jak to je...nič sa silit nedá...Ja som skôr naklonená k adopcii...

tova
8. sep 2014

trocha mas tie dni popletene nie? krvne testy sa robia v case ked mas dostat menses, takze az o 2t? a transfer sa robi v polovici cyklu, cca 2 tyzdne po transfere sa zacina brat krv. Ked ty nemas problem, len spermie, tak je len otazka casu a urcite otehotnies. Je ovela jednoduchsie ked ma problem len muz a zena je ok.

pepca28
autor
8. sep 2014

Mne povedali ze mam dojst 9.sept...bola som nakonec dnes..majú mi volať..neviem,ale podľa môjho menzesu sa riadiť nemôžem...to mám tak hore dole kaŽdých 36dni...No neva.uvidím čo ďalej

...len neviem ,ako dlho mám čakať na ďalší transfer...ešte máme 4 mrazaky...vkladáme po dvoch ..

pepca28
autor
9. sep 2014

No..Tak nič.doktor mi povedal že mám hcg 5,9 či čo..že to je ako keby nič..a keď odkrvacam mám dojst,že čo ďalej... 😒 ...ale prečo sa to stalo.to nepovedal...Ja sa radšej nepytam...nabudúce si zoberme voľno v práci a nebudem riskovať..nie že by som mala fyzicky,alebo psychicky náročnú prácu,ale niesla som stoličku cez dvere a dobre som sa rachla do brucha...ale nemuselo to byť ani tým...všetkým babami držím palce nech vám to vychádza...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre