Kto stimuluje v júni 2020?

smeja1981
2. jún 2020

Ahojte, hladam spolubojovnicky : ).. Opatrenia sa uvolnuju a dufam, ze vsetky centra funguju ako predtym.Ja som zacala moje druhe IVF . Momentalne mam 5 den stimulacie. Ako sa citite ?Kolko mate vajicok ?Co beriete popri hormon. injekciach? krasny den

helenky11
7. júl 2020

@luciasmutna ahoj, my to mame kombinovane, ja som mala endometrioticku cystu, ale tu mi vo februari vybrali a frajer ma horsi spg-morfologiu a fragmentaciu, ma teratozoospermiu. U vas je to ako, aky mate problém?

luciasmutna
7. júl 2020

@sandra151 zajtra idem na kontrolu, tak dufam, ze ich uz bude viac, nech je z coho vyberat. U nas je problem so spermiogramom, tak sa pravdepodobne nepodari oplodnit vsetky a bojim sa, aby zostali nejake vhodne na vklad...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciasmutna
7. júl 2020

@helenky11 my mame oligoasthenoteratozoospermiu, co znamrna, ze je vsetko zle - pocet, pohyb aj morfologia. Fragmentaciu zatial nevysetrovali, vraj sa pouzije metoda MACS na vyfiltrovanie geneticky dobrych spermii, tak dufam, ze to vyjde. Lekar nam povedal, ze je z coho vyberat (cca 6 mil. Spermii mame). ET by som aj podstupila viackrat, len musi byt dost embryí.

lenkya
8. júl 2020

Ahojte dievčence 😘 prosím vedeli by ste mi niektorá poradiť že či by som už mohla ísť sa trosku opaľovať a cvičiť. . Som po odbere vajíčok a už aj po menzese čiže hyperstymulak by som mala mat za sebou už sa cítim aj lepšie len neviem ako dlho trvá po kedy sa z tela vylúčia hormóny co som si pichala. Idem na KET ale až budúci týždeň idem na kontrolný ultrazvuk. Ďakujem za každú radu

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkya
8. júl 2020

@sandra151 snáď nám niekto poradi 😁

helenky11
8. júl 2020

@sandra151 ja mam tiez vszp, uz mam dohodnutu aj konzultaciu na koniec augusta. Budu mi aj v Reprogenesis vysvetlit ako je to splatbami, ci si to mam sama riesit v Vszp?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciasmutna
9. júl 2020

@sandra151 zajtra idem len na odber vajicok, tak aspon uz budem po tom. Trochu sa bojim, ze kolko budem mat vajicok a ci budeme mat kvalitne embrya na vklad. Zajtra uz dufam budem vediet viac.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabinka03
9. júl 2020

@luciasmutna aj ja idem zajtra tak sme v tom spolu

norbotin82
10. júl 2020

Ahojte ideme na 2IVF som 3tyz v stimulacii decapeptyl a 8 den plus Meriofert kit 300 a mam ovulacny vytok je to v poriadku

gabinka03
10. júl 2020

@sandra151 no co už si po Ja som akurát po odbere pred chvíľou som sa prebrala je mi super nič nebolí ani zlé mi nie je len som smadna a ospala... Ze aj so sály som prišla sama ale to si nepamätám.... Pýtala som sa ze ako to dopadlo ze mi pani doktorka odkazuje ze mam z 10 folikul ov 6 vajíčok tak som celkom spokojná a ze ešte príde za mnou doktorka aj embryologom

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabinka03
10. júl 2020

@sandra151 a ty ako to vyzerá ideš zajtra na vklad??

luciasmutna
10. júl 2020

@gabinka03 ja som uz tiez po odbere, nic ma neboli, trochu spinim, cely zakrok bol v pohodke, citila som len ihlu a potom mi tak strpla hlava a uz som sa zobudila na izbe. Trochu som si pospala, dala si caj, obliekla a isla domov. Mam 11 vajicok, zajtra mi budu volat, kolko embryi sa podarilo, tak netrpezlivo cakam... Hadam to vyjde a bude na transfer aj na zmrazenie dost embryí...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabinka03
10. júl 2020

@sandra151 jaj a nevravela si ze ste dali PK ci nakoniec ste vkladali trojdňové??? Držím silno palčeky bude to v pohode.... Ja mam vklad o týždeň v stredu

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabinka03
10. júl 2020

@luciasmutna ja si mam volať zajtra ráno o pol deviatej koľko sa ich podarilo oplodnit a následne pondelok koľko žije a v stredu ze ci bude vklad a ao koľkej dali mi rozpis s datumami a časmi presne o koľkej mam volať.... Ja som vôbec nie nervózna ja to beriem úplne pozitívne ze som o týždeň tehotná takže vôbec nerozmýšľam ci a aké budú vajíčka ja to beriem ako samozrejmosť

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabinka03
10. júl 2020

@sandra151 treba to tak brat aj sa s babom rozprávať ja už teraz cítim ze mi t OK vynde a to ešte nie je ani dnu

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciasmutna
10. júl 2020

@sandra151 my mame tiez diagnozu oligoasthenoteratozoospermia, ale nam sa to vobec nezlepsilo za posledny polrok, dokonca pohyb sa zhorsil a patologia stale 99%. Kedze sme mali maly pocet (3 miliony na ml), tak nam dokonca ani MACS neodporucili, ze by hrozilo, ze nic nezostane. Takze teras sa bojim, tesila som sa, ze tie spermie aspon prejdu nejakym filtrom a nakoniec ani to, takze vsetko bude len o šťastí... Dufam, ze to vyjde...

banu01
12. júl 2020

@luciasmutna ahoj moj muz ma taku istu diagnozu ako tvoj...velmi silno vam drzim palce❤ ja akurat dnes zacinam stimulovat

banu01
12. júl 2020

@sandra151 ahoj mozno to spravila psychika ze sa mu tak zlepsil...moj chodil od minuleho roka od septembra po spermiogramoch a ten uplne prvy ma zo vsetkych najlepsi a o dost ...cim dlhsie bere vitaminy tym ho ma horsi...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabinka03
13. júl 2020

ahojte idem sa trosku pochváliť volala som si práve ako sa vyvyjaju naše bublinky tak ze štyri sú 100% kvality a jedno ze ide trosku slabšie ale ze to môže dobehnúť.... Teším sa dúfam že prežijú ešte do stredy a ze bude v stredu vklad ♥ ♥ ♥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre