Martinské centrá AR

domig1
17. júl 2021

Pekný deň všetkým! 😊
Ktoré centrum v MT by ste odporučili? Kde ste spokojné? Ideálne keby má niekto skúsenosť s oboma. Je to ťažká a dôležitá voľba, obe centrá pôsobia na mňa dobrým dojmom, kvalitne.
Je tu niekto, kto navštevoval jedno z týchto centier a mal zvýšené NK bunky a pomohli mu k tehotenstvu? 🤰🏼
Vopred ďakujem za názory. 🌷

rachel36a
18. júl 2021

@domig1 ahoj, my sme boli v oboch. Mne osobne sa viac pacilo v Iscare. Helios na mna posobil velmi zle. Ale zase sme boli v Iscare ked tam bol uplne iny personal, ten je teraz v Ziline

domig1
autor
19. júl 2021

@rachel36a skôr ma zaujímajú aktuálne rok dva dozadu názory, ale ďakujem aj tak 🙂 prečo Helios pôsobil na teba zle? Tam ti nepomohli?

rachel36a
19. júl 2021

@domig1 tam nam sa nepodarilo ani v Iscare...malehk mame nakoniec z Reprofitu Brno...ale v Hrliose icb nic nezaujimalo, len ako prve riesili peniaze.. ani ziafne vysetrenia, nic len rychlo do stimulacie...este aj za vypisanie receptu si pytali peniaze...v Iscare naopak riedili co mi treba este vyseteit okrem toho co som uz maka, vsetko s nami konzultovali a pod...dokonca ked sme odjsli do RF, tak mi oni robili odbery krvy, sono a predpisovali lieky, a to vsetko na poistovnu, aby sme to nemusrli hradit...dl Brna sme vlastne jdli len na konzultaciu, odber a vklad...vsetko ostatne v Iscare...ale to tam este bol Silvo Gallo a Ada Gatova

domig1
autor
19. júl 2021

@rachel36a ďakujem za názor

rachel36a
19. júl 2021

@domig1 nie je zaco...len sa divim ze si to rozlustila, lebo strasne vela preklepov 😁😁😁😁pisala som v autobuse 😁😁😁

janulka2805
29. júl 2021

@domig1 Ahoj 🙂 Ja som pred rokom v júli absolvovala vyšetrenia a IUI v MT v Iscare a za mňa obrovská spokojnosť!!!!!! Úžasní, milí doktori, sestričky, profesionáli.... Mňa sa ujal doktor Sakal a topka!!!! IUI vyšlo na prvýkrát a dnes mam 4 mesačne dvojičky 😊🥰

domig1
autor
29. júl 2021

@janulka2805 wau, takáto recenzia veľmi poteší! Krása, gratulujem a ďakujem za tvoj názor

janulka2805
29. júl 2021

@domig1 Za máličko 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre