Kto sa chystá na KET v júni/júli 2020?

barborkakr
30. jún 2020

Ahojte, ktoru to cochvila caka? Ja som zajtra 10 den a idem aj na kontrolu, kedy byva vklad?

mey8
30. jún 2020

tuším je to 5 dní po ovulácií...🙂 ale nie som si 100% istá...ale malo by to tak byť pretože embryjko sa vyvýja 5 dní pred vkladom (ET) alebo mrazení (KET) a ono sa to všetko nadstavuje na tvoj M.cyklus. Také ,,oklamanie tela,, takže 5 dní po ovu, sa vkladá embryjko.🙂 a aký vklad ideš mať ? ET, alebo Ket? držím silno, silno palce nech to výjde na 1šup🙂 ♥

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina0108
3. júl 2020

@barborkakr ahoj ja idem na vklad teraz v pondelok,je to už štvrtý,už som z toho nervózna,doteraz som to brala v pohode ale teraz už psychika si so mnou robí čo chce

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
4. júl 2020

@barborkakr ja idem 7.7 na sono a intralipidy a potom ket v polke júla

tina0108
4. júl 2020

@barborkakr dakujem,aj ja sa tak utesujem ze musi vyjst,vsetky by sme si zasluzili aby to vyslo.Lepidlo si nedavam,chodim do Heliosu a tam tato moznost nie je.Kazde centrum ma nieco co ine nema.A je to s lepidlom lepsie?

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
4. júl 2020

@barborkakr aj ja a kedy ideš na ket?

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
4. júl 2020

@barborkakr super a v ktorom centre?Ja idem do Brna reprogenesis

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
4. júl 2020

@barborkakr chodila som do Gyn five v Nitre no no plánovala som ket v gyn five v BA no rozhodli sme sa pre brno. Áno mám dve deti z prvého manželstva no s terajším manželom sa nám nedarí 2,5roka 2x IUI neúspešne v júli 2018 som v 6tt potratila od vtedy nič.

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina0108
4. júl 2020

Držím nám palce,snáď to už vyjde.A myslíte že v Čechách sú lepšie centra ako u nás?

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina0108
4. júl 2020

@barborkakr no mne sa to tiež nezdá.Ozaj a po vklade ostávaš doma alebo budeš pracovať?

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
4. júl 2020

@tina0108 určite áno na nete je plno recenzii o centrách v Brne a preto sme sa rozhodli pre brno.

lmt
10. júl 2020

Ahojte, pridavam sa do skupinky, ket nas caka v utorok 14.7, verim ze bude stastnym dnom. Od dnes zacinam s utrogestanom 200, clexanom, anopyrinom, a pokracujem vitaminmi..drzim nam palce

tina0108
10. júl 2020

@lmt ahoj ja som bola na vklad teraz v pondelok,pichám si prolutex a fraxiparine plus vitamíny.Určite to vyjde vraj máme myslieť pozitívne tak sa snažím 😊

lmt
11. júl 2020

@tina0108 urcite sa ti uz bublinka pekne zahryzla. 😉

lmt
11. júl 2020

@barborkakr mozem sa ta spytat ako si uzivala utrogestan pred vkladom ( na pouceni je len,ze podla rady lekara), naposledy viem ze vecer vaginalne a rano v den vkladu zapi...tiez chodim do Gyn five, po 3 rokoch ideme znova na vklad. Dakujem a drzim palce na 2 //.

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
11. júl 2020

@barborkakr mne neukázali v deň vkladu zapit beriem utrogestan 4-0-4

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterfly333
11. júl 2020

@barborkakr ja vkladam utrogestan tak neviem či ráno mám vložiť ale asi áno. No utrogestan a progesteron by mal byť to isté.

lmt
11. júl 2020

@barborkakr dik, tak to asi bude rovnako. Len rano zapit. Spravim tak. Ako sa citis?

barborkakr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lmt
11. júl 2020

@barborkakr mna len zmiatol pribalovy letak utrogestanu- vylucne vkladat...ale tak som si pamatala s ET ze aj tam som rano zapila...lebo uz aj cipky zrusili.volakedy sa v den vkladu daval a teraz uz len diazepan zapit. Tak sa drz a oddychuj😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre