Mali ste podobné skúsenosti pri snažení sa o bábätko?

lena44
13. okt 2019

Ahoj..chcela by som sa opýtať s manželom sa snažíme o bábo dva a pol roka chodím do centrá 3 cyklu som stimulovala s clostilbegyt manžel má spermiogram v poriadku aj keď posledné dva cykly som mala ovulaciu stále sa nám nedarí 30.9 som bola na folukometriu folikul mal 21mm pichli mi pregnyl dneska som trochu začala špiniť takže sa nám to nepodarilo som stoho veľmi smutná neviem čo nás čaká zajtra mal niekto takíto problém

veronikaszabova
13. okt 2019

@lena44 nevesaj hlavu, spinenie este nic nemusi znamenat. Pokial nekrvacas, nadej este je.
Drzim palce!

lena44
autor
13. okt 2019

@veronikaszabova Ďakujem krásne

petra7481
13. okt 2019

@lena44 ahoj tým všetkým názvom čo si popisala sa nerozumiem ale poznám pár ktorým sa po 9 rokoch snaženia narodilo bábo bez umelého a teraz je na ceste druhé ..držím.palce

osky
13. okt 2019

Treba si teraz dat pauzu a o mesiac,o 2...ako ti poradi lekar,skuste znova dalsie 3 cykly...
Mozno ta budu tlacit na ivf ale to radsej zvaz!!
Mate vsetky vysetrenia?
Mate nejaky problem?

lena44
autor
14. okt 2019

@osky Ahoj máme všetky vyšetrenia nemáme žiaden problém a na ivf by som nešla

osky
14. okt 2019

@lena44 no,asi mate,ked musis brat lieky na ovulaciu...
A mozno to chce iba cas.
Treba skusit znova...

lena44
autor
14. okt 2019

@osky No ja som nemala ovulaciu ale posledné dva cykly som mala ale žiaden iní problém neje

lena44
autor
14. okt 2019

@lena44 Baby dneska som si urobila test je tam slabýduch ja sa zbláznim keď nám to vyšlo

kilauea
2. nov 2019

@lena44 ahoj ako to dopadlo? 🙂

lena44
autor
2. nov 2019

@kilauea ahoj prišla som o bábätko ☹️

kilauea
2. nov 2019

@lena44 och to ma mrzí... Ja som sa po neúspešnom snažení dala na ivf verím, že sa to podarí

lena44
autor
2. nov 2019

@kilauea držím ti palce môžem sa opýtať u teba je aký problém?? Koľko sa snažíte

kilauea
2. nov 2019

@lena44 snažíme sa už prakticky 2,5roka myslela som si že bol problém v tom, že som mala na vaječníku cystu - endometrioza je to riadna pliaga nemám žiadne iné problémy 😐 partner má horší spermiogram takže sme už nechceli čakať.

lena44
autor
2. nov 2019

@kilauea jaj tak ti silno držím palce ☺️

kilauea
2. nov 2019

@lena44 ďakujem 😊 ako ste na tom vy? Skúšať ďalej??

lena44
autor
3. nov 2019

@kilauea ešte nie vieš ja len pred týždňom som prišla o mimi ... bolo mi povedané že najlepšie je čakať 3 až 6 mesiacov a chceme ísť do toho budúci mesiac tak uvidíme ako to dopadne

kilauea
3. nov 2019

@lena44 aha 😞 ešte je to čerstvé, to mi je ľúto. Jasné je lepšie počkať. Držím ti palce

lena44
autor
3. nov 2019

@kilauea ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre