Kvapky Gynex - skúsenosti

danna_k
5. jan 2019
monikafeliz
6. jan 2019

ja som Gynex brala na bolesti žalúdka, ktoré som mala 3 roky. Dva krát som kvoli tomu ležala v nemocnici, pretože som už nemohla ani jedávať, mala som intoleranciu na lepok a na laktózu. Schudla som na 38 (!) kg a keď ma už aj z bratislavskej nemocnice poslali domov, že nevedia prečo bolí celá tráviaca sústava, išla som do obchodu s čínskou medicínou a tam mi dali tieto kvapky. Po asi 12 hodinách od prvých pár kvapiek ma konečne prestalo bolieť brucho (slezina, ... vlastne celé tráviace ústrojenstvo), a začala som postupne priberať na váhe a teraz vážim normálnych 50 kg. Kvapky mi vydržali 3 mesiace, za ktoré som stihla tých 12 kg pribrať. Do pol roka mi zmizla aj intolerancia na lepok a laktózu. A o pár rokov neskôr som ich zas brala keď sme sa s manželom snažili o dieťatko. Teraz mám pol ročného synčeka =)

danielina30
6. jan 2019

@danna_k mne v kombinacii s tymto doplnkom pomohol k nabatku. Predtym spm slusala kadeco
@danna_k

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre