Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Krvácanie po vysadení progesterónu v rámci ivf.

juliet86
13. júl 2019

caute. kvoli miernemu ohss sa v utorok nekonal embryotransfer. mala som kratky protokol. brala vaginalne progesteron. bolo mi povedane ze ho mam vysadit a zacnem krvacat po 3-4dnoch. kazdopadne dnes je piaty den a kde nic tu nic. mate s tym nejaku skusenost kedy sa po zrusenom ET dostavilo krvacanie, ci to nieco znamena, ci to treba riesit? dakujem

fialka1318
13. júl 2019

@juliet86 ahojky ja som mala pri prvom ivf tiez ohss :( a tiez som nebola na et lebo ak by robili vklad ohss by sa ti velmi zhorsilo a skoncila by si v nemocnici, ale sla som na ket..radim ti pockat pretoze tolko hormonov co si natlacila do tela za kratku chvilu a este ti odsavali z vajecnikov vajicka tak to bude trvat kym sa vajecnik spamata :( mne prisla po cca 7 dnoch a mala som asi najhorsiu ms v zivote jake bolesti som mala :( ale nemusi to byt tvj pripad... ale pisala som si aj s babou ze jej ms prisla az na dalsi cyklus 🙂 hlavne nestresuj a ona pride ale kazdopadne ak ti to bude vadit ze ti neprisla ani do tyzdna kludne chod do car nech ti popripade daju dalsie hormony na vyvolanie ms 🙂 ale ja si myslim ze mozes byt kludna a ze to pride len to troska potrva 🙂

juliet86
autor
13. júl 2019

@fialka1318 dakujem ti pekne. no na nete som citala ze 2-7dni lekarka vravela 3-4dni preto to riesim. a bola si v robote ci doma ked to udrelo? a ako si to cele zvladla? ohss/krvacanie/dalsi menzes /dalsie lieky a ket?

fialka1318
13. júl 2019

@juliet86 vies co po ohss som chodila do roboty ale som si povedala ze uz nikdy v zivote :( po odbere som mala take nafucate vajecniky ze som ani chodit poriadne nevedela este aj v brusnej dutine som mala tekutinu a aj vo vajecnikoch akoze nie vela ale aj tak kym sa to vstrebalo tak som myslela ze umrem..brucho nafucate a bolestive a furt som pila a chodila na wc a bolelo ma pri moceni :( hm ale kazda baba ma inu stimulaciu a inu ms 🙂 ja som mala velku stimulaciu neviem preco ale lekari ma prehormonovali strasne a nebolo mi dobre uz pocas stimulacie ale tvrdili ze musim tak som si pichala injekcie :( vies co ja som odkrvacala takych 5 dni 🙂 a ohss do dalsej ms zmizlo 🙂 pockala som hned na dalsiu ms a sla som na ket ;) ale to ja som im povedala ze hned ked odkrvacam z tych hormonov tak ze chcem ist na ket tak mi dala rovno aj tabletky a povedala ze po kolko budem brat od zaciatku ms a kedy a potom ze mam si zavolat ked sa mi zacne ms aby si ma poznacili na vklad a tak 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli