Máte skúsenosť s umelým oplodnením v 45. rokoch?

mia9911
1. máj 2016

Ahojte sme s partnerom už 5 rokov spolu, môj vek je hraničný 45 rokov on je o 10 r. mladší, už sa 3 - tí rok pokúšame a nič. Máte skúsenosť aj v takomto veku s um.oplod. ? Ja už 1 dospelé dieťa mám, ale on je bezdetný.

bobricek1979
17. dec 2017

@lucinkaboz úplne s tebou súhlasím 👍

lucinkaboz
19. dec 2017

@charlie1980 ...preboha, ty odkial si dovolujes pisat o tom o čom nič nevieš? pracuješ priamo v repro klinike? Zobud sa, dnes sa davaju oplodnovať 48 ročné ženy...a nie je to ziadna rarita, dokedy ma zena menstruáciu, dovtedy je to mozne

monikas14
8. apr 2019

@andreatytler ahoj , písala si 5.júna 2016 komentár na modrého koníka. Aku si mala prosim skúsenosť s Fertility centrum Praha? Dakujem

andreatytler
9. apr 2019

Ahoj @monikas14,
Moja skusenost nebula dobra a rada ti napisem vias ale neviem ci je mozne pisat otvorene nazory o jednotlivych centrach.. Podla mna by to malo byt dovolene ale nie som velmi skusena clenka tohto fora a nechcem sposobit problem. Je mozne ti napisat sukromnu spravu?

ivkaivuska
10. apr 2019

@andreatytler ja mám skúsenosť a krásnu dnes má už dva a pol roka ak chceš vedieť viac napíš mi súkromnú správu

ivkaivuska
10. apr 2019

@mia9911 mám kontaktuj má v súkromnej sprave

ivkaivuska
10. apr 2019

Poplietli sa mi to malo to patriť monikas14

jajabajaja
14. apr 2019

@andreatytler ahoj, mozem ta aj ja poprosit do IP o skusenost?uprimne ma kombinovane ivf velmi zaujalo...

andreatytler
15. apr 2019

Ahoj @jajabajaja
Zial, kombinva ivf bolo velke sklamanie. Klinika nechcela aby som do to isla koli mojmu veku a nie idealnemu stavu (endometrioza na jednom vajecniku a myomy na maternici) Vraveli ze snazit sa vyprodukovat vlastne vajicka je strata casu. Nakoniec som ich uhovorila na prirodzenu IVF, kedy som ja mala mat prirodzeny cyklus a vyprodukovat jedno vajicko a zaroven darkyna mala normalnu stimulku. Na kontrole na 10 den mi povedali ze z toho nic nebude. Neskor mi koordinatorka povedala ze kombinovana metoda sa takto nerobi a ze sa to robi oddelene a potom transfer zmrazenych embryi.
Na dalsej kontrole na 14 den som mala peknu sliznicu a tak naplanovali transfer o 6 dni neskor ale dopadlo to negativne.
Az o 2 roky neskor ked som isla na dalsiu IVF v Kanade (kde zijem) som zistila ze to bol zmareny pokus. Tak isto ako aj dalsie 2 KETy ktore robili v Prahe. Moje telo totiz vzdy ovulovalo okolo 10 dna aj napriek estrogenu. Klnika v Prahe mi nikdy nerobila rozbor krvi aby zistili hladiny hormonov, a tak ked ma dali na Utrogestan na 14 den, bola hladina progesteronu uz prirodzene velmi vysoka a ked robili transfer na 20 den tak sliznica uz bola stara a progesteron pravdepodobne super vysoky. Bola to moja prva skusenost s IVF a netusila som ze rozbor krvi je normalna sucast kazdeho KET cyklu ☹

karmen007
28. aug 2020

@jadelka Čo Vy jej radíte prosím Vás takéto bludy ???? Veď to je jej vec, či sa cíti na dieťa v 45 rokoch, no nie ????? Veď ak chce dieťa, nech všetko pre to urobí a uvidí sa ..... Vy si prosím Vás, nechajte tie stupidné názory pre seba !!!!! Ja mám 44 rokov a tiež chcem dieťa .... Ale bohužiaľ s manželom sa nám ešte nepodarilo mať ani jedno ... Vy sa neviete vcítiť do žien, ktoré by chceli dieťa i vo Vyššom veku ???? I keď pani už jedno dieťa má !!!! No a čo, ešte raz opakujem, Vy jej ho nebudete vychovávať a čo jej máte čo radiť, či ho má mať alebo nie !!!!! Nechápem také ženy ako ste Vy !!!! Neviete, čo prežíva žena, ktorá chce mať dieťatko - ani ako sa cíti !!!! Ste veľmi bezcitný človek k nám ženám, ktoré chceme dieťa - ja chodím po lekároch cca 10 rokov - a výsledok žiadny ..... nevedia, prečo nemôžem mať dieťatko - nikdy mi nič nezistili .. Aj mne by ste povedali, že som stará a odsúdili by ste ma !!!!!!

karmen007
28. aug 2020

@andreatytler Ahoj, prosím napísala by si mi súkromnú správu ohľadne toho rozboru krvi pri Ket ? Zaujíma ma to. Pa. Ďakujem.

karmen007
28. aug 2020

@sasa1310 Vy ste normálne, to čo tu vypisujete za hovadiny ???? Že veľa žien nad 40 rokov zomrelo ??? Kde preboha, asi vo Vašej hlúpej hlave ???

zuzicek88
28. jan 2021

@mia9911 Velmi by ma v dobrom zaujimalo,ci sa vam to babo podarilo,budem velmi vdacna za odpoved,kludne aj sukromne,dakujem

xxxxxxxxy
11. apr 2021

@mia9911 Ahoj Mia. Staršia téma, ale ako si nakoniec dopadla, prosím ťa? ... pre mňa sa téma umelého oplodnenia po 40 práve otvára.... a neviem....

katka1981
14. apr 2021

@andreatytler, pozeram ze sa ti nakoniec podarilo babatko 🙂

andreatytler
15. apr 2021

@katka1981 Ano. Mala som velke stastie ze nam to vyslo.

tomas97
5. aug 2021

Keď mala babka 50 tak mala 5 vnučeniec 😀 ... Naša pani farárka mala syna dosť neskoro a keď mu raz prišla niečo doniesť do školy a zaklopala tak učiteľka "Daniel prišla tvoja babka" v triede výbuch smiechu. A tak ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre