Letrozol stada 2,5 mg IVF soft

sasenka6
9. jan 2021

Ahojte, stimuloval niekto s týmito tabletkami pri ivf soft? Ja som začala od 2dc a odkedy ich beriem už nemám menštruáciu. Čiže som ju mala len jeden deň. Je to v poriadku? Máte skúsenosti ? Ďakujem

mikasz
9. jan 2021

@sasenka6 skusenost s tymito konkretnymi nemam, ale bola uz riadne rozbehnuta ms? To vzdy prizvukuju v car.
Teraz to uz aj tak neovplyvnis, pokracuj v uzivani a v pondelok by som im zavolala.

sasenka6
autor
9. jan 2021

@mikasz áno prvý deň bola silná ako vždy, druhý deň ráno som si dala prvú tabletku a začala mi slabnúť a od obeda som už nemala 🤔 majú nonstop linku ale neviem či volať teraz alebo počkať do pondelka

mikasz
9. jan 2021

@sasenka6 moze byt ze ju to len spomalilo. Skus zavolat, vsak na to ta linka je

sasenka6
autor
9. jan 2021

@mikasz volala som ale že nevie lebo je doma a nemá so sebou moju dokumentáciu tak mám zavolať v pondelok a konzultovať s dr 😐 len sa ma spýtala či nemavam aj bezne takú krátku ms, tak ja že nie nemavam 1,5 dňa 😖

mikasz
9. jan 2021

@sasenka6 tak uvidis, teraz to aj tak neovplyvnis. Oni dopredu nevedia ako ktora pacientka zareaguje, preto je to tazke. Drzim palce nech to dobre dopadne 😉🤞

sasenka6
autor
10. jan 2021

@mikasz ďakujem pekne 🤗

sasenka6
autor
12. jan 2021

Tak pre info, keby náhodou niekto hľadal. Áno, tieto lieky majú zastaviť MS.

mamcotka
9. feb 2021

Ahoj ja som zacala brat letrozol na treti den menštruácie, len jeden krát a o dva mesiace som otehotnela na to prirodzene. Predtým pár mesiacov dozadu som skúšala clostylbegit a nič.

feketka
2. máj 2022

@sasenka6 takze je v pohode ak mi to ukoncilo predcascne menzes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre