Ahojte,najde sa tu niekto kto pred par dnami podstupil frozen embryo transfer?🙂
Ahoj, pozri si už aj existujúce diskusiehttps://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/prechladnutie-a-embryotransfer-2/https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/embryotransfer-sa-nekonal/https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/embryotransfer-alebo-kryoembryotransfer-v-decembri-2014/https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/embryotransfer-pri-maternici-v-retroverzii-mate-skusenosti/
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
Ahoj, pozri si už aj existujúce diskusie
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/prechladnutie-a-embryotransfer-2/
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/embryotransfer-sa-nekonal/
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/embryotransfer-alebo-kryoembryotransfer-v-decembri-2014/
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/embryotransfer-pri-maternici-v-retroverzii-mate-skusenosti/