ja som Gynex brala na bolesti žalúdka, ktoré som mala 3 roky. Dva krát som kvoli tomu ležala v nemocnici, pretože som už nemohla ani jedávať, mala som intoleranciu na lepok a na laktózu. Schudla som na 38 (!) kg a keď ma už aj z bratislavskej nemocnice poslali domov, že nevedia prečo bolí celá tráviaca sústava, išla som do obchodu s čínskou medicínou a tam mi dali tieto kvapky. Po asi 12 hodinách od prvých pár kvapiek ma konečne prestalo bolieť brucho (slezina, ... vlastne celé tráviace ústrojenstvo), a začala som postupne priberať na váhe a teraz vážim normálnych 50 kg. Kvapky mi vydržali 3 mesiace, za ktoré som stihla tých 12 kg pribrať. Do pol roka mi zmizla aj intolerancia na lepok a laktózu. A o pár rokov neskôr som ich zas brala keď sme sa s manželom snažili o dieťatko. Teraz mám pol ročného synčeka =)
ja som Gynex brala na bolesti žalúdka, ktoré som mala 3 roky. Dva krát som kvoli tomu ležala v nemocnici, pretože som už nemohla ani jedávať, mala som intoleranciu na lepok a na laktózu. Schudla som na 38 (!) kg a keď ma už aj z bratislavskej nemocnice poslali domov, že nevedia prečo bolí celá tráviaca sústava, išla som do obchodu s čínskou medicínou a tam mi dali tieto kvapky. Po asi 12 hodinách od prvých pár kvapiek ma konečne prestalo bolieť brucho (slezina, ... vlastne celé tráviace ústrojenstvo), a začala som postupne priberať na váhe a teraz vážim normálnych 50 kg. Kvapky mi vydržali 3 mesiace, za ktoré som stihla tých 12 kg pribrať. Do pol roka mi zmizla aj intolerancia na lepok a laktózu. A o pár rokov neskôr som ich zas brala keď sme sa s manželom snažili o dieťatko. Teraz mám pol ročného synčeka =)