Malo hCG po kryoembryotransfere

janulino
10. nov 2017

Ahojte..Najde sa tu niekto,kto mal neuspesne KETy kvoli nizkemu hCG v krvi? Ako ste to riesili a co je jej pricinou? Isli ste na dalsi KET a ten sa uz podaril? Ci ste pobehali lekarov? Ak hej akych? Bez liecby ani nemame dalej skusat? Mam milion otazok v hlave a zlomene srdiecko..😢 prosim poradte..🙏

kikus48
10. nov 2017

@janulino ahoj nerozumiem. Hcg je nizke lebo sa ket nepodaril. Ale nie naopak. Bol to tvoj prvy pokus ? Ja som mala prve ivf neuspesne (hcg 5). Prvy ket syndrom miznuceho dvojcata. Tak mam krasnu dcerku. Bola som sledovana u hematologa. Cele tehu na clexane.

janulino
autor
10. nov 2017

Mam za sebou druhy vklad..ET vysledok 0 a teraz KET a vysledok 5,16..mam vysadit progesteron aj estrimax..co mi je ak moje telo produkuje malo hCG?je nieco so mnou?ci embryjko bolo slabe?ja mam tolko otazok v hlave..

kikus48
10. nov 2017

Hcg produkuje embryo ak je zdrave a spravne sa uhniezdi.

kikus48
10. nov 2017

Chapem ako to je. Vysledok ket zavisi od tvojej dg a embrya. Niekde som citala ze len 30 perc emryi je ok.

janulino
autor
10. nov 2017

@kikus48 moze mi teda nieco byt aj ked som akoze uplne v pohode?ze toto bola cista nahoda,ze mam nizke hCG..?a v buducom cykle to uz moze v pohode vyjst?

kikus48
10. nov 2017

@janulino preco mas ivf ?

janulino
autor
10. nov 2017

@kikus48 kvoli muzovym spermiam

kikus48
10. nov 2017

@janulino tym padom urcite otehotnies. Nie kazde embryo je ok. Po ket nehovoriac. Urcite este mate embrya.

janulino
autor
10. nov 2017

dakujem..zrejme pobehame hemato,endo a reproimuno..aj ked viem ze sa tam dlho caka..nech viem presne na com som..
@kikus48

kikus48
10. nov 2017

@janulino tak ja som toto mala uz pred ivf

stastenka42
13. nov 2017

@janulino pokiaľ neotehotnieš nemôžeš mať vysoké hladiny HCG....to neznamená že si chorá ale proste sa to embryjko neuchytilo..Ani zdravá žena bez problémov neotehotnie hned ako si povie.o tom rozhoduje aj ten "hore" a je to proste o šťastí....nebud smutná a myslí pozitívne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre