Pomohli vám kvapky Gynex?

kessy25
23. okt 2023

Ahojte kupila som si gynex kvapky a zaujmalo by ma ci pomohli niektorej 😊 a ak ano ako ste ich uzivali a ci ste ku tomy este nieco mali 😉

anjelicek26
23. okt 2023

Na zlepsenie stielky maternice - ano, vyrazne... brala som ich paralelne s alchemilkovou tinkturou.

paulikk
23. okt 2023

@kessy25 myslím, že spolu s inofolicom mi pomohli k otehotneniu, užívala som ich vždy od 1DC 3 týždne 3x5 kvapiek

kessy25
autor
23. okt 2023

@paulikk staci 5 kvapiek ? Ja mam dnes sice 2dc ale az dnes som ho kupila a rano som si dala 7 kvapiek 😊 a este mam par sackou ladevita tak hadam to staci

paulikk
23. okt 2023

@kessy25 záleží od problému, nedávaj si hneď najvyššie dávkovanie, uvidíš ako ti bude telo na to reagovať

kessy25
autor
23. okt 2023

@paulikk dakujem tak dam tych 5 kvapiek.. mava nejake vedlajsie ucinky ?

sweetbrownie
23. okt 2023

@kessy25 my sme sa snažili 8 mesiacov nakoniec som sa dozvedela o gynex tak som sa rozhodla, že vyskúšam neviem povedať či vďaka nim, ale na další mesiac som otehotnela

kessy25
autor
23. okt 2023

@sweetbrownie a kolko denne si ich uzivala???

sweetbrownie
23. okt 2023

@kessy25 tak ako bolo uvedené na krabičke

paulikk
23. okt 2023

@kessy25 tak každé telo je iné, mňa bolievala hlava na začiatku, znížila som dávku a bolo to už fajn, to bolo minulý rok. Tento rok som si dala vyššiu dávku a zadarilo sa.

lucijalucy
23. okt 2023

Užívala som ráno a večer s inofolicom. Po 4 mesiacoch som otehotnela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre